Karadayı 106.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olmaz o senin dediğin. Feride mesleğine aşık bir Hakime.

Yanlışını gördümü gözünün yaşına bakmaz.
kalem sahnesinin silinmesiyle iş buraya doğru gidiyor bakalım artık cnm aslında diziyi karıştıran turgut oldu o hortlamasaydı başka şeyler olucaktı herşeyi alt üst etti :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kalem sahnesinin silinmesiyle iş buraya doğru gidiyor bakalım artık cnm aslında diziyi karıştıran turgut oldu o hortlamasaydı başka şeyler olucaktı herşeyi alt üst etti :F:F:F
Sen benim tahminlerimi yabana atma. Ben her gün izlediğim diziler ile ilgili tüyoları takip ediyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen benim tahminlerimi yabana atma. Ben her gün izlediğim diziler ile ilgili tüyoları takip ediyorum. :)
cnm bir bildiğin tabikide vardır ben hislerime dayalı konusuyorum hiçbir şekilde birşeyden haberdar değilim yanılıyor olabilirim ama ben seyiz en sonunda mahirle iş birliği yapıcak taraflarına geçicek demiştim geçti mahkeme sahnesinde kesinlikle değişiklik olucak demiştim en önemli yeri kalem kısmını sildiler benim 2 iddam bunlardı şuan ikiside tutmus gibi görünüyor tamamen hislerime dayalı konusuyorum senin bildiğin şeyler tabikide avrdır ben senin görüşlerine birşey demiyorum:-):-)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
cnm bir bildiğin tabikide vardır ben hislerime dayalı konusuyorum hiçbir şekilde birşeyden haberdar değilim yanılıyor olabilirim ama ben seyiz en sonunda mahirle iş birliği yapıcak taraflarına geçicek demiştim geçti mahkeme sahnesinde kesinlikle değişiklik olucak demiştim en önemli yeri kalem kısmını sildiler benim 2 iddam bunlardı şuan ikiside tutmus gibi görünüyor tamamen hislerime dayalı konusuyorum senin bildiğin şeyler tabikide avrdır ben senin görüşlerine birşey demiyorum:-):-)
@Çiğdem- kız gel beraber şu ferideyi yolalım ya

ah feridecim bu kadar safken nasil hakim oldun
ah gizemcim ah gerçekten feride nasıl hakime olmuş ya
inanamıyorum ya

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sen yine de senaryo değişti diye kesin konuşma. :)

Şu fragmanı ileriki bölümlerde izleyemeyeceğiz demiştin, izledik. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen yine de senaryo değişti diye kesin konuşma. :)

Şu fragmanı ileriki bölümlerde izleyemeyeceğiz demiştin, izledik. :A

orada atlamısım ama mahirin kalemi kırılıp kırılmıcak sorusu ortadan kalktı hep bunu final düşünüyorduk bu çıktı diziden şimdi başka bir final olucak inş mutlu son olur :-):-):-)

ayrıca ayoll ferideye baban beyefendi diyorlar kadın hala mahir değişti diyor :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
orada atlamısım ama mahirin kalemi kırılıp kırılmıcak sorusu ortadan kalktı hep bunu final düşünüyorduk bu çıktı diziden şimdi başka bir final olucak inş mutlu son olur :-):-):-)

ayrıca ayoll ferideye baban beyefendi diyorlar kadın hala mahir değişti diyor :F:F:F
Avukat Salih zamanlarından biliyoruz Feride'nin saflığını yeni bir şey değil. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Patlama sahnesine kadar uzatmak için diziyi boş sahneler koymuşlar. :X