Kara Para Aşk Genel Sohbet

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ayoll ben bu çocukların fancılığını bilmiyordum ben aksiyon diye atladım diziye ve ergenlerle uğraşmamak için aksiyon tercih ederken ergen kazanına düştüm resmen:F:F:F

ortalaması öyle cookies 39 bölümün dizi reytingleri kısmında var forumun :F

bu arada bu fankafalarda edep-ahlak kalmamış deneklere hakaret ediyorlar yılın en uyumsuz çiftini mi izleyeceki halk.ss bu insanlarla aynı diziyi izlediğiniz için sizi de kınıyorum cookiesle çiğdem:ss

Elmer tutkunu Semra @mamafihim · 23 dk.23 dakika önce
reytingi belirleyen 2000 dönek ayy pardon denekten fazlayız gittikçede artacaz 3.sezon olmalı https://www.change.org/p/ay-yapım-atv-kara-para-aşk-ta-3-sezon-olsun … @atvcomtr #KaraParaAsk
Ben ilk kurt seyiti izlemistim begenmeyince ay yapimin diğer dizisine bakayim dedim ve kpayi izledim sonra konusu falan hoşuma gitti ve izledim yani ben nerden bileyim bu ergenuslari .ss
20 dk donemindede boylemiydi bunlar hiç haberim bile yoktu 20 dkden önce tubadan falan onu gectim bu kadar ergen fanlari olduğunu bu dizide öğrendim bi daha izlermiyim bilmiyorum tubanin dizisini yani :eek: :eek:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
@Polat Şaşmaz sen yengene bakma. :)

CBXOhCYUcAE5_Tl.jpg
Benimkini hangi konuya taşıdin aga :D Hatlar karıştı sanırım yoksa konuk mu ?

-Tapatalk-

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Uludağ Üni. 10.Marconi Ödüllerinde
Kara Para Aşk en iyi dizi
Tuba Büyüküstün en iyi kadın oyuncu
Engin Akyürek'te en iyi erkek oyuncu seçilmiş ödül töreni pazar günü inş.katılırlar buda ödül töreninin afişi
CDtF4-tXIAAacAI.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Uludağ Üni. 10.Marconi Ödüllerinde
Kara Para Aşk en iyi dizi
Tuba Büyüküstün en iyi kadın oyuncu
Engin Akyürek'te en iyi erkek oyuncu seçilmiş ödül töreni pazar günü inş.katılırlar buda ödül töreninin afişi
CDtF4-tXIAAacAI.jpg
Konusunu açacaktım da diğer kazananları bulamadım. :)