''Kara Sevda''dan Büyük Başarı!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gerçekler ne zamandan beridir iftara oldu? :F illuminati üyesi olan beni kandıramazsınız. Kızın beynini bulandırmışsınız önünü göremiyor. Sis bulutlarında dolaşiyor :F Siz batıyorsunuz yavaşça :A

Bu konuda yapamazsın bunu başka sefere artık.:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Dedim ya paralelcilerin işin. @xemrexxx EPÖ (emre paralel örgütü :F ) burakı bizim şirketle anlaşma sağlattı. Ben yoktum o ara ne forumda ne şirkette...
Senden bunları duymak çok üzücü durduk yerde diziyi kötülüyorsun ayrıca kötülediğin dizi Ay Yapımı bir kat daha yukarı taşımış oldu:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Demek emir'le kandırıldın :A @sokak sanati kndırıldıgının farkına bile varamamiş kız :F
Kendin cevabı vermişsin :A İçerde daha kaç ülkede yayınlandı? Kara sevda iki sezon oldu.

Sus bee @Çiğdem- çektiniz bir batakliğa :T: hissetirmeden boğulacak. Ama kurtarmıcam. Nasıl beğendiği erkek gay çıkıyorsa beğendiği dizi leş çıkacak artık :A Forumdash kurtaracak mı? ama yoooooooğğğk Asla:sunglasses::sunglasses::sunglasses:
Bende takip ediyordum zaten 980 milyonu falan görmüştü sonra unuttum bakmaya dizi bitince. Konu benim olmalıydı:(

Tebrikler Zeymir ve Nihan'a:Z

Sana lanet olsun pis ceo feriköy bebesi ben @Çiğdem- 'e demedim bile:A
aa sokak sanati izle kelimesini bile kullanmadı ayoll :F

yıldızlar yarısıyorda emir sahnelerini izlerken diziye başlamak istedim emir için aras ile birlikte en iyi karakter olmus vlla :A sokak sanatina süpriz yapacam sana diyip 3-4 gün bekletmiştim yorum yapana kadar onada demedim :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aa sokak sanati izle kelimesini bile kullanmadı ayoll :F

yıldızlar yarısıyorda emir sahnelerini izlerken diziye başlamak istedim emir için aras ile birlikte en iyi karakter olmus vlla :A sokak sanatina süpriz yapacam sana diyip 3-4 gün bekletmiştim yorum yapana kadar onada demedim :A :A :A
@sokak sanati mı yarişti emirle?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yarışıyor ama yarışmadan haber alınamıyor şuan ayoll :F @sokak sanati
İşte bunlar hep illuminati metodları :A @xemrexxx zamnında çok yaptı. Sonra bozdum oyununu... ben oyununu bozarken destek olan ve beni yalnız bırak co 'muz @mrt-06 vardı :X artık my bile izlenmiyor :F

Neyse @sokak sanati iyi yerdennyarişmiş. Eğer finalde İçerde harici kimse yarişirsa bana da haber verin emire oy vereyim:X sonuçta dizideki en iyi karakter:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte bunlar hep illuminati metodları :A @xemrexxx zamnında çok yaptı. Sonra bozdum oyununu... ben oyununu bozarken destek olan ve beni yalnız bırak co 'muz @mrt-06 vardı :X artık my bile izlenmiyor :F

Neyse @sokak sanati iyi yerdennyarişmiş. Eğer finalde İçerde harici kimse yarişirsa bana da haber verin emire oy vereyim:X sonuçta dizideki en iyi karakter:A
halit ergenç ile bende yarışıyorum avantaj bizde şuan :A :A :A