Karadayı 104.Bölüm Yorumları

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
Dün akşam izleyemedim bugün ki sınava çalıştım. Orhan öldü mü diye merak ettim ama ölmemiş sanırım. :D

Boksör ne oldu?

Bölümü haftasonu izleyeceğim inşallah.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Sosyal medyadaki yorumlqrdan anlasilan bolum begenilmemis.Aksam izlerim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Son 3 bölümdür hasteneden çıkamadık izlemek istemiyorum bu sahneleri. O değilde Nazif baba kendisi vurdu ya Mehmet Saim'i içerde yatmasına gönlü razı olmaz ama Mehmet Saim'de Mahir vurdu diyecek. Bu olaydan çıkmaz heralde hakim karşısına. Daha sonra Mehmet Saim Bey Mahir'in ailesinden birilerini mi öldürecek acaba? Yine Mahir'i pusuya düşürmek isteyecektir tabii. Birde Seyis'i sevimli göstermeye çalışmasın senaristler olmuyor. :)
ayoll ben diyordum sana seyis sonunda mahirlerin trafında olucak diye mehemt saime karşı mahirle birlikte hareket ettiler şu dakikadan sonra mahirler ilknurla seyise birşey söylemez seyiz yavas yavas kabul görüyor mahirlerin gözünde :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayoll ben diyordum sana seyis sonunda mahirlerin trafında olucak diye mehemt saime karşı mahirle birlikte hareket ettiler şu dakikadan sonra mahirler ilknurla seyise birşey söylemez seyiz yavas yavas kabul görüyor mahirlerin gözünde :F:F:F
Seyis Mehmet Saim'in beyefendi olduğunun ispatında önemli role sahip. Mahkemede şahit olabilir. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayoll adama sezon başından beridir küfür ediyorsun şimdi işin düşünce kıymetlimi oldu :F:F:F
Seyis, Bülent, Orhan ve İlknur benim için her zaman gereksiz karakterler oldu. Birde Ayten var tabii. :)

Dizinin 3 sezon devam edebilmesi içinde yan karakterlere ihitiyaç olduğundan katlanmak zorunda kaldık. :)

Hem Seyis senaristin kocası olmasa dizide bu kadar devam etmezdi diye düşünüyorum. Birlikte hareket ettiği bütün kabadayılar öldü. Zamanında beyefendiyi bildiği halde Mahir'e söylemedi. Hiçbir şey olmamış gibi Seyis'i sevmemi bekleyemazsin herhalde. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seyis, Bülent, Orhan ve İlknur benim için her zaman gereksiz karakterler oldu. Birde Ayten var tabii. :)

Dizinin 3 sezon devam edebilmesi içinde yan karakterlere ihitiyaç olduğundan katlanmak zorunda kaldık. :)

Hem Seyis senaristin kocası olmasa dizide bu kadar devam etmezdi diye düşünüyorum. Birlikte hareket ettiği bütün kabadayılar öldü. Zamanında beyefendiyi bildiği halde Mahir'e söylemedi. Hiçbir şey olmamış gibi Seyis'i sevmemi bekleyemazsin herhalde. :)
orhandan ne istiyorsun peki aaaa :eek::eek::eek:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
orhandan ne istiyorsun peki aaaa :eek::eek::eek:
Orhan başından beri hayırlı bir evlat olamadı. Annesi ve yeğeni öldükten sonra ailesiyle birlikte acılarını paylaşmadı. Babasını sürekli üzdü, Seyis'in dizinin dibinden biran olsun ayrılmadı.

Şimdi sorumu soruyorum: Bu dizi hak ve adalet aramak için çevrilmiyor mu? Orhan sonuçta bir katil onu nasıl savunabilirsiniz onunda mahkemeye çıkıp yargılanması gerekmiyor mu?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Orhan başından beri hayırlı bir evlat olamadı. Annesi ve yeğeni öldükten sonra ailesiyle birlikte acılarını paylaşmadı. Babasını sürekli üzdü, Seyis'in dizinin dibinden biran olsun ayrılmadı.

Şimdi sorumu soruyorum: Bu dizi hak ve adalet aramak için çevrilmiyor mu? Orhan sonuçta bir katil onu nasıl savunabilirsiniz onunda mahkemeye çıkıp yargılanması gerekmiyor mu?
orhanda seyiste nazif babada mahkeme sahnesindeler cnm ama yargılanıyor gibi değiller belki şahit olırlar artık bilemiyorum ben orhana sempati duyuyorum nedense :A:A:A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
orhanda seyiste nazif babada mahkeme sahnesindeler cnm ama yargılanıyor gibi değiller belki şahit olırlar artık bilemiyorum ben orhana sempati duyuyorum nedense :A:A:A
Tamam o zaman nesini seviyorsun onu söyle. Adam katil işte ötesi yok. :)

Ne yapmış bugüne kadar, kime bir faydası dokunmuş benim bilmediğim. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
son bölümlerde düzeldi cnm mahirin yanında yer alıyor seyizi brakıp:-)
Seyis, İlknur ile evlenmese yanından ayrılacak mıydı?

İlknur'a da o yüzden kızgınım Nazif babamın sözünü dinlemeyip vardı itin tekiyle evlendi. Sanki Seyis gelin arabasına bomba konulacağını bilmiyordu. O kararlar hep bir masanın etrafında toplanarak alınıyordu. Kimse Seyis'i masum göstermeye çalışmasın. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seyis, İlknur ile evlenmese yanından ayrılacak mıydı?

İlknur'a da o yüzden kızgınım Nazif babamın sözünü dinlemeyip vardı itin tekiyle evlendi. Sanki Seyis gelin arabasına bomba konulacağını bilmiyordu. O kararlar hep bir masanın etrafında toplanarak alınıyordu. Kimse Seyis'i masum göstermeye çalışmasın. :)
cnm sezonun ilk bölümlerinde bombayı mehmet saimin emriyle koyduran seyiz olarak gösteriliyordu biz seyircilere sonra seyiz ilknurla olmaya basladıktan sonra senaristler bunu seyisin üstünden alıp yusufun üstüne yıktılar :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
cnm sezonun ilk bölümlerinde bombayı mehmet saimin emriyle koyduran seyiz olarak gösteriliyordu biz seyircilere sonra seyiz ilknurla olmaya basladıktan sonra senaristler bunu seyisin üstünden alıp yusufun üstüne yıktılar :F:F:F
Bende onu söylüyorum baştan beri Seyis torpilli diyorum anlamıyorsunuz yoksa çoktan ölmüştü.

Geriye çok az bölüm kaldı Kenan İmirzalıoğlu dizi süreleri 60 dakikaya inmezse daha da dizilerde rol almayacağını söyledi. Bildim bileli adamın dizilerini izliyorum. Deli Yürek, Alacakaranlık, Acı Hayat, Ezel ve Karadayı tek bir bölümünü bile kaçırmadım bu dizilerin kendisini çok özleyeceğiz.