Kartal, Oğuzhan'la Uçtu: 0-1

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kartal, Oğuzhan'la Uçtu: 0-1

besiktasmanset4_ICZ0T-150x150.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 11. hafta maçında Beşiktaş, deplasmanda Bursaspor'u 1-0 yendi ve liderliğini sürdürdü.

Mete Kalkavan'ın düdük çaldığı maçta karşılıklı bol gol pozisyonları ile geçen ilk yarıda iki takım da ağları sarsmayı başaramayınca devre 0-0 beraberlikle geçildi.

İkinci yarıda da her iki taraf galibiyet golünü arasa da istediği sonuca ulaşmakta zorlandılar. Ancak mücadelenin 89. dakikasında harika paslarla rakip sahaya yerleşen Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup’un golüyle 1-0 öne geçti.

Bu golün ardından kalan dakikalarda başka gol sesi çıkmadı ve Beşiktaş puanını 26 yaptı. Bursaspor ise 15 puanda kaldı.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
olması gereken asıl 11 oynuyor bu maçta beşiktaş 2-0 yada 3-1 alır şenol hocam bu maçta farkada götürmek ister

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Avrupa dönüşü zor deplasman futbolcularımız çok yorgun. Ben şahsen beraberliğe razıyım ama bu oyunla 1 puanı da almamız zor gibi.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Goldeki paslaşmalar neydi öyle. Mükemmel attılar. Beşiktaş geçen sene de burada son dakikada kazanmıştı.

Fener'le puan farkı 3, Beşiktaş'la da 5 oldu. Yeter artık Hamza bari defol ulan bari ligden ve Uefa'dan olmayalım.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bursaspor taraftarı Trabzon taraftarı gibi takımına zarar veriyor, bu kadar gerginliğe ne gerek var anlamıyorum. Her neyse golü Oğuzhan ile bulmamıza çok sevindim. Kendisi benim en has adamım, Quaresma ve Gökhan Töre gibi artisleri sevmiyorum. Olcay'dan 10 numarayı birisi alıp Oğuhan'a vermeli, ayrıca takımda kaptanlığa getirilmeli.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ben de izleyebilirim :D hep böyle paslaşıyoruz veya deniyoruz son vuruşu bi türlü yapamayınca ben deliriyorum :A
Sezonun en kötü performansını sergiledik ama defans da hiç hata yapmadık. Fenerbahçe her maç böyle oynuyor, bakma onların gol yemediklerine 2 defansif ön libero ile oynuyorlar biraz açılacak olsalar onlarda gol yerler. Biz bugün bayağı kontrollü oynadık, her maç biz de böyle oynayalım gol yemeyiz.

Ama böyle oynamayı Beşiktaş taraftarı sevmez, bizim maçlar 3-2 falan bitmeli, heyecanlı geçmeli. Galip gelmiş olabiliriz ama gol dışında maçtan hiç zevk almadım.

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
çok deli manyak paslaşıyoruz arkadaş aralarda 3-4 kişi kapatmışken topu aradan çıkartma topu arkadaki arkadaşa bırakıp rakibi şaşırtma yemin ederim bu takımın tek derdi hızlı bir stoper başka bişeye ihtiyacımız yoktur bizim takıma avrupa finali yakışır artık

büyük takım olmak kötü oynarken bile kazanabilmektir mesel bayern münih bile kötü oynadığı maçlarda kazandığı oluyor tabi kaliteli futbolcularla bizde oğuzhan üst düzey futbolcu türkiye standarlarının üstünde bence bi ispanya yada ingiltere yakışır oğuzhana

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bjk deki oyuncular baya iyi oynuyor yeni transferler olsun önceki oyuncuları olsun..
Tolgay gibi oyunun her iki yönünü de oynayan, yaşı genç bir oyuncumuz da eksik. Onun eksikliğini çok hissediyoruz. O olsa Atiba ile yan yana oyanayacaklardı, Oğuhan ise 10 numaraya geçecekti. Şimdi Oğuzhan defansta top kovalamakla gücünü harcıyor.

Tabii kaleci, sol stoper ve sol bek eksikliğimi de devam ediyor. Bunu her kazandığımız maçtan sonrada yazmaya devam edeceğim.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Tolgay gibi oyunun her iki yönünü de oynayan, yaşı genç bir oyuncumuz da eksik. Onun eksikliğini çok hissediyoruz. O olsa Atiba ile yan yana oyanayacaklardı, Oğuhan ise 10 numaraya geçecekti. Şimdi Oğuzhan defansta top kovalamakla gücünü harcıyor.

Tabii kaleci, sol stoper ve sol bek eksikliğimi de devam ediyor. Bunu her kazandığımız maçtan sonrada yazmaya devam edeceğim.
Forumda olan bir Tolgay Atiba ile harikalar yapardı katılıyorum.bjk nin şansızlığı oldu sakatlanması.bjk şansızlığı oyuncuları çok sık sakatlanıyor Oğuzhan da bir ara sakatlanmıştı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Forumda olan bir Tolgay Atiba ile harikalar yapardı katılıyorum.bjk nin şansızlığı oldu sakatlanması.bjk şansızlığı oyuncuları çok sık sakatlanıyor Oğuzhan da bir ara sakatlanmıştı
Allah önceki yıllar gibi sakatlık bela göstermesin bu genç futbolculara. İsmail ve Ersan'ın iki defa yan çarpraz bağları kopru. O günden beri de bir türlü istenilen seviyeye gelemediler. Çok kötü sakatlık bunlar, ayağın kırılmasından bile kötü.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Allah önceki yıllar gibi sakatlık bela göstermesin bu genç futbolculara. İsmail ve Ersan'ın iki defa yan çarpraz bağları kopru. O günden beri de bir türlü istenilen seviyeye gelemediler. Çok kötü sakatlık bunlar, ayağın kırılmasından bile kötü.
Bu sezon başında dahi bjk yi sakatlıklar yaktı bir hafta bir oyuncusu tam sakatlıktan çıkıyordu bakıyorsun başka bir futbolcu sakatlanmış..

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu sezon başında dahi bjk yi sakatlıklar yaktı bir hafta bir oyuncusu tam sakatlıktan çıkıyordu bakıyorsun başka bir futbolcu sakatlanmış..
Kasap doktor Ertuğrul Karanlık ile yolları ayırınca sakatlıklardan da kurtulduk. Bir de yönetimin yeni aklı başına geldi ve Ümraniye'de zemini değiştirdi.