'Kara Yazı' Final Yapıyor!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

'Kara Yazı' Final Yapıyor!

kara-yazi-neden-yok-neden-yayinlanmadi-bitti-mi-final-mi.jpg

Kanal D'de yayınlanan Kara Yazı dizisinden kötü haber geldi!

Başrollerini Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır, Gülper Özdemir, Aslı Orcan, Ahmet Tansu Taşanlar, Burak Çelik ve Zehra Yılmaz'ın paylaştığı; yapımcılığını Dark Story'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu, senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon'un kaleme aldığı yapım, beklenen reytinglere ulaşamadığı için 5. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Kara Yazı, final bölümüyle Pazar 21:00'de Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zeynep neden hemen atlamiş bu projeye? Deniz karakterinin biraz ustunden geçseydi. İlk 2 bölüm baktiğimda öğüt verişi, bağirişi-çağrişi sanki SS'den Yiğit'e gibiydi. Zeynep umarım yeni kore versiyonlarda oynar. Hem komedisi var hem dramı tam Zeynep'lik :thumbsup:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Zeynep neden hemen atlamiş bu projeye? Deniz karakterinin biraz ustunden geçseydi. İlk 2 bölüm baktiğimda öğüt verişi, bağirişi-çağrişi sanki SS'den Yiğit'e gibiydi. Zeynep umarım yeni kore versiyonlarda oynar. Hem komedisi var hem dramı tam Zeynep'lik :thumbsup:
bu diziye nerdeyse başlayacaktım iyiki başlamamışım şimdi başlasam kabahatli olurduk bir diziyi daha kuruttun derdi kötüler :) her işte bir hayır vardır derler başlamamamız hayırlı olmuş :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bu diziye nerdeyse başlayacaktım iyiki başlamamışım şimdi başlasam kabahatli olurduk bir diziyi daha kuruttun derdi kötüler :) her işte bir hayır vardır derler başlamamamız hayırlı olmuş :)
Niyet etmen bile kötü sanuçlar doğurabiliyor. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben gece tekrarlara bakmiştım. Sahneler ilk bölümde kopuk kopuktu çok kötüydü.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Bu dizi için hem Hayat Şarkısı'na, hem de Bodrum Masalı'na yazık edilmişti değil mi? Hatta gün değiştirdiği hafta Hürriyet'e 'pazarın yeni tutkusu' diye haber yapmışlardı. Gördük o tutkuyu. :kiki:

Tabii böyle bir kadroya çok yazık oldu orası da başka.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sanırsın Hayat Şarkısı 15 reyting alıyor kendi çapında 4 reyting ya alıyor ya alamıyor şu an devam ediyorsa yokluktan yayınlıyor kanal bi başarısı yok. :kiki:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
İlk sezondan veya bu sezondan 5-6 (hatta 7) reyting aldığı zamanları gösterebilirim. Ayrıca yokluktan yayınlanıyor denen dizi Kanal D'nin en çok izlenen 3-4. dizisi. Kara Yazı da 4-5 reyting alıp yayında kalsaydı o zaman. :kiki:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sema ve Eylem ikilisinin şirketlerinin ilk işlerinin böyle çabucak bitmesini istemezdim yazık oldu projeye ve kadroya.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yazık oldu demeyi sevmiyorum ama böyle konulu bir diziyi internette yayınlasalar daha hoş olurdu. .)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Tüm dizileri düşük reyting aldıgı için zaten yokluktan yayınlanıyor anormal yorumlar yapmasak. :kiki:

Hayat Şarkısı gibi basit sıradan klişe olsaydı o oranları alırdı zaten, şu an alamamış olması normal bir durum. :kiki:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Evet Vatanım Sensin, Arka Sokaklar (Total'de) ve İsimsizler bayağı düşük alıyor haklısın. :kiki:

Eğer Hayat Şarkısı basit ve sıradansa Kara Yazı da öyle olsaydı. Ama doğru, kasvete boğacağım diye senaryoyu unutan bir dizi olduğu için onu bile yapamadı. Ayrıca nedense daha önce HŞ'ye saldırmayanların şimdi bu haber yüzünden hıncını ondan çıkarmaya çalışması da komik. :kiki:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben de Haluk Bilginer üstadın yeni dizisi ne zaman başlayacak diye soracaktım forumdakilere, meğerse dizi başlamış hatta yayından kaldırılmış bile :F