Kartal, Olimpiyat'ta Fırtına'ya Tutuldu: 1-2

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kartal, Olimpiyat'ta Fırtına'ya Tutuldu: 1-2

bjkts950_9YZRC-150x150.jpg

Spor Toto Süper Lig'in ikinci haftasında Beşiktaş sahasında Trabzonspor'a 2-1 mağlup oldu.

Beşiktaş mücadelenin ilk çeyreğinde oyun üstünlüğünü elinde tutmasına rağmen kalesinde tehlikeli kontra atak pozisyonları yaşadı. İki takım da skoru değiştirmeyi başaramayınca, takımlar soyunma odasına 0-0'lık eşitlikle girdi.

İkinci yarıda Trabzonspor Yusuf'un 53. dakikada attığı golle 1-0 öne geçti. Quaresma 57'de durumu 1-1 yaptı. 61. dakikada ilk yarıdan da bir sarı kartı olan Quaresma kırmızı kart görmesiyle takımın 10 kişi bıraktı.

Erkan Zengin 84'te çok sert bir vuruşla skoru 2-1 yaptı. Karşılaşma bu skorla sona erdi.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Solbekte Motta, orta sahada Sosa oynamalı, hoca yanlış kadroyla çıkıyor ama hayırlısını dileyelim yine de. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Olcayı yine oynatıyor Sosa oynamalı bencede çok yaratıcı. :D
Sosa iyi bir kamp dönemi geçirmedi, biliyorsun ülkesine dönmek istiyordu ama Beşiktaş bonservis bedeli almadan bırakmak istemedi. Birde ülkesinde eşi hamile aklını bu yüzden futbola veremediğini iddia edenlerde var. Hem Olcay geçen hafta 1 gol 1 asitle oynadı, hoca yedek bırakırsam haksızlık etmiş olurum diye düşünmüş olmalı.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Sosa iyi bir kamp dönemi geçirmedi, biliyorsun ülkesine dönmek istiyordu ama Beşiktaş bonservis bedeli almadan bırakmak istemedi. Birde ülkesinde eşi hamile aklını bu yüzden futbola veremediğini iddia edenlerde var. Hem Olcay geçen hafta 1 gol 1 asitle oynadı, hoca yedek bırakırsam haksızlık etmiş olurum diye düşünmüş olmalı.
Bencede öyle düşünmüştür 2. yarıda girer Q17 kanatta oynamalı ya.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bencede öyle düşünmüştür 2. yarıda girer Q17 kanatta oynamalı ya.
Q7 geçen yıl Portekiz'de kanattan en fazla isabetli yapan oyuncuydu. Adamın özelliği bu, rakibini geçip sıfıra kadar inip orta yapmak. Ama, geçen hafta maç içinde değişmeli oynadılar. Zaman zaman 10 numara pozisyonuna Olcay ve Gökhan Töre geçti. 3 oyuncunun ortak özelliği hem 2 kanatta da oynayabilmeleri hem de forvet arkasında. Tabii Gökhan Töre'nin de en verimli olduğu yer sol kanat. Futbolcuların yerleriyle bu kadar oynamaya gerek yok diye düşünüyorum.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Q7 geçen yıl Portekiz'de kanattan en fazla isabetli yapan oyuncuydu. Adamın özelliği bu, rakibini geçip sıfıra kadar inip orta yapmak. Ama, geçen hafta maç içinde değişmeli oynadılar. Zaman zaman 10 numara pozisyonuna Olcay ve Gökhan Töre geçti. 3 oyuncunun ortak özelliği hem 2 kanatta da oynayabilmeleri hem de forvet arkasında. Tabii Gökhan Töre'nin de en verimli olduğu yer sol kanat. Futbolcuların yerleriyle bu kadar oynamaya gerek yok diye düşünüyorum.
Bencede oynamamalı kanatta oynamalı yine değişmeli oynayacaklardır. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bencede oynamamalı kanatta oynamalı yine değişmeli oynayacaklardır. :D
Bi de şu var tabii, Olcay'ı ben eleştiriyorum ama defansa onun kadar yardım eden yok. En fazla da o koşuyor. Beklerimizi de yeterli görmüyorum. 2 tane hücumcu bek almalıydık, Tosic ve Beck ancak yedek olurlar. Gelecek senelere 2 tane genç adam almalıyız.

Solbekte 3 adam (İsmail, Motta ve Tosic) üçünü toplasan 1 adam etmiyor. Üçüne 4 milyon Euro maaş ödüyorsun, bunlara verecek olduğun paraya canavar gibi bir bek alırsın.

Ondan sonra Fiko, ben Beşiktaş'ın 1 kuruşunu utanmadan sokağa atmam diyor.

Mustafa Pektemek'e senelik verilen 1.6 milyon Euro garanti paradan bahsetmiyorum bile.

Her futbolcuya talip var. Bir tek Mustafa'ya yok, niye acaba?

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bi de şu var tabii, Olcay'ı ben eleştiriyorum ama defansa onun kadar yardım eden yok. En fazla da o koşuyor. Beklerimizi de yeterli görmüyorum. 2 tane hücumcu bek almalıydık, Tosic ve Beck ancak yedek olurlar. Gelecek senelere 2 tane genç adam almalıyız.

Solbekte 3 adam (İsmail, Motta ve Tosic) üçünü toplasan 1 adam etmiyor. Üçüne 4 milyon Euro maaş ödüyorsun, bunlara verecek olduğun paraya canavar gibi bir bek alırsın.

Ondan sonra Fiko, ben Beşiktaş'ın 1 kuruşunu utanmadan sokağa atmam diyor.

Mustafa Pektemek'e senelik verilen 1.6 milyon Euro garanti paradan bahsetmiyorum bile.

Her futbolcuya talip var. Bir tek Mustafa'ya yok, niye acaba?
Satın gitsin o adam Mustafa nedir ya 2. ligde bile oynayamaz. :F Fiko birşey yapamıyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
beşiktaşın akzanmasını istiyoruz tabikide ama trabzon kazanırsada üzülmem karadenizliyiz sonucta her iki takımada başarılar diliyorum ben kazanırsak çok iyi olur tabikide ama trabzon kazanırsa yinede üzülmem :-):-):-)