'Karlar Kralı Norm' Yılbaşı Akşamı FOX'ta!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
FOX'tan Yılbaşı Akşamı animasyon keyfi! 'Karlar Kralı Norm' TV'de ilk kez FOX'ta!

22 Ocak 2016'da vizyona giren filmde, Yaşam alanı olan kutuplara yapılacak lüks otele engel olmak için arkadaşlarıyla kutuplardan New York'a giden kutup ayısı Norm ve arkadaşlarının eğlenceli macerası ekrana geliyor.

'Karlar Kralı Norm' TV'de ilk kez Pazar 20.00'de FOX'ta!

karlar_krali_norm_04.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hiç yoktan Savaşçı'yı koysaydı, iyi kötü reyting gelirdi. Şu an ki yayın akışına göre ilk 100 zor görünüyor. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
:eek: Animasyon izleniyor ki yılbaşında iyi gider eğlenceler 23'den sonra çocuklarla izlerler. :A
Yayın akışına baktım da filmin ardından Şevkat Yerimdar tekrarı koymuş. :F Keşke ŞY yılbaşı özel bölüm hazırlasaydı ne güzel olurdu. Ardından da İlk Buluşma tekrarı koymuş, onun yerine de en iyileri düzenleyip 22.00'den 1'e kadar tekrar olarak koysalarmış. :D

Anlamıyorum yani bunları düşünmek çok mu zor cidden. :A Bak Star TV ne güzel akış yapmış, Kanal D öyle..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Geçen senelerdeki yılbaşı akışını düşünürsek buna da şükür. En azından para harcamış. :A
Yayın akışına baktım da filmin ardından Şevkat Yerimdar tekrarı koymuş. :F Keşke ŞY yılbaşı özel bölüm hazırlasaydı ne güzel olurdu. Ardından da İlk Buluşma tekrarı koymuş, onun yerine de en iyileri düzenleyip 22.00'den 1'e kadar tekrar olarak koysalarmış. :D

Anlamıyorum yani bunları düşünmek çok mu zor cidden. :A Bak Star TV ne güzel akış yapmış, Kanal D öyle..
Star ve Kanal D de dizi koymuş çok büyütülecek bir şey yok. :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Değişir o akış daha çok var. :A Yılbaşı özel falan çekmiyoruz biz yıllardır günah. :A ÇD Yılbaşı özel olmuştu bizde de en son. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen senelerdeki yılbaşı akışını düşünürsek buna da şükür. En azından para harcamış. :A

Star ve Kanal D de dizi koymuş çok büyütülecek bir şey yok. :A
Star TV ilk dizi koymuş, ardından tv'de ilk ilgi çekecek bir film koymuş, ardına da ünlüleri toplayıp Yılbaşı Gazinosu yapmış. Daha ne yapsın? :A

Kanal D özenip ÇD yılbaşı özel bölümü hazırlamış + ünlüleri toplayıp üstelik 86 yaşındaki adamı yataktan kaldırıp program yapmış. :Z

Değişir o akış daha çok var. :A Yılbaşı özel falan çekmiyoruz biz yıllardır günah. :A ÇD Yılbaşı özel olmuştu bizde de en son. :A
TolgShow'u 31 Aralık gecesi başlatsaydınız hiç yoktan, onu da mı ben söyleyeyim? :F

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Show da güldür güldür tekrarı koymuş birinci Fox olur ikinci Show