Kartal Karadeniz'de Uçtu: 1-2

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kartal Karadeniz'de Uçtu: 1-2

950sosa_9H03G-150x150.jpg

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 25. hafta maçında deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşı karşıya geldi.

Maça hızlı başlayan Beşiktaş, 16. dakikada Jose Sosa'nın frikikten kaydettiği şık golle 1-0 öne geçti. Ev sahibi ekip bu golden sadece 2 dakika sonra beraberlik fırsatını yakaladı. 18. dakikada Marcelo'nun ceza sahası içinde topa elle müdahele etmesiyle penaltı kazandı. Ancak Deniz Kadah'ın kullandığı atışta Tolga Zengin soluna uzanarak gole izin vermedi. Beşiktaş 32. dakikada farkı ikiye çıkardı. Ceza sahası içinde topla buluşan Kerim Frei, yerden düzgün vuruşla topu ağlara gönderdi.

İkinci yarıda Gomez, Cenk Tosun ve Olcay ile önemli fırsatları kullanamayan siyah beyazlılar, son dakikada Chevalier'in golüne engel olamadı ve skora 2-1'e geldi. Maç da bu skorla bitti.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Nasıl olmaz ya öğlen hiçbirşeyi yoktu. Şenol hoca yeterya Oziyi ileriye al artık yetti atibanın yanı hiç değişmiyor ikili tolgay şart oldu sonra neden formu düştü.
En çok 90 dakika Olcay'ı izleyeceğiz diye üzülüyorum. Dedim sana bu hoca Sosa'nın kanatlarda oynadığını bilmiyor herhalde diye. Kafasına bir şablon çizmiş ondan dışarıya çıkmıyor. Tolgay 60-70 dakika rahatlıkla Atiba'nın yanında oynardı.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
En çok 90 dakika Olcay'ı izleyeceğiz diye üzülüyorum. Dedim sana bu hoca Sosa'nın kanatlarda oynadığını bilmiyor herhalde diye. Kafasına bir şablon çizmiş ondan dışarıya çıkmıyor. Tolgay 60-70 dakika rahatlıkla Atiba'nın yanında oynardı.
Cidden bilmiyor gibi adam Oğuzhan orda oynarsa çok daha etkili olacaktır Olcayın neresini beğeniyor acava Cenk oynasa 1000 kat daha katkı verir.Yetti artık şampiyonluk giderse hocanın ısrarları yüzünden olacak.Defanstan korkuyorum.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cidden bilmiyor gibi adam Oğuzhan orda oynarsa çok daha etkili olacaktır Olcayın neresini beğeniyor acava Cenk oynasa 1000 kat daha katkı verir.Yetti artık şampiyonluk giderse hocanın ısrarları yüzünden olacak.Defanstan korkuyorum.
Dün bir arkadaş maşallah Quaresma son haftalarda çok güzel oynuyor, tüm gazetelerde de manşet umarım yarın sakatlanmaz ya da kırmızı kart görmez demişti. Haklıymış yine göze geldi. Tabii bu sadece göze gelmekle açıklanamaz. Darbeye bağlı sakatlık bunlar, hakemler Quresma başta olmak üzere Gökhan ve Oğuzhan'a yapılan sert faul ve tekmelere kartlarını çıkarmıyor. Geçen maçta rakip oyuncu İsmail'in ayağını kıracak hakem sarı kart bile vermedi.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Dün bir arkadaş maşallah Quaresma son haftalarda çok güzel oynuyor, tüm gazetelerde de manşet umarım yarın sakatlanmaz ya da kırmızı kart görmez demişti. Haklıymış yine göze geldi. Tabii bu sadece göze gelmekle açıklanamaz. Darbeye bağlı sakatlık bunlar, hakemler Quresma başta olmak üzere Gökhan ve Oğuzhan'a yapılan sert faul ve tekmelere kartlarını çıkarmıyor. Geçen maçta rakip oyuncu İsmail'in ayağını kıracak hakem sarı kart bile vermedi.
Hakemler hep aleyhimizde zaten kart çıkarmaz yanlış karar verir kendine küfür ettirir hiç bitmez.Oynamaması kötü oldu ya hareketler falan izlicektik çok zor maç olacak Q17 oynasaydı daha avantajlı olacaktık.Olcayda yedek olaydı Cenk olsaydı o zaman tamamdı iş.Kerim kendine oynuyor hiç pas atmıyor yine aynısını yapacaktır.Hoca Tolgay ve Veliyi ne zaman kullanacak acaba.Gomeze gelince golleri kilidi çözeceğini düşünüyorum.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hakemler hep aleyhimizde zaten kart çıkarmaz yanlış karar verir kendine küfür ettirir hiç bitmez.Oynamaması kötü oldu ya hareketler falan izlicektik çok zor maç olacak Q17 oynasaydı daha avantajlı olacaktık.Olcayda yedek olaydı Cenk olsaydı o zaman tamamdı iş.Kerim kendine oynuyor hiç pas atmıyor yine aynısını yapacaktır.Hoca Tolgay ve Veliyi ne zaman kullanacak acaba.Gomeze gelince golleri kilidi çözeceğini düşünüyorum.
Kerim Frei ilk yarı hayatının futbolunu oynadı Şenol Güneş utanmıştır umarım. Kazma Olcay'ı her maç oynatan hoca Kerim gibi pırpır hızlı ve dripling yapan oyuncuya anca 5 dakika süre tanıyordu.

Daha önce şu yorumu yapmışım: Kerim'in hakkını yeme Şenol hocam...Olcay ve Töre fazlasıyla şans buldu ve formsuzlar...Kerim Frei'in 11 de oynaması adalettir!

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
10-2 bitecek mac Olcay sayesinde 2-0 bitecek... Şaka gibi.. Bu kaçıncı maç 9-10 pozisyona girip 2-3 farkla kazandığımız.