Katy Perry - Rise | Yeni Klip

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Katy Perry - Rise

13726577_1131482193562320_4745535098941044589_n.jpg

Katy Perry, Rio Olimpiyatlarında performans sergilemek için ''Rise'' adlı yeni şarkısını iTunes ve Apple Music üzerinden yayınladı. Şimdiden #‎Rise‬, iTunes Türkiye de #2. Sıraya yükseldi.

Rise'ın müzik videosu yayınlandı.

Satın alıp dinlemek için: http://smarturl.it/KatyRise

QMOQ13.jpg

Orijinal formatta oku

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Şarkı Unconditionally tarzı olmuş, güzel ama Katy'den Hot N Cold tarzı bekliyorum. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Klibi de ekledim. :D @Çiğdem- @destere @xemrexxx @vadikızı @OzaN @MasacRE-
@MEnes @GunesinOglu @DarkLeqenD @Mr.At @-potterhead- @turkuazz @Titanium

Bu yaz aylarında böyle bir slow ağırlıklı bir şarkı üstelik Olimpiyatlar için. :D Yani şarkı güzelde neyse ben bunu sonbahar aylarında dinlerim. :F
şakamı yapıyorsun cnm şarkı büyüledi beni vlla :F

olimpiyada uygun bir şarkı böyle hafif slowlu daha iyi gitmiş müzikle ağır çekimde oları göstermesi sonra olimpiyatta yarışırken o şarkı duyguyu çok iyi vermiş 2:25 o koşan kadının düşmesi ve yere vurması şarkı o kadının hayal kırıklığını muhteşem özetlemiş büyülendim vlla :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
şakamı yapıyorsun cnm şarkı büyüledi beni vlla :F

olimpiyada uygun bir şarkı böyle hafif slowlu daha iyi gitmiş müzikle ağır çekimde oları göstermesi sonra olimpiyatta yarışırken o şarkı duyguyu çok iyi vermiş 2:25 o koşan kadının düşmesi ve yere vurması şarkı o kadının hayal kırıklığını muhteşem özetlemiş büyülendim vlla :F
Beğenmene hem sevindim hem şaşırdım. :D Ya ben diyordum Roar- Dark Horse tarzı yapar filan ( biraz kendimi kaptırmıştım )

Aslında düşününce olimpiyat ruhuna yakışan bir şarkı olmuş. :hearteyes: Birkaç kez dinlemem daha lazım beni. Tam kararımı o zaman veririm. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beğenmene hem sevindim hem şaşırdım. :D Ya ben diyordum Roar- Dark Horse tarzı yapar filan ( biraz kendimi kaptırmıştım )

Aslında düşününce olimpiyat ruhuna yakışan bir şarkı olmuş. :hearteyes: Birkaç kez dinlemem daha lazım beni. Tam kararımı o zaman veririm. :D
bak bu şarkının amacı şu olimpiyatta yarışan insanların duygularını dışa vuruyor hayal kırıklıklarını üzüntülerini bize yansıtan bir şarkı onların başarılarını sevinçlerini değilde daha çok hayal kırıklıklarını üzüntülerini o duygularını yansıtan bir şarkı klible bu mantıkla izle sende büyülenirsin şu adamı gösterirken göbek havasımı çalacak şarkı adamın hayal kırıklığını süper yansıtıyor ve bu şarkıyı bu videoyl izleyen insan hırslanır :F :F :F
o74Om2.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
bak bu şarkının amacı şu olimpiyatta yarışan insanların duygularını dışa vuruyor hayal kırıklıklarını üzüntülerini bize yansıtan bir şarkı onların başarılarını sevinçlerini değilde daha çok hayal kırıklıklarını üzüntülerini o duygularını yansıtan bir şarkı klible bu mantıkla izle sende büyülenirsin şu adamı gösterirken göbek havasımı çalacak şarkı adamın hayal kırıklığını süper yansıtıyor ve bu şarkıyı bu videoyl izleyen insan hırslanır :F :F :F
o74Om2.jpg
Doğru haklısın. :D

Tamam sen beğendiysen olmuştur bu şarkı. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Doğru haklısın. :D

Tamam sen beğendiysen olmuştur bu şarkı. :F
bence vermek istenilen mesaj çok derin o mesajı iyi okumak lazım insanların duygularını sevinirken bile o sevinç gözyaşlarını kısaca dediğin gibi olimpiyat ruhunu harika yansıtmış şarkı :F

ayy biliyorsun bende iyi koşarım lisede koşu 1.vardı bu klibi izledikten sonra şuan sokağa çıkıp deli gibi koşmak istiyorum beni bile hırslandırdı vlla :F :F :F

Son düzenleme:

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Katy, kendisi için yeni bir tarz denemiş ve tabii ki de çok güzel olmuş. Tek kötü yanı, albümün çıkış parçası olmamış olması. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şarkı kliple izlenir tek başına bişey pek iyi değil gibi(b) @Çiğdem- in dediği gibi atletin koşarken düşmesi ve yeri yumruklaması harika. Aklıma Merve Aydının olimpiyatlarda sakatlanıp yine de finishi tamamlayıp seyircilerin onu alkişlaması filan. Nagihan'ın erkenden çıkış yapması filan.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şarkı kliple izlenir tek başına bişey pek iyi değil gibi(b) @Çiğdem- in dediği gibi atletin koşarken düşmesi ve yeri yumruklaması harika. Aklıma Merve Aydının olimpiyatlarda sakatlanıp yine de finishi tamamlayıp seyircilerin onu alkişlaması filan. Nagihan'ın erkenden çıkış yapması filan.
yani klible çok anlamlı olmuş ben açıkcası büyülendim oradaki sporcuların hayal kırıklıklarını üzüntülerini bence çok iyi yansıtıyor tabi ben olaya böyle bakınca klible birlitke şarkıdan etkilendim haliyle :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yani klible çok anlamlı olmuş ben açıkcası büyülendim oradaki sporcuların hayal kırıklıklarını üzüntülerini bence çok iyi yansıtıyor tabi ben olaya böyle bakınca klible birlitke şarkıdan etkilendim haliyle :F
Yani normalde dinleyeceğin tarz değil mi diyorsun:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence Firework gibi hareketli olsaymiş :X Klipsiz dinlerdim:A
slow olmasının sebebi tamamen bu klipteki duyguyu vermek amaçlı olmuş olimpiyatın yaz olması katy perrinin suçumu ayol :F kadın olimpiyat ruhu için düzenlemiş şarkıyı şarkının amacı belli :F sizler içinde single çıkıcakmış zaten :F