Kartal Adana'da Havalandı: 1-2

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Kartal Adana'da Havalandı: 1-2

d48b0eed4725494fb34d78471fdd1b3d.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 11'inci haftasında liderlik mücadelesi sürdüren Beşiktaş, deplasmanda Adanaspor'a konuk oldu ve maçı 2-1 kazandı.

Maça tempolu başlayan siyah beyazlılar, 11. dakikada Oğuzhan'ın enfes pasında topla buluşan Aboubakar'ın ayağından bulduğu golle ve 17. dakikada Cenk Tosun ile penaltıdan attığı golle ilk yarıyı 2-0 önde kapattı. İkinci yarı Beşiktaş girdiği pozisyonları cömertçe harcadı. 55. dakikasında ise Gueye penaltıdan attığı golle Adanaspor adına farkı 1'e indirdi. Maç da bu skorla bitti.

Beşiktaş, bu galibiyetle beraber, 27 puana ulaştı ve maç fazlasıyla liderliğe yükseldi. Adanaspor ise 6 puanla son sırada kaldı.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
DEVRE Adanaspor 0 - Beşiktaş 2
Topla Oynama %38/%62
Toplam Şut 3/6
İsabetli Şut 1/4
Başarılı Pas 158/284
Korner 2/4 Faul 5/5
Ofsayt 2/1

GOLLER: 11' Aboubakar, 17' Cenk Tosun (P)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ya Allah rızası için Şenol hoca Quaresma'yı oyundan al. Necip'i almadın Konyaspor maçında ve kırmızı kart gördü. Seyirci ve Adanalı futbolcular Quaresma'nın üstüne oynuyor görmüyor musun? Sarı kart görse dahi Başakşehir maçında cezalı duruma düşecek.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ya Allah rızası için Şenol hoca Quaresma'yı oyundan al. Necip'i almadın Konyaspor maçında ve kırmızı kart gördü. Seyirci ve Adanalı futbolcular Quaresma'nın üstüne oynuyor görmüyor musun? Sarı kart görse dahi Başakşehir maçında cezalı duruma düşecek.
Cenki satalım abi iflah olmaz Aboubakarda çok kaçırdı.ss

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cenki satalım abi iflah olmaz Aboubakarda çok kaçırdı.ss
2 Atınç, 1 Aboubakar, 1 Quaresma, 2 Tolgay, 1 Cenk, yüzde yüz kaçırdı, 2 kere Cenk boş yere atmadı, bu kadar laubalilik olamaz ya. sinirlenip son 20 dakika izlemedim maçı ve kahvaltımı yaptım. Her maç böyle, Trabzonspor önünde de 2-0 önde iken 4-5'e gidecek maçı zor bitiriyoruz. En az Fenerbahçe ve Galatasaray'ın toplamından fazla gol pozisyonuna giriyoruz ama Gomez gibi bir golcü olmadığından değerlendiremiyoruz. Cenk ÇÖP topçu, Aboubakar'ın son vuruşları kötü n'apacağız bilmiyorum. 10 numara da Tolgay değil, bu birkez daha anlaşıldı. Devre arasında Ben Arfa alınmalı.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
2 Atınç, 1 Aboubakar, 1 Quaresma, 2 Tolgay, 1 Cenk, yüzde yüz kaçırdı, 2 kere Cenk boş yere atmadı, bu kadar laubalilik olamaz ya. sinirlenip son 20 dakika izlemedim maçı ve kahvaltımı yaptım. Her maç böyle, Trabzonspor önünde de 2-0 önde iken 4-5'e gidecek maçı zor bitiriyoruz. En az Fenerbahçe ve Galatasaray'ın toplamından fazla gol pozisyonuna giriyoruz ama Gomez gibi bir golcü olmadığından değerlendiremiyoruz. Cenk ÇÖP topçu, Aboubakar'ın son vuruşları kötü n'apacağız bilmiyorum. 10 numara da Tolgay değil, bu birkez daha anlaşıldı. Devre arasında Ben Arfa alınmalı.
Atınç çok çok kötüydü bu maç penaltıyıda o yaptı.Q7 çok iyi ortalar kesti Aboubakar tam noktada buluşamayınca çok dengesiz vuruşlar yaptı.Tolgay çok kötü oynadı bu maç takıma faydadan fazla zarar verdi.Cenkin gollerinin %90'ı penaltı anlamıyorum neden o penaltıları atıyor.Bu hafta Benfica maçı var Cenk oynamaz inş.ss

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Atınç çok çok kötüydü bu maç penaltıyıda o yaptı.Q7 çok iyi ortalar kesti Aboubakar tam noktada buluşamayınca çok dengesiz vuruşlar yaptı.Tolgay çok kötü oynadı bu maç takıma faydadan fazla zarar verdi.Cenkin gollerinin %90'ı penaltı anlamıyorum neden o penaltıları atıyor.Bu hafta Benfica maçı var Cenk oynamaz inş.ss
Atınç ağır bir adam zaten Beşiktaş'ta oynayamaz. Fiko stopere para bonservis ödememek için onu kiraladı. Hazırlık maçında yediği çalımı görseydin sen bir de.

Bize Marcelo ya da Rhodolfo'nun yanına biraz daha kısa hızlı ve süpürücü bir stoper lazım. Örnek Yaroslav Rakitskiy.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Atınç ağır bir adam zaten Beşiktaş'ta oynayamaz. Fiko stopere para bonservis ödememek için onu kiraladı. Hazırlık maçında yediği çalımı görseydin sen bir de.

Bize Marcelo ya da Rhodolfo'nun yanına biraz daha kısa hızlı ve süpürücü bir stoper lazım. Örnek Yaroslav Rakitskiy.
Belki onun yüzünden 3 puan gidecekti ve vebali Fikoya olacaktı iyi yırttı.Sanki Fiko o adamı alabilcek Allahaşkına.ss

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Belki onun yüzünden 3 puan gidecekti ve vebali Fikoya olacaktı iyi yırttı.Sanki Fiko o adamı alabilcek Allahaşkına.ss
N'Koulou Marsilya'da boşa çıkmıştı değeri 10 milyon Euro, almadı bizimkiler. Yaroslav Rakitsky ile aynı özelliklere sahip. 1 yaş da genç.

http://www.transfermarkt.com.tr/nicolas-nkoulou/profil/spieler/60577

Şimdi 10 milyon Euro bul da al bakalım bu adamı.

http://www.transfermarkt.com.tr/yaroslav-rakitsky/profil/spieler/89222

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hayal dünyasında yaşıyoruz Fiko kendini satsa o adamı alamaz.Anca Ozzyi satarsa alabilir.
Tosic şimdilik tank gibi ama yarın öbür gün saç baş yolduran hata yapabilir. Mutlaka oraya adam şart, sayısal olarak oyuncu lazım zaten. Yama yapmamak lazım, Şampiyonlar Ligi kalitesinde bir adam şart.

Bu arada Atınç'ın penaltısında hiçbir temas yok ama hakemler girişe düdük çalabiliyor, bize de saygı duymak düşer. Bir defans futbolcusu yere yatmamalı, rakibinin karşısında durmalı. Kaç yaşına gelmiş hala bunu öğrenememiş.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Tosic şimdilik tank gibi ama yarın öbür gün saç baş yolduran hata yapabilir. Mutlaka oraya adam şart, sayısal olarak oyuncu lazım zaten. Yama yapmamak lazım, Şampiyonlar Ligi kalitesinde bir adam şart.

Bu arada Atınç'ın penaltısında hiçbir temas yok ama hakemler girişe düdük çalabiliyor, bize de saygı duymak düşer. Bir defans futbolcusu yere yatmamalı, rakibinin karşısında durmalı. Kaç yaşına gelmiş hala bunu öğrenememiş.

Cidden penaltı değilmiş yeni farkettim.Atınç daha genç bunlarıda öğrenecektir daha katedeceği çok yol var.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Cidden penaltı değilmiş yeni farkettim.Atınç daha genç bunlarıda öğrenecektir daha katedeceği çok yol var.
Atınç Beşiktaş'ta ne bugün ne de yarın oynayamaz. Biz pasla rakip sahada oynayan bir ekibiz , arkamıza atılan topları süpürecek hızlı adam şart. Yani Atınç bizim sistemimize uymuyor. Tabi ki tecrübe kazandıkça oyun bilgisi gelişecek ama oynayabileceği bir takımda sürekli forma giyip oynamalı.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
2 yarı neydi öyle ya.. Tamam önümüzde zorlu bir süreç var az performansla iyi sonuç hedefti ama bu kadar da lakayıt olunmaz. Üçe bir kaçırmalar falan baya sinirlendim. Rastgele bir topla 2-2 olsaydı maç çok tartışma çıkardı. Yinede kazanmak iyi.Bu arada Benfica maçının biletleri çok pahalı çıktı. Gidecektim ama maalesef bu ay sıkıntıdayım öğrenciyiz de.. gidemiyorum.:( Ben Benficayı da yeneceğimizi düşünüyorum.Gruptan çıkarız. Oradan artık iyi bir takım beklicez. Başakşehirden 3 Fenerden de 1 ya da 3 puan alırsak ligi götürürüz. En kritik 3 maç kesinlikle...