'Katilin Kızları' Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

'Katilin Kızları' Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

48b57595-c34e-4f35-9130-65d844eee11f-1024x971.jpg

Yeni sezonda Kanal D'de ekrana gelecek olan iddialı dizi Katilin Kızları dizisinin başrol oyuncusu belli oldu.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı dizinin başrolü için son olarak 'Kırlangıç Fırtınası' dizisiyle izleyicinin karşısına çıkan usta oyuncu Fikret Kuşkan ile anlaşıldı. Fikret Kuşkan'ın bir katili canlandıracağı dizinin yönetmeni de belli oldu. Son olarak 'Bana Sevmeyi Anlat' dizisinin yönetmenliğini üstlenen Mesude Erarslan, 'Katilin Kızları' dizisinin yönetmen koltuğunda oturacak.

Bir baba ve dört kızının hikayesini ekrana getirecek olan Katilin Kızları dizisinde Fikret Kuşkan'ın kızlarını oynayacak oyuncular için görüşmeler sürüyor.

Katilin Kızları, yakında Kanal D'de!

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Harika isim, çok iyi oyuncu. Bu sezon fazla mı dizi var, bana mı öyle geliyor. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
aa bunlardan ilk önce deli gönülü bırakıcaksın :A meryemde 2.bırakacağın dizi ama kalp atısını kışın biraz devam edeceksin not al ayoll :A :A :A
Deli Gonül'ü ben bırakmadan bitecek gibi reytingler duşmuş bu hafta. :/ Meryem uzun zamandır aradığim bir diziydi bırakmam. Kalp Atişi'na bırakmam için açık kapı bırakıyorum çünkü senaristlere pek güvenmiyorum 15 20 bolüm iyi yaziyorlar sonra cıvıtıyolar. :A Birde Ateşböceği var ama geriden takip ediyorum. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Deli Gonül'ü ben bırakmadan bitecek gibi reytingler duşmuş bu hafta. :/ Meryem uzun zamandır aradığim bir diziydi bırakmam. Kalp Atişi'na bırakmam için açık kapı bırakıyorum çünkü senaristlere pek güvenmiyorum 15 20 bolüm iyi yaziyorlar sonra cıvıtıyolar. :A Birde Ateşböceği var ama geriden takip ediyorum. :D
Dolunay tam senlik bir diziydi aslında tek izlediğim dizi o yeni başlayanlardan hepsindende iyi gidiyor :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060

Deli Gönülle ilgili twiiterde bir arkadaş dedi ki bana kanal 11.bölüme kadar şans vermiş eğer böyle devam ederse ratingler 11.bölüm final olabilirmiş:(

Fikret Kuşkan çok iyi oyuncudur çok beğenirim onu bakalım nasıl bir dizi olacak

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İsminden bile +4 reyting garanti. :A İzlenilitesi var da bu kadar diziyi kanal nereye koyacak. :A
Arka Sokaklar ve Vatanım Sensin devam ediyor kesin. İsimsizlerin başka bir gün şansı yüksek. Meryem de tuttu. Geriye kalan 3 gün için kanalın 14 dizisi var. :A Hoppala şenlik. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başrol ve yönetmen çok iyi ama kızları da iyi seçmeleri lazım. Popüler isimlerden alsınlar, dikkat çekebilir dizi.