Kara Para Aşk 29. Bölüm Yorumları

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Ne diyeyim ki ben bu senaristlere bu haftaki bölümün senaryosunu hangi kafayla yazdılar yazdıktan sonra okumadılar mı okudularsa utanmadılar mı bu bölümü teslim etmeye

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne diyeyim ki ben bu senaristlere bu haftaki bölümün senaryosunu hangi kafayla yazdılar yazdıktan sonra okumadılar mı okudularsa utanmadılar mı bu bölümü teslim etmeye
ben dedim sana şekerim bahar bir haltlar karıştırıyor elif baharın evine baskın veriyor diye:F
ayy bu arada 2 sezondur elif ömer evlenme hazırlıkları falan bu anları bekliyorduk biz son 2 bölümde nihayet bu anlar geldi ve sezonun en iyi bölümleri olması gerekirken son 2 bölümü kız isteme olan bölümleri çok berbat şekilde hazırladılar en iyi bölümler bu son 2 bölüm olması gerekiyordu bence 2 sezondur bu anları bekliyoruz ama en kötü son 2 bölüm oldu:kizgin::kizgin:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,858
Puanı
1,061
Bahar da erkek sinek görse yapışacak ha :)
ben dedim sana şekerim bahar bir haltlar karıştırıyor elif baharın evine baskın veriyor diye:F
ayy bu arada 2 sezondur elif ömer evlenme hazırlıkları falan bu anları bekliyorduk biz son 2 bölümde nihayet bu anlar geldi ve sezonun en iyi bölümleri olması gerekirken son 2 bölümü kız isteme olan bölümleri çok berbat şekilde hazırladılar en iyi bölümler bu son 2 bölüm olması gerekiyordu bence 2 sezondur bu anları bekliyoruz ama en kötü son 2 bölüm oldu:kizgin::kizgin:
bakın karadayıcı bir arkadaş ne demiş :F
Lale@lalamamed 5 dk.5 dakika önce
Karadayının bu reytinglerinede şükr edelim malum ay yapımın İddialı dizisi Kara Para Aşk batıyor daha 2 sezonda

@destere @Nisa @sokak sanati

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bakın karadayıcı bir arkadaş ne demiş :F
Lale@lalamamed 5 dk.5 dakika önce
Karadayının bu reytinglerinede şükr edelim malum ay yapımın İddialı dizisi Kara Para Aşk batıyor daha 2 sezonda

@destere @Nisa @sokak sanati
kara para aşkın ilk sezon reytingleride yetersizdi hiç 5 üstüne çıkamamıştık nerdeyse
ayoll haftaya yüklicek haftaya yükselicek diye diye koca sezonu bitirmiştik bu seferde 2.sezonda yükselicek haftaya hafataya diye diye dizi biticek nerdeyse ama bunlar hala yükselicek:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,858
Puanı
1,061
kara para aşkın ilk sezon reytingleride yetersizdi hiç 5 üstüne çıkamamıştık nerdeyse
ayoll haftaya yüklicek haftaya yükselicek diye diye koca sezonu bitirmiştik bu seferde 2.sezonda yükselicek haftaya hafataya diye diye dizi biticek nerdeyse ama bunlar hala yükselicek:F
ayolsenin gibi saftirik parlakçılar da izliyi :F

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Bende pek begenmedim bolumu.Haftaya Oyku diziye katiliyor belki dizi biraz canlanir zira son 2 bolum hic tat alamiyorum senaryodan

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Geçen bölümü de pek beğenmemiştim ama bu bölüm çok sıkıldım Elif&Ömer hiç yoktu mantık hataları çok fazlaydı bakalım haftaya Öykü geliyor Elif&Ömer cephesinde İpek'in gelişi ile bir aksiyon bir heycan gelir en önemlisi de bu sayede Elif&Ömer sahneleri daha bollaşır diye umut ediyorum

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Geçen bölümü de pek beğenmemiştim ama bu bölüm çok sıkıldım Elif&Ömer hiç yoktu mantık hataları çok fazlaydı bakalım haftaya Öykü geliyor Elif&Ömer cephesinde İpek'in gelişi ile bir aksiyon bir heycan gelir en önemlisi de bu sayede Elif&Ömer sahneleri daha bollaşır diye umut ediyorum
aynen bu bolum nerdeyse uyuyacaktim
nerde 1 sezondaki bolumler,nerde simdiki bolumler.1 sezondada mantik hatalari vardir ama bolumleri soluksuz izliyordum bu sezonda birseylerin eksik oldugunu hisettim ama son 2 bolum cok durgun ,siradan bir dizi olmus

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
aynen bu bolum nerdeyse uyuyacaktim
nerde 1 sezondaki bolumler,nerde simdiki bolumler.1 sezondada mantik hatalari vardir ama bolumleri soluksuz izliyordum bu sezonda birseylerin eksik oldugunu hisettim ama son 2 bolum cok durgun ,siradan bir dizi olmus
1.sezonda Elif&Ömer sevgili değildi ama daha bol sahneleri vardı dizi bu ikili üzerinden ilerliyodu 1.sezon sonunda katil ortaya çıkınca 2.sezon Metin-Tayyar-Hüseyin konusuna kaydılar aşkı bir kenara ittiler bu dizinin izlenme nedeni Elif&Ömer aşkı Engin&Tuba uyumu senaristler bunu bir türlü algılayamadılar geçen hafta en özel olması gereken sahneleri hep 3.kişiler tarafından bozdular bu haftaki bölümün amacı neydi onu anlamadım bomboş bir bölümdü çekilmek için çekilmiş gibi inş. bu bölüm bir geçiş bölümüdür ve 30.bölümden itibaren konu hikaye yeniden açılır ve heyecan gelir diziye :)