Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Asu'nun Emir'in olduğu bir bölüm nasıl şahane olmaz. Yarın umarım yükselir.:Z
Çok haklısın oyunculukların çok iyi olduğu bir dizide harika bir dizi olur:) çok iyi bir bölüm oldu,baskın sahnesi,Asunun ifşa olduğu sahne,son sahne tümüyle harika bir bölüm oldu,inşallah çok iyi oranlar alır:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Peki Kemal in şirketteki hissesi ne olacak?Sonuçta Asu ile hâlâ evli

O son sahneden önce ki düşüncemdi. Yani sen benim şirketimden hisselerini çekeceksin yoksa bosanmam der diye düşündüm. Şuan Asu'ya ne olduğunu bilmiyoruz. Bu Gurcan kızı öldürecekti çok sanmıyorum ama Asu ölmüş olabilir ki ben daha güçlü karşılarına çıkacağını düşünüyorum. Şuan zihnim durmuş durumda zaten şu Gizem'in karakteride beni meraklandırıyor. Olaylar iyice karışacak.:D

Sen Emir'cisin diye tahmin ediyordum yoksa Kemal'i seviyor musun.s.z

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
O son sahneden önce ki düşüncemdi. Yani sen benim şirketimden hisselerini çekeceksin yoksa bosanmam der diye düşündüm. Şuan Asu'ya ne olduğunu bilmiyoruz. Bu Gurcan kızı öldürecekti çok sanmıyorum ama Asu ölmüş olabilir ki ben daha güçlü karşılarına çıkacağını düşünüyorum. Şuan zihnim durmuş durumda zaten şu Gizem'in karakteride beni meraklandırıyor. Olaylar iyice karışacak.:D

Sen Emir'cisin diye tahmin ediyordum yoksa Kemal'i seviyor musun.s.z
Tabii ki de nihkem forever

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tabii ki de nihkem forever

Iyy yapışık sevimsizler. Dizide en sevmediğim sahneler. Nihal Kemal ve Tarık'ın hiç bir işi beceremediği sahneler.:F Vildan'ın Efsane'nin bile gideri var ama bu sahnelerin yok.:F

Şimdi taşlar yerine oturdu bende. Kemal gerçekten bitti gençler.:Z @12.Adam @turkuazz

Son düzenleme: