Karadayı 110. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
İkizi kadar benziyorlardı birbirlerine. Aynı babanın fakat ayrı annelerin çocuklarıydılar. Pembe dizileri sen bana sor. :)
bende izlemistim o diziyi) cocuktum fazla hatirlamiyorum Gloriya Kalmenares oynuyordu) simdi izlesem her halde gulup gecerim ama o donemde seviyorduk Antonella filan)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bende izlemistim o diziyi) cocuktum fazla hatirlamiyorum Gloriya Kalmenares oynuyordu) simdi izlesem her halde gulup gecerim ama o donemde seviyorduk Antonella filan)
Eskiden böyle Arjantin-Brezilya dizileri izlerdik şimdi onlara dizi satar hale geldik. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ah kenan ah kurtulamadı şu diziden bitse de aslanlar gibi eski tarz dizilerinden biriyle dönse artık karadayı sonrası aşk rolüyle gözümdeki karizması dip yaptı eskiden çok büyük hayranıydım şimdi sıradan bi oyuncudan farkı yok gözümde
aksiyon gelecek kenan psikopata bağlayacak falan diyolardı 2 senedir bu senaristler varken imkanı yok kadınlar aşktan başka bişey bilmiyor ki yazamazlar olacak olan bu hala feride mahir bilmem evlenme zırvalıkları resmen ergen dizilerine döndü ah kenan ah :(

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
kese 2 bolum adada kalsalar hatta 1 bolum MahirFeride bolumu olsun) hatirliyorum ferihada oyleydi

muhtesem dortluyu izlemek cok keyifli

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
ah kenan ah kurtulamadı şu diziden bitse de aslanlar gibi eski tarz dizilerinden biriyle dönse artık karadayı sonrası aşk rolüyle gözümdeki karizması dip yaptı eskiden çok büyük hayranıydım şimdi sıradan bi oyuncudan farkı yok gözümde
aksiyon gelecek kenan psikopata bağlayacak falan diyolardı 2 senedir bu senaristler varken imkanı yok kadınlar aşktan başka bişey bilmiyor ki yazamazlar olacak olan bu hala feride mahir bilmem evlenme zırvalıkları resmen ergen dizilerine döndü ah kenan ah :(
Yok aga ya bu bölüm durgun önce ki bölümlere göz at ben bile bakıyorum artık

---Tapatalk---

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ada da geçen sahneler Karadayı'nın en güzel sahneleriydi. Tarihi dokuyada uygun olduğu için diziye ayrı bir güzellik katıyor. Hatırla Sevgili dizisini de bu yüzden çok severim. :)