Karadayı 115. Bölüm Final Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un olduğu atv'nin sevilen dizisi Karadayı'nın 115. bölüm final fragmanı yayınlandı.

Fragman 1

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Fragmanlarin hepsi Mahir'in ölümünü gösteriyor ama inanmak istemiyoruz. Insallah ters köse oluruz. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Banada ölmez gibi geliyor ölmüş gibi gösterilen fragmanda öldü gibimi görüncek acaba karışık baya.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tam beklediğim gibi bir ölüm sahnesi cnm mahirin dizide seyircilere ölü süsü verilmesi için sonra ölmedi olarak ortaya çıkması için kurşunla ölmemesi gerekiyordu yanı yanarak falan cesedi belli olmadan bir sahne yazılmalıydı bomba patlayarak ölüm sahnesi yazılmıs anladığım kadarıyla yani mhirin cesedi belli olmucak senaryo gereği mahiri öldü gösterip sonradan ölmedi diye ortaya çıkarabilicek senaristler benim tahminim mahir son sahnede ortaya çıkıcak ben yanma sahnesi demiştim ama ona benzer bir sahne bomba sahnesi yazılmıs bu sayede mahire öldü süsü vereiblicek senaristler ve mahir yaşıyor olarak karşımıza çıkabilicek :-):-)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Medcezirin orijinalinde kiz oluyor bence orijinale sadik kalacaklar

Mahirin olecegine bende inanmiyorum ama bakalim iste

bugunu saymasak 2 gun kaldi:(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tam beklediğim gibi bir ölüm sahnesi cnm mahirin dizide seyircilere ölü süsü verilmesi için sonra ölmedi olarak ortaya çıkması için kurşunla ölmemesi gerekiyordu yanı yanarak falan cesedi belli olmadan bir sahne yazılmalıydı bomba patlayarak ölüm sahnesi yazılmıs anladığım kadarıyla yani mhirin cesedi belli olmucak senaryo gereği mahiri öldü gösterip sonradan ölmedi diye ortaya çıkarabilicek senaristler benim tahminim mahir son sahnede ortaya çıkıcak ben yanma sahnesi demiştim ama ona benzer bir sahne bomba sahnesi yazılmıs bu sayede mahire öldü süsü vereiblicek senaristler ve mahir yaşıyor olarak karşımıza çıkabilicek :-):-)
Daha kısa ve net olarak yazarmısın kafam karıştı. :):)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha kısa ve net olarak yazarmısın kafam karıştı. :):)
kısaca mahirin olduğu yer patlayacak mahir öldü sanıcaklar ama ceset belli olmadığından mahir ölmemiş olarak dizide karşımıza çıkabilicek kısaca öldü süsü verilicek mahire bunun olması içinde patlama sahnesi gibi bir sahne gerekiyordu:-):-):-)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kısaca mahirin olduğu yer patlayacak mahir öldü sanıcaklar ama ceset belli olmadığından mahir ölmemiş olarak dizide karşımıza çıkabilicek kısaca öldü süsü verilicek mahire bunun olması içinde patlama sahnesi gibi bir sahne gerekiyordu:-):-):-)
Necdet bomba fitilini ateşliyor ama bence de Mahir ordan çıkacaktır. Tilki'nin havuzdan çakacağı gibi. Havuz'un içinde başka bölüm var ordan çıkıyor. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Necdet bomba fitilini ateşliyor ama bence de Mahir ordan çıkacaktır. Tilki'nin havuzdan çakacağı gibi. Havuz'un içinde başka bölüm var ordan çıkıyor. :)
orhan edp ertük gelecek sezon anlaşmasını yapmıs vadiyle cnm:Z
leylayıa andreinin öldürdüğü kesinleşti böylece :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Karadayı'yı düşünerek uyuduysam gece rüyama girmiş. :)

Şimdi kafama takılanları sıralayım: Hadi Mahir ölmedi. Aradan geçen yıllarda Nazım Deniz büyüyor, peki Mahir nerede? Çocuğundan ailesinden ayrı kalmak ölümden beter değil mi?

Babası ve Feride'nin gerçekten yaşadığından haberi yoksa çektiği acılar ne olacak?

Medcezir mutlu sonla bitti, Ay Yapım'ın ikinci bir dizisi de mutlu sonla biter mi şüphelerim var.

@Yakamoz-Asi @ABAY_06 @Çiğdem- @gizem ak

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Finali artik az cok kafamda kurdum ve büyük cogunlukla eminim ki final mutsuz son ile bitecek. Yani Mahir ölecek. Yasayan kahraman ölümüyle bir kez daha kahraman ilan edilecek.

Final genellikle Mahir'in hapishane'den cikmasi ve Necdet'in oyunu ile gececek ve sonunda Mahir aramizdan ayrilacak. Veda fragmanlarinda görünen Nazif Babamizin kapiyi kapattigi sahne ise son sahne olacak.

Bu benim tahminlerim. Ters köse olma ihtimali yüksek bir tahmin ama bakalim neler olacak.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Karadayı'yı düşünerek uyuduysam gece rüyama girmiş. :)

Şimdi kafama takılanları sıralayım: Hadi Mahir ölmedi. Aradan geçen yıllarda Nazım Deniz büyüyor, peki Mahir nerede? Çocuğundan ailesinden ayrı kalmak ölümden beter değil mi?

Babası ve Feride'nin gerçekten yaşadığından haberi yoksa çektiği acılar ne olacak?

Medcezir mutlu sonla bitti, Ay Yapım'ın ikinci bir dizisi de mutlu sonla biter mi şüphelerim var.

@Yakamoz-Asi @ABAY_06 @Çiğdem- @gizem ak
Ya birde Medcezir gibi olursa saçma olur bişey oluyor zaman atlaması yapıyolar sonra geri dönüyor çok sıradan.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ya birde Medcezir gibi olursa saçma olur bişey oluyor zaman atlaması yapıyolar sonra geri dönüyor çok sıradan.
Şu da var yanlız Mahir'in öldüğünü fragmanlarla gösteriyorlar. Madem ölecek niye gösteriyorlar.

Aşk-ı Memnu'da Beren'in öleceğini daha önceden fragmanlarla göstermişler miydi?

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Şu da var yanlız Mahir'in öldüğünü fragmanlarla gösteriyorlar. Madem ölecek niye gösteriyorlar.

Aşk-ı Memnu'da Beren'in öleceğini daha önceden fragmanlarla göstermişler miydi?
Aşk-ı Memnu zaten belliydi öleceği Bihter'in romana göre gittiler.

Karadayı'da daha ayrıntılı güzel bir final bekliyorum ben asılır diyodum Mahir ama öyle olmuyacak galiba ya bombayla ölücek yada öldü süsü verilip geri dönecek.