sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ozan olayı iyice meraklandırdı. Ne çıkacak bende merak ediyorum @turkuazz yorumun var mı.:D

Zeka oyunu resmen bu Emir.:F
Emir>Zeynep>Banu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Nihandan arada nefret ediyorum. Çocuğu üzüp duruyor.

Emir öldürtmüş Ozan'ı.:eek: Sırf Zeynep olayı için peki fotoğrafları kim getirdi. (b)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Nihandan arada nefret ediyorum. Çocuğu üzüp duruyor.

Emir öldürtmüş Ozan'ı.:eek: Sırf Zeynep olayı için peki fotoğrafları kim getirdi. (b)
Aslında Ozanın katili Zeynep çünkü başta Emir Ozanı kaçırmak için adamlarını yolluyor,Zeynep Emiri arayıp Ozan herşeyi biliyor deyince de adamlarına kaçırma iptal fişi çekin diyor olayın en büyük sebebi Zeynep:) fotoğraflarıda Tufan yolladı sırf Asuyla arası bozulduğu için:)

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aslında Ozanın katili Zeynep çünkü başta Emir Ozanı kaçırmak için adamlarını yolluyor,Zeynep Emiri arayıp Ozan herşeyi biliyor deyince de adamlarına kaçırma iptal fişi çekin diyor olayın en büyük sebebi Zeynep:) fotoğraflarıda Tufan yolladı sırf Asuyla arası bozulduğu için:)

Emir öldürttü Zeynep niye katil oldu onu anlamadım. (b)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sen öyle deyince Zeynep birini bulup öldürdü sandım.:F
Zeynep fiili olarak yapmamış olabilir ama bu olayda doğrudan sebep olan tek kişi o aslında:) çünkü normalde oradan kaçırma planı olacaktı ama Zeynep yüzünden oluyor bunlar:)bu arada son bölümde Zeynep çok iyi ters köşe oldu ya:D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Oha ozanın katili ortaya çıktı çok şaşırtıcı biri oldu Tarık bu izleyici açısından oldukça sürpriz oldu :eek: @sokak sanati
Tarik kimdi ?
2-3 bölumdur izleyemiyorum. bir ara tekrarlarina bakmam gerekiyor.
bir ara Kemal telefonda konusurken Ozan intihar etmemis dediginde Zeynep duyup paniklemisti. ben o sira Zeynepten suphelenmistim.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oha ozanın katili ortaya çıktı çok şaşırtıcı biri oldu Tarık bu izleyici açısından oldukça sürpriz oldu :eek: @sokak sanati

Zaten geçen hafta yada ondan önce ki hafta belli ettiler. Emir Tarık'ı olayı yönetmesi için arıyor Banu ile evlilik gününde.:D Belliydi bence.

Tarik kimdi ?
bir ara Kemal telefonda konusurken Ozan intihar etmemis dediginde Zeynep duyup paniklemisti. ben o sira Zeynepten suphelenmistim.

Kemal'in kardeşi.:D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Tarik kimdi ?
Tarık Kemal ile Zeynep'in kardeşi,Zeynep'in panik yapmasının sebebi durumu biliyor olması bu işte Zeynep'in doğrudan olmasada parmağı bulunuyor:)Zeynep abisi Kemal'in planlarını suya düşürmek peşinde zaten Kemal Zeynep yüzünden bu durumlara düştü:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Zaten geçen hafta yada ondan önce ki hafta belli ettiler. Emir Tarık'ı olayı yönetmesi için arıyor Banu ile evlilik gününde.:D Belliydi bence.
Haklısın şüphe çekmişti aslında ama bu dizidede çoğu durumda ters köşe oluyor bazen onun için tam olarak kesinlik yoktu ama bu bölümde açık açık ortaya çıktı:)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Tarık Kemal ile Zeynep'in kardeşi,Zeynep'in panik yapmasının sebebi durumu biliyor olması bu işte Zeynep'in doğrudan olmasada parmağı bulunuyor:)Zeynep abisi Kemal'in planlarını suya düşürmek peşinde zaten Kemal Zeynep yüzünden bu durumlara düştü:)

Kemal'in kardeşi.:D
Aaa sasirdim. O niye böyle bir aptallik yapmiski. Emiri öldurse diyecegimki kardesiyle mevzusunu ögrendi diye. Aptal hayati kaydi onunda.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu ikinci aptallığı oldu daha öncede kareni öldürdü pişman oldu sözde şimide Ozanı öldürdü ama bu defa kurtulamaz:)
evet unutmustum o kadini öldurdugunu. bir kere ölduren yine öldurur diye bosuna demiyorlar. Emir yada adami öldurtmustur buyuk ihtimalle, Karenle tehdit ederek. yarin bizleyecem tekrarlarini. merak ettim.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
evet unutmustum o kadini öldurdugunu. bir kere ölduren yine öldurur diye bosuna demiyorlar. Emir yada adami öldurtmustur buyuk ihtimalle, Karenle tehdit ederek. yarin bizleyecem tekrarlarini. merak ettim.
Son iki bölümdür çok aksiyonlu oldu dizi kesinlikle izle tekrarını çok iyi bir bölüm oldu:)