Karadayı 114. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Konu sayenizde çoştu teşekkürler. @gizem ak @Çiğdem-

Ne zamandır böyle tatlı sohbet etmemiştim, sağolasınız.

Forumuda işte bu yüzden çok seviyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konu sayenizde çoştu teşekkürler. @gizem ak @Çiğdem-

Ne zamandır böyle tatlı sohbet etmemiştim, sağolasınız.

Forumuda işte bu yüzden çok seviyorum. :)
ben tşşk ederim cnm kurtlar vadisi son 5-6 haftadır bukadar sayfa almadı vlla hep bölüm bittikten sonra sayfası yükselip 10 falan olabiliyordu karadayı bölüm bitmeden 8 sayfa olmus finale iyi hazırlandık bence :F:F:F

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Bölümün ikinci kismini izlemek bugüne kismet oldu. Bu sezon ikinci kismi neredeyse hep netten izledim hep bir isim cikti sayilir. :D

Belgin idam'la yargilandi ve cezasini aldi, ama gururuna yediremedi ve cok kanli intihar etti.

Turgut'ta sonunda asildi. Tüm dizi boyunca bekledigimiz an bu andi aslinda ama aci cekmesi gösterilmedi. Söyle afilli bir ölüm olsa iyiydi. :A

Dizi boyunca tahmin ettigimiz Erdal-Ilknur birlikteligi sonunda gerceklesti, bu arada Osman ve Songül haric Orhan'da sonunda evlendi. Evlenen evlenene. :A Bülent bile evlenmis. :F

Dizinin yasayan efsanesi Nazif Babam. Siiri ile aldi götürdü beni. Unutulmazlar arasinda olacak her zaman benim icin.

Seyis'te bu arada tabi yola geldi ve sonunda bosandi. Cezasini cekecek ve bitecek.

Mahir bu arada yeniden yargilandi ve cezasi 5 seneye düstü. Deniz bebek de aramiza katildi. :Z

Geriye bir tek Necdet sorunu var ki o da diziye yol veren oldugu icin finale de damgasini vuracak gibi. Bakalim Mahir, Necdet sebebiyle ölecek mi?

[HASHTAG]#KaradayiVeda[/HASHTAG] 'yi bekliyoruz. :T