Kanbolat Görkem Arslan 'Poyraz Karayel'den Ayrıldı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Kanbolat Görkem Arslan 'Poyraz Karayel'den Ayrıldı!

poyraz-karayel-sefer-sema-ilanı-aşk-150x150.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'de şok ayrılık!

Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İdil Fırat, Ali İl, Şebnem Hassanisoughi, Ataberk Mutlu, Hare Sürel, Celil Nalçakan, Emel Çölgeçen ve Macit Koper'in paylaştığı dizide Sefer karakterini canlandıran Kanbolat Görkem Arslan, bu akşam yayınlanacak olan 46. bölümünde senaryo gereği bulunduğu arabanın uçurumdan denize düşmesi ile birlikte yapıma veda etti.

Poyraz Karayel, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Poyraz Karayel'de yine mi ölüm-feryat-figan:F

Bu sezon kesin bitirmeye niyetli kanal ve yapımcı diziyi anlaşılan.:D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İyice sapıttı senarist. Anlaşılan Adil Topal, Bahri babanın öldürmedik yakınını bırakmayacak. Sefer dizinin büyük renklerinden birisi Zülfikar kime dedem diyecek şimdi :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
İyice sapıttı senarist. Anlaşılan Adil Topal, Bahri babanın öldürmedik yakınını bırakmayacak. Sefer dizinin büyük renklerinden birisi Zülfikar kime dedem diyecek şimdi :(
Konuyu okumayın diye deve gibi "SPOILER" yazdık, siz maşallah çifter çifter geliyorsunuz. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yer Gök Aşk dizisinde çok başarılı oynuyordu. Burada da eminim öyledir. Yer Gök Aşk'ta ki çoğu oyuncu gibi sağlam oyuncuydu ayrılması diziye büyük sorun yaşatır.:A

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Etik olarak bir köşe yazarının diziyle alakalı köşesinde spoiler niteliği taşıyan haber vermemesi lazım, bu yüzden doğru olduğuna inanmıyorum. Evet Sefer'in tehlikede olacağı kesin ama bölüm özetinde Sefer'den ziyade Sema ile Anıl'ın da tehlikede olduğu yazıyordu, buradan hemen ölüm haberi çıkarmamak lazım.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Ben zaten twitter'da okumuştum böyle bir şey ama kondurmak istememiştim. :(
Yine de karakterlerini bir şekilde harcayabilme cesareti gösterdiği için takdir etmek lazım, çoğu dizi böyle yapamaz.

Etik olarak bir köşe yazarının diziyle alakalı köşesinde spoiler niteliği taşıyan haber vermemesi lazım, bu yüzden doğru olduğuna inanmıyorum. Evet Sefer'in tehlikede olacağı kesin ama bölüm özetinde Sefer'den ziyade Sema ile Anıl'ın da tehlikede olduğu yazıyordu, buradan hemen ölüm haberi çıkarmamak lazım.
Ben Mesut Yar o kadar kesin konuştuğu için açtım, ama bence de ölmeyebilir. Of, kafam karıştı. :p

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yine de karakterlerini bir şekilde harcayabilme cesareti gösterdiği için takdir etmek lazım, çoğu dizi böyle yapamaz.

Ben Mesut Yar o kadar kesin konuştuğu için açtım, ama bence de ölmeyebilir. Of, kafam karıştı. :p
Ben anlamam arkadaş gereksiz karakterler ölsün tamam, Sadreddin'in ölümüne bile okey dedik sebep olarak Poyraz onun koltuğuna oturacak diye gösterdik - hoş öldü mü ölmedi mi belli değil - ama Sefer diziye her anlamda büyük renk katıyor. Kaliteli görünecem diye de herkesi katletmesi gerekmiyor senaristin. Adil Topal girdikten sonra kafayı yedi sanki adam.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Ben anlamam arkadaş gereksiz karakterler ölsün tamam, Sadreddin'in ölümüne bile okey dedik sebep olarak Poyraz onun koltuğuna oturacak diye gösterdik - hoş öldü mü ölmedi mi belli değil - ama Sefer diziye her anlamda büyük renk katıyor. Kaliteli görünecem diye de herkesi katletmesi gerekmiyor senaristin. Adil Topal girdikten sonra kafayı yedi sanki adam.
Adamın kaliteli görünmek gibi bir derdi yok, dizisi zaten kaliteli. Bence de Begüm, İpek, Selçuk gibi karakterler varken hemen Sefer'in ölmesi çok mantıksız, yani ölecekse bile anca birkaç bölüm sonra olmalı bence.