Karşı Cinste En Çok Odaklandığınız Yer Neresidir ?

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Biliyoruz ki erkekler göğüs ve dudaklara odaklanırken kızlar popoya bakarlar.

Peki siz en çok neye bakarsınız :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Karşı cinste en önce yüz güzelliği ardından göğüs ve kalçalara odaklanıyorum ben. Bazen tam tersi de olabiliyor. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Daha geçen gün kadının göğüslerine bakarken yakaladım seni :A
Bırak bu işleri bee. :A Hem bak soruda ne diyor en çok odaklandığın diyor. Yani ilk odaklanılan ve öncelikli düşünülen kısımdan bahsediyor. :A Benim ilk odağım gözler ve yüz dedim sonrası için herhangi bir detay vermedim. :A Bakmışsam da bu sonraki kısma dahil olacak şekilde bakmışımdır. :A Bir de böyle cümleler kurup terbiyemi bozma lütfen. Ben kibar ve naif bir insanım. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bırak bu işleri bee. :A Hem bak soruda ne diyor en çok odaklandığın diyor. Yani ilk odaklanılan ve öncelikli düşünülen kısımdan bahsediyor. :A Benim ilk odağım gözler ve yüz dedim sonrası için herhangi bir detay vermedim. :A Bakmışsam da bu sonraki kısma dahil olacak şekilde bakmışımdır. :A Bir de böyle cümleler kurup terbiyemi bozma lütfen. Ben kibar ve naif bir insanım. :A
Duy da inanma :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir kere çıkmıştı sadece sokak ağzı :A dikkatliyimdir gerçi edersen et ben de ederim ara ara :D
La bakma ben de gergin kızgın olduğum zamanlarda ederim. Etmemek imkansız sonuçta. :A Sizin yanınız biraz ortama uyum sağlıyorum kibar yanım devreye giriyor. :A 20 25 yıllık arkadaşlarım var, onların yanında öyle olmam mesela. :A