Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
35.bölüm sezon finali
emir ve asu birbirlerine benziyor aslında hırs olarak :A asuda kemal için herşeyi yapacak durumda nihalin hamile olduğunu öğrenince çocuktan kurtul dedi emire :A ama emir çocuğu aldırmadı nihal yanımda olsunda kemalin çocuğunada katlanırım kafasında aşktan daha çok saplantı gibi :F

emir ve kemalin benzer yanlarıda var emir kemalin kardeşinden çocuk yapıyor kemalde emirin karısından:A ek olarak asu ve emir 2 kardeş kemal ve nihale aşıklar nihal kemale zeynep emire tufanda asuya aşık ozanda zeynepe ayy baya karışık bir aşk döngüsü oluştu :F

ozan öldü görünüyor ama bence ölmedi zeynepten intikam almak için öldü gösterdi kendini öyle düşünüyorum :A emirin babasıda anladı asunun kızı oldunu ve asunun sözde amcası intihar etti :F

son olarak emir kemal kavgasında tufanın öldürmesini bekledi emir kemali ama tufan kemali vurana kadar yanlışlıkla kemal emiri vurdu youtubede o sahnenin yorumlarına baktım herkes emir ölürse izlemem diye yorumlar yazmış paniklemişler oan izlesem bende paniklerdim şuan rahatım ayoll :Z @sokak sanati @turkuazz
Bölüme Nihan damga vurdu sezon finalindeki son sahne harikaydı Asunun mekana ayak bastığı dakikada harika bie sahne izledik sezon finali çok iyiydi:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
23. BÖLÜM

Bölümler git gide güzelleşiyor. Bu bölümde Ozan'ın kızı vurduğu sahnenin yalan olduğu ortaya çıktı. Nihan ve Kemal videoyu buldu, Nihan Emir'e seni terk ediyorum dedi. Emir şok tabi. :Z

Emir'in annesinin olaylarını öğrendik bu bölüm, Emir'in kardeşi geliyor. :A (Ya da aramızda.)​

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
23. BÖLÜM

Bölümler git gide güzelleşiyor. Bu bölümde Ozan'ın kızı vurduğu sahnenin yalan olduğu ortaya çıktı. Nihan ve Kemal videoyu buldu, Nihan Emir'e seni terk ediyorum dedi. Emir şok tabi. :Z

Emir'in annesinin olaylarını öğrendik bu bölüm, Emir'in kardeşi geliyor. :A (Ya da aramızda.)​

Oo 23.bölüme geldin demek ne güzel ya:Dlaptobumdaki sıkıntı geçti şükür bende yakın zamanda başlıcam inşallah önce içerdeyi bitirmek istiuprum acilen

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oo 23.bölüme geldin demek ne güzel ya:Dlaptobumdaki sıkıntı geçti şükür bende yakın zamanda başlıcam inşallah önce içerdeyi bitirmek istiuprum acilen
Ay bitir artık, gına geldi senin bitirememenden. :A Bitir de geç buna, ben de 1 aya bitireceğim inşallah. 20-21 Ağustos gibi tatile gideceğim, o zamana kadar bitirmem şart. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
23. BÖLÜM

Sen zaten biliyorsundur kardeşi.:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Ay bitir artık, gına geldi senin bitirememenden. :A Bitir de geç buna, ben de 1 aya bitireceğim inşallah. 20-21 Ağustos gibi tatile gideceğim, o zamana kadar bitirmem şart. :D

:F:Fbanada gına geldi valla afakanlar basıyor artık izlemem lazım öyle yapacam oo zamana kadar bitirirsin sen ya

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O değil miydi? :eek:

Neyse söyleme, bu hafta içinde öğreneceğim zaten. :D

Tufan değil ondan eminim. Hatta annesiyle sarılıp ağlıyorlardı Nursel miydi neydi hatta annesi. :D ASU'ydu sanki ya. :D

Bilmiyorum zaten 24. Bölümde öğreneceksin ayrıca erkek tahminde bulun kız ne alaka. Kemal'in kardeşlerinden biri kardeşi olmayabilir Kemal'in:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bilmiyorum zaten 24. Bölümde öğreneceksin ayrıca erkek tahminde bulun kız ne alaka. Kemal'in kardeşlerinden biri kardeşi olmayabilir Kemal'in:A
Şu an 24. bölümdeyim. :D

Oha ben öyle bir şey hatırlamıyorum. :F :eek: Tarık mız mızı bizden değildir o zaman. :F Burak Özçivit gibi yakışıklı ve Zeynep gibi güzelle Tarık kardeş falan olamaz. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şu an 24. bölümdeyim. :D

Oha ben öyle bir şey hatırlamıyorum. :F :eek: Tarık mız mızı bizden değildir o zaman. :F Burak Özçivit gibi yakışıklı ve Zeynep gibi güzelle Tarık kardeş falan olamaz. :A

Şok geçireceksin bekle ve gör.:A Bölüme başlamadan fragman izle çok keyifli oluyor:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Youtuba'dan kaldırmışlar, aslında oradan izleyecektim ama puhu.tv'den sonra kalkmış oradan. :(

Puhu'dan izliyorum mecbur. Biraz reklamı fazla ama HD ve tek parça, rahat izliyorum. :D

Evet Yuotube den kaldırmışlar ya bende orda var sanıyordum Puhu tv rahat oluyor izlemesi ben seviyorum Puhu tv yi;)