'Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz' Filminin 2. Tanıtımı Yayınlandı!

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Karayip Korsanları adlı filmin daha önce 4 tane serisi yayınlanmıştı.Filmin 5.serisinin ilk tanıtımı bilindiği gibi daha önce yayınlanmıştı.Karayip Korsanları 5 filmi yaklaştıkça film hakkında tanıtımlarıda sürüyor..Filmin ikinci tanıtımı hakkında Ranini.tv adlı sayfadan şu açıklamalar yapıldı.
İsmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz) olarak açıklanan filmde, Kaptan Jack Sparrow bir kez daha çok sevdiği gemisi Siyah İnci ile açık denizlerde ve yeni tehlikelerin içerisinde olacak. Bu kez hedefindeyse Poseidon'un üç uçlu mızrağı var.

Johnny Depp'in de bir kez daha başrolü üstlendiği filmin kadrosunda Orlando Bloom, Javier Bardem, Paul McCartney ve Kaya Scodelario gibi isimler bulunuyor. Serinin beşinci filmi 26 Mayıs 2017'de vizyona girecek. Filmin ilk fragmanı Ekim ayında yayınlanmıştı.
83c1c351-b997-4c87-bbc1-943cc2bd89c0.jpg

Karayip Korsanları 5 adlı film yayınlanıncaya kadar bakalım başka tanıtımlarda çıkacakmı?Filmin 5.serisininde öbür serilerde olduğu tarzda oldukça ilgi alması bekleniyor..

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Efsane kaldığı yerden devam edecek. Büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum umarım 10'a kadar çıkar.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Film yaklaşıyor seriyi 1 ay önce tekrar izledim tazelemek için.Bu filmde 4. film gibi eğlence kısmı biraz az olabilir. Will Turner gördük sonunda. Görevini yerine getirmemiş sanırım yüzünde yosunlar tutmaya başlamış :D Javier Bardem role yakışmış gibi. 2. film kadar olsun yeter benim için. 4.film pek hoşuma gitmemişti. En merak ettiğim filmlerden biri. Bekliyoruz :D