'Karagül' Final Yapmaktan Vazgeçti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
'Karagül' Final Yapmaktan Vazgeçti!

karagül-4.-yeni-sezon-1-150x150.jpg

FOX'un sevilen dizisi Karagül'den müjdeli haber geldi.

Başrollerini Ece Uslu, Mesut Akusta, Saruhan Hünel, Özlem Conker, Hilal Altınbilek, Mert Yazıcıoğlu, Ayça Ayşin Turan, İlayda Çevik, Hülya Duyar ve Şerif Sezer gibi isimlerin paylaştığı, yapımcılığını ise Avşar Film'in üstlendiği dizinin önümüzdeki aylarda final yapacağı açıklanmıştı; ancak geçtiğimiz hafta aldığı başarılı reytinglerden sonra devam kararı alındı. 4. sezonuyla ekrana gelmeye devam eden yapımın bundan sonra Baran'ın kimi seçeceği üzerinden ilerleyeceği de gelen haberler arasında.

Karagül, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de FOX'ta!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bence bitmesi lazım ama gel gör ki reytingleri görünce gittiği yere kadar gitsin demekten de kendimi geri alamıyorum. Arka Sokaklardan ne eksikleri var. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yeni hikayesiyle gelecek dizim rekor üstüne rekor kıracak sen de çatlayacan medcezir gittiğinden beri inatla daha da yükseliyor. :A
Ayy reytingler yükselince yeniden sahiplendi diziyi :A Karagül'ün 3 reytingle final yaptığı gün burada olacağım. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bence bitmesi lazım ama gel gör ki reytingleri görünce gittiği yere kadar gitsin demekten de kendimi geri alamıyorum. Arka Sokaklardan ne eksikleri var. :A
bir Arka sokaklar geldi Karagül yine coştu karagülü Pazartesiye salı İnadına aşk çarşamba Aşk yeniden koysalarda Cuma Kiraz mevsimi cumartesi kocamın ailesi Pazar o hayat benim

Ayy reytingler yükselince yeniden sahiplendi diziyi :A Karagül'ün 3 reytingle final yaptığı gün burada olacağım. :A
edison partisi olduğu sürece Karagülü perşembeye atın vadiyi bitirin Arka sokaklardan ne istiyor bu dizi @denizz19 bide şu Acun

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Annem izliyor valla ben izlemiyorum ara ara göz gezdiriyorum sadece yine heyecan tavan ama beni sarmıyor artık. Ayrıca Karagül final yapacağı Zaman sen çok uzaklarda olursun. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Müjdeye gel. :D

1 reyting yükselince hemen devam. Senaryo ne olacak, kalite ne olacak diye düşünen yok derim ama ne senaryo var ortada ne kalite. :D

Özcan kesin geri döner bir kez daha alın size 3 sezonluk macera. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Müjdeye gel. :D

1 reyting yükselince hemen devam. Senaryo ne olacak, kalite ne olacak diye düşünen yok derim ama ne senaryo var ortada ne kalite. :D

Özcan kesin geri döner bir kez daha alın size 3 sezonluk macera. :D
sana süpriz bir deniz hikayesi geri başlayabilir kanal d final ibaresini silmiş net d den

@RevaN @Çiğdem-

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
son haftalardaki reytinge aldanmışlar ama sonları kaçınılmaz olacak

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Tadında bırakıp, bitirmek varken sakız gibi uzatmanın ne anlamı var?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy ben izlememe rağmen karagülün başarısını hep kutlamışımdır ama bu yıl çöküşte olan ve final kararı alan karagüle denekler hemen imdatlarıa yetişti değişen deneklerle birden bire hemen eski günlerine döndüler kiralık aşkı totelde geçmeye başladılar 6 ortalama bu sezonda genelde alan dizi 9 ortalamaya çıktı nerdeyse bence yeni denekler olmasa 8 reytingi alması imkansızdı bir dğer dizide paramparça yeni denekler paramparçanında imatına yetiştiler büyük ihtimalle onlarda gelecek sezon devam eder bu iki dizinin kurtarıcısı oldu resmen yeni denekler
:F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ayy ben izlememe rağmen karagülün başarısını hep kutlamışımdır ama bu yıl çöküşte olan ve final kararı alan karagüle denekler hemen imdatlarıa yetişti değişen deneklerle birden bire hemen eski günlerine döndüler kiralık aşkı totelde geçmeye başladılar 6 ortalama bu sezonda genelde alan dizi 9 ortalamaya çıktı nerdeyse bence yeni denekler olmasa 8 reytingi alması imkansızdı bir dğer dizide paramparça yeni denekler paramparçanında imatına yetiştiler büyük ihtimalle onlarda gelecek sezon devam eder bu iki dizinin kurtarıcısı oldu resmen yeni denekler
İçine @xemrexxx mi kaçtı. :F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben kaçsam 3 satırda derdini anlatırdı yine destan yazmış çikinella:A
ayy ne var bee paramparçada karagülde 6 ortalama alıyordu genelde kırgın çiçekler ve kiralık aşkta 9 reytingle 2.sıraya sans tanımıyordu denekler değişir değişmez hoppp karagül 9 reytinge hopp paramparça 8 reytinge uçtular bukadar belli etmeselerdi bari yavas yavas uçsalardı :F:F:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
karagül denekler değişmeden önce de 8 almıştı yine sallıyorsun

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
karagül denekler değişmeden önce de 8 almıştı yine sallıyorsun
enekler salı günü değişmişti zaten eşkiyayı 9dan 8 e indirdiler karagül o hafta patlama yaşadı pazar günüde denekerin değiştiğini açıkladılar resmi olarak şuan karagül ve paramparça dizilerine yaramış görünüyor başka göze çarpan birşey henüz yok ama takipteyiz :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
enekler salı günü değişmişti zaten eşkiyayı 9dan 8 e indirdiler karagül o hafta patlama yaşadı pazar günüde denekerin değiştiğini açıkladılar resmi olarak şuan karagül ve paramparça dizilerine yaramış görünüyor başka göze çarpan birşey henüz yok ama takipteyiz :F
kız Allah seni bildiğ igibi yapsın çarpık sıska kaknem etiketlerine baksana aynı tartışmayı takasla 100. kere yapmaktan sıkılmadın mı :bağır: