Karagül'de Bir Yaprak Dökümü Daha!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Karagül'de Bir Yaprak Dökümü Daha!

özlem-conkerin-karagül-narin-boyu-kaç.jpg

Fox ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Karagül'de bu akşam yayınlanan bölümde üzücü bir ayrılık yaşandı.​

Başrollerini Mesut Akusta, Ece Uslu ve Şerif Sezer gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Karagül'de ilk bölümden bu yana Narin karakterine hayat veren Özlem Conker, diziye ölerek veda etti.​

Böylece dizi finale doğru bir yaprağını daha düşürmüş oldu.​
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sanki yakın çevremden biri ölmüş kadar yıkıldım, şu anda battaniye altında depresyonumu yaşıyorum. Şaka bir yana kadın zaten 120 bölüm aynı dizide oynadı, finali bekleyemeden ayrılmak istemesi anormal gelmedi. :A

Bu arada "Böylece dizi finale doğru bir yaprağını daha düşürmüş oldu" gibi bir cümleyi nasıl bulduğunu da merak ediyorum. :A @denizz19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Finale gidiyor, böyle ayrılıkların yaşanması gayet doğal. Fragman da görmüştüm olayı, Baran'a yazık. :(

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sanki yakın çevremden biri ölmüş kadar yıkıldım, şu anda battaniye altında depresyonumu yaşıyorum. Şaka bir yana kadın zaten 120 bölüm aynı dizide oynadı, finali bekleyemeden ayrılmak istemesi anormal gelmedi. :A

Bu arada "Böylece dizi finale doğru bir yaprağını daha düşürmüş oldu" gibi bir cümleyi nasıl bulduğunu da merak ediyorum. :A @denizz19
Senin aklın ermez böyle kaliteli cümlelere. :A