Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sen eskiden izlediğini anlardın noldu sana.:A Kemal'de ölüyor sahnede. Hem Emir hem Kemal ölüyor. Nihan 4 yıl ağlıyor. Devamında hep kına sarılıp ağlıyor galiba 4 yıl yeter deyip cekmemisker:A

Ben çok çetrefilli bi son bekliyordum beklediğim olmadı.:(

Sahneyi izledin mi.:F Bu Burak ne iğrenç oynuyor dizide olmasa keşke.:(
Emir Kemal'i oyunculuk olarak ezdiği için ikisine de kazandırmamışlar demek. ss Hep Burak uyuzu yüzünden. ss

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
izledim cnm sen etiket edince kanalıda açtım burak falan yemek masasında bitti :F

Emir manyak bi plan kurmuş. Mayınlı bölgeye Nihan'ı hapsedip Kemal'i kurtarması için yolladı tabi Kemal mayına bastı 3 saat falan ayak üstünde bekledi en son nihan'ı kurtardı Emir. Nihan polise haber verdi. Emirde o sıra kendi hazırlattığı mayına bastı Polis Emir'in mayını çözdü ama Kemal'in mayın çok saçma yapılmış çözülmedi. Kemal kesin ölüyorsun dedi Polis buna. Ölüyorsam Emir'ide öldüreyim dedi Emir'ide kolundan tuttu kıpırdarsan ayağımı çekerim dedi Nihan ile vedalaştı ayağını çekti bum.:A

Bana Sevmeyi Anlat'ta mutlu bittiydi. :rolleyes:

Hep Fox'tan bahsedeceksin sanırım.:A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Emir manyak bi plan kurmuş. Mayınlı bölgeye Nihan'ı hapsedip Kemal'i kurtarması için yolladı tabi Kemal mayına bastı 3 saat falan ayak üstünde bekledi en son nihan'ı kurtardı Emir. Nihan polise haber verdi. Emirde o sıra kendi hazırlattığı mayına bastı Polis Emir'in mayını çözdü ama Kemal'in mayın çok saçma yapılmış çözülmedi. Kemal kesin ölüyorsun dedi Polis buna. Ölüyorsam Emir'ide öldüreyim dedi Emir'ide kolundan tuttu kıpırdarsan ayağımı çekerim dedi Nihan ile vedalaştı ayağını çekti bum.:A

Hayır ya o da Ay Yapım dizisiydi hep dışlandı. :F :F Ay Yapım bile dışladı. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Emir Kemal'i oyunculuk olarak ezdiği için ikisine de kazandırmamışlar demek. ss Hep Burak uyuzu yüzünden. ss

Yukarıda Çiğdem'e kısa özet geçtim final böyle bitti zaten Emir sahnelerinde belki kullanırım izlersin.:A
Adam'ın son lafı bile cooldu. Bu dünyadan bir emir kozcuoglu geçti diyecekler.:bhr:
Burak çok sinir zaten. Ağlayamıyorum sinir oluyor. Kız gibi makyaj yapıyor zaten. Ağlayınca yüz hatlarım cirkinlesecek diye korkuyor. Bir daha onun olduğu diziyi izlemem.:mad: @xemrexxx ve @Forumdash izlesin.:A

@Forumdash @batuhankaralar finale yorumunuz nedir cio olarak.:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Yukarıda Çiğdem'e kısa özet geçtim final böyle bitti zaten Emir sahnelerinde belki kullanırım izlersin.:A
Adam'ın son lafı bile cooldu. Bu dünyadan bir emir kozcuoglu geçti diyecekler.:bhr:
Burak çok sinir zaten. Ağlayamıyorum sinir oluyor. Kız gibi makyaj yapıyor zaten. Ağlayınca yüz hatlarım cirkinlesecek diye korkuyor. Bir daha onun olduğu diziyi izlemem.:mad: @xemrexxx ve @Forumdash izlesin.:A

Emir Kozcuoğlu'nu özleyeceğiz :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

diziyi izlesem emiri tutardım manyak karakterleri seviyorum tutuyorum bliyorsun ee burakada çağatay gibi gıcığım :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ahahaah ben zaten Burak kasıntısı var diye izlemiyorum. Sadece oyunculuklar hakkında fikir edinmek için izledim bi kaç bölüm. Urgancıoğlu ekranı oyunculuğuyla kaplıyor. Diğeri sadece poz olsun diye koymuşlar. Kenan, Kıvanç ve en son yetenek Çağatay'ın yanına yaklaşamaz bile. Adanalı da ooynayan Mehmet gibi 2 seneye kalmaz yurtdışına yunanistana filan taşınır :F @xemrexxx izler :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
"Bu dünyadan bir Emir Kozcuoğlu geçti diyecekler.."

Ekli dosyayı görüntüle 55925

@12.Adam izledin mi? @Billy Kane @Çiğdem- @xBUGRAx @ozgur2113 @dizi kolik @turkuazz @Sherlock @FaJi izleyen var mı.:A
Bu adamı AŞK'ta Hazal'a hiç yakıştıramamıştım. Dizi başladıktan sonra ısınmıştım mesela. Zaten herkes Hazal ve Kaan'ı destekliyordu o dizide. Hakan Kurtaş en gereksiz kişiydi, çok soğuktu. Neye göre aldı Faruk Turgut hangi kafayla aldı gerçekten hala anlam veremem. Senaryo kötü de değildi yani o kadar şu an günümüzde yayınlanan çoğu diziden daha iyiydi. Kaba taslak hikaye klişe olsa da işlenişi güzeldi. :X Aslında Kara Sevda'da öyle, hikaye klişe ama işlenişi güzel olduğu için izlendi. :X

Bak mesela dizide Azra (Hazal) için Mustafa Ceceli'yi getirtmişti dizide Can (Kaan). :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu adamı AŞK'ta Hazal'a hiç yakıştıramamıştım. Dizi başladıktan sonra ısınmıştım mesela. Zaten herkes Hazal ve Kaan'ı destekliyordu o dizide. Hakan Kurtaş en gereksiz kişiydi, çok soğuktu. Neye göre aldı Faruk Turgut hangi kafayla aldı gerçekten hala anlam veremem. Senaryo kötü de değildi yani o kadar şu an günümüzde yayınlanan çoğu diziden daha iyiydi. Kaba taslak hikaye klişe olsa da işlenişi güzeldi. :X Aslında Kara Sevda'da öyle, hikaye klişe ama işlenişi güzel olduğu için izlendi. :X

Bak mesela dizide Azra (Hazal) için Mustafa Ceceli'yi getirtmişti dizide Can (Kaan). :F

Bizdede Zeynep için Murat Boz'u getirtmişti Kaan yani Emir.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Harbi mi? :X Bu rollerin adamı olarak görülüyor demek ki, Kara Sevda'da zengin birini canlandırdığı için normal. :F

Aynen. Yakışıyor ana Zengin pislik ukala roller.:D Dizide baya kendini gösterdi oyunculuğu ile. Ben en son Duriye'de izlemiştim bu çocuğu orada sümüklü bir şeydi bu dizide daha karizmatik.:A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Aynen. Yakışıyor ana Zengin pislik ukala roller.:D Dizide baya kendini gösterdi oyunculuğu ile. Ben en son Duriye'de izlemiştim bu çocuğu orada sümüklü bir şeydi bu dizide daha karizmatik.:A
Aynen bir ara saçma sapan yaz dizilerinde oynadığı için bir iticilik vardı. AŞK'la bunu kırmıştı. :X Hatta dediğim gibi sanırım benimde Hazal ile yakıştıramayacak olmam sanırım rol aldığı o dizilerden kaynaklıydı. :F

Ama AŞK başladıktan sonra yakıştırmıştım bak şu sahnelere de göz at istersen bi. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen bir ara saçma sapan yaz dizilerinde oynadığı için bir iticilik vardı. AŞK'la bunu kırmıştı. :X Hatta dediğim gibi sanırım benimde Hazal ile yakıştıramayacak olmam sanırım rol aldığı o dizilerden kaynaklıydı. :F

Ama AŞK başladıktan sonra yakıştırmıştım bak şu sahnelere de göz at istersen bi. :X

Çok şık bi uyum çar aralarında ben enerjiyi sevdim.:D Kaan orada da janti biriymiş. Hazal ile de yakışmış. Diziyi biraz takip ediyordum ama bi donuk geliyordu izlememiştim:D