Karabükspor Emin Ellerde | FM 2012 Kariyeri

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,692
Puanı
1,061
bence karabüğün amacı ligde kalmaktan da öte olmalı ;)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Arkadaşlar ligde kalmak yeterli bizim için şimdilik, zaten medyanın beklentisi de 14.sıra :D

Galatasaray'a Karabük Çelmesi! Karabükspor, şampiyonluk yarışındaki rakibini uzatmalarda yıktı!

karabksporvgalatasarayi.png

gaziantepsporvkarabkspo.png

karabksporveskisehirspo.png

İlk yarı sonunda oluşan puan durumu:

turkishpremierdivisiono.png

Ligin ilk yarısının ardından:

-Lige zayıf olan kadroyu genişletmeye çalışarak başladık. İlk birkaç hafta takımı tanıma süreciydi fakat buna rağmen takım fena başlamadı. Fakat daha sonra üst üste gelen yenilgilerle çok kötü bir dönem geçirdik ve ligin dibini gördük. Son maçlarda ise toparlanarak ligde kalma yolunda umutlarımızı arttırdık ve puan farkını azalttık. Şimdi devre arası ve öncelikli hedefimiz takımda fazlalık durumunda olan oyuncuları takımdan uzaklaştırmak. Daha sonra ise 1-2 iyi oyuncu almaya çalışacağız. Aradığımız özellikte oyuncu bulamazsak transfer yapmayabiliriz de...

Ligin ikinci devre maçları çok yakında burada olacak...

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,692
Puanı
1,061
fazla puan farkı yok daha da yukarı çıkabilirsin ama durup durup da galatasarayı yenmen kötü olmuş :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Uzun bir aradan sonra bugün kariyere devam etmeye niyetlendim. Fakat 2.devrenin ilk maçında Kayserispor'a 4-1 mağlup olunca görevime son verildi.

Ligin sonuna kadar da başka teklif gelmeyince kariyeri sonlandırmaya karar verdim.

Karabükspor, yeni çalıştırıcısıyla da kötü gidişe dur diyemedi ve 17.sırada tamamlayıp ligi Bank Asya 1.Lig'e düştü.

Spor Toto Süper Lig'in şampiyonu ise Fenerbahçe oldu.

Kariyeri takip eden herkese teşekkürler, başka bir kariyerde görüşmek üzere :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,692
Puanı
1,061
kötü sonlu bi kariyer oldu özellikle OFM deki karabük'ün büyük başarısından sonra bu çok kötü oldu :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Ben de kariyere ne oldu, dedim atılmışsın ben bile atılmadım sen nasıl atıldın bir de takım Karabükspor :D