Karadayı - Dizi Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
songülü bende baya beğeniyorum güzel kız :D bölümü bekliyoruz inşallah hareket artar artık

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Feride mi ??

Benim.bir anlamadığım hapishanede ki adamın adamları Ayteni boğup öldürmüştü geçen bölüm nasıl ayaklandı ? Ya da ben yanlış mı gördüm ?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Karadayi'nin 37.Bölümünü simdi izledim. Yine harika bir bölüm olmus. Necdet artik ifsa oldu diyebiliriz. Ibo'nun hanimini öldürmesi aslinda iyi olmadi, hem kendisi, hemde Kara ailesi adina. Yasin ölmez gibime geliyor ama yinede belli olmaz. Necdet'in birisi ölecek dedigi kim acaba? Bu arada Serra'nin o dügmeyi sakladigini saniyordum ama Bassavci onu yutmus. Sok oldum. Serra'nin baska elinde ne vardi ki?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
38.Bölüm Son Dakika Tüyolari;

Feride ve Mahir hakkında çıkan haberlerin önüne geçmek için Kerime’nin bir önerisi var Feride’ye..Biri Orhan’ı ihbar ediyor Yasin’i vurduğu için…Mahir bir günlük izinle dışarı çıkıyor ve sevdiklerini korumaya çalışıyor ama bölüm sonunda biri tehlikeede…

MAHİR: Ben buraya yardım istemeye gelmedim Feride. Sevdiklerinden biri ölecek dediler. Ve artık bütün memleket seni nasıl sevdiğimi biliyor. sana bir şey olursa yaralanacağımı biliyorlar. Senin için korkuyorum.. Buradan ayrılmıycam...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çitlenbik ölmez inş:(

Eve giden elektrik tesisatçisinida merak ettim neyin nesi (b)

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Bölüm güzeldi. :)
Hatta bence sezon finali bölümünden daha heyecanlıydı sonu. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Gece düsündüm ve suna kanaat getirdim; Bence Sezon Finali 37.Bölüm olmaliydi. Yaz boyunca kara kara düsünürdük kim ölecek diye :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
KARADAYI 39.Bölüm Özeti

Bahar'ın tehlikede olduğunu düşünen Mahir ve Feride hemen harekete geçerler. Ancak yolda beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Feride tehlikenin kalbine yalnız başına gider!

Mahir yargılanmak için duruşmaya çıkar. Mahir'in hükmü verilir.. Artık babasını kurtarma yolunda eli kolu bağlanmıştır.

Feride'nin ise Nazif Kara davasında kalabilmesi için savunma vermesi gerekmektedir. Feride davadan alınmamak için hayatını, aşkını feda edecek bir yol bulur. Ancak bu yol Mahir'le aralarına büyük duvarlar örecektir!