Kanaltürk ve Bugün TV'nin Yayını Kesildi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Kanaltürk ve Bugün TV'nin Yayını Kesildi!

turksatin-kanalturk-ve-bugun-tv-kararina-tepkiler-dinmiyor_1888229_720_400-150x150.jpg

Koza İpek Holding ve bünyesindeki şirketlere yapılan kayyum ataması sonrasında hareketli anlar yaşanmaya devam ediyor.

Tüm gün boyunca polis baskınıyla ilgili özel yayın yapan Kanaltürk ve Bugün TV, akşam saatlerince sivil polislerin kanalların yayınını durdurmak için uydu bağlantısını sağlayan uplink odasına çıkmasını an an ekrana taşırken Bugün TV'nin genel yayın yönetmeni olan Tarık Toros'un yayın kesilmeden önceki son sözleri ise "Biz kararıyoruz, ama siz enseyi karartmayın" oldu.

Sosyal medyada büyük tepki toplayan bu gelişme ile birlikte "#MedyamaDokunma" hashtag'ine yüz binlerce tweet atılırken kanalların internetteki yayınları ise şimdilik devam ediyor.

Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda bu iki kanalın yanı sıra cemaata yakınlığıyla bilinen birkaç kanal daha, önce Türksat, Digiturk, Tivibu ve Turkcell Play gibi uydu platformlarından çıkarılırken Kanaltürk'ün ulusal yayın lisansı da RTÜK tarafından iptal edilmişti.

CSaELGJWoAAPnRm.jpg

CSaMD25WEAAqi5L.jpg

CSaHy45WEAAMXA0.jpg

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bence böyle bir şeye sevinilmemeli. Ne olursa olsun olsun herkes düşüncesini belirtmeli ki zaten 2015 yılındayız kanalları kapatmak nedir. Ben Kanaltürk için çok üzüldüm.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Bence böyle bir şeye sevinilmemeli. Ne olursa olsun olsun herkes düşüncesini belirtmeli ki zaten 2015 yılındayız kanalları kapatmak nedir. Ben Kanaltürk için çok üzüldüm.
Kanallardan algi operasyonu yapiliyor olmamis seyi olmus gibi gosteriyorlar bu bile az ben olsam müebbet veririm

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Yayın gözümün önünde gitti. Böyle birşeyin hukuk devletinde adı yok, tüm dünyaya rezil olduk. Ama sandıktan sonra bu hükümetin şakşakçısı kanallar bundan daha ağır bir şekilde cezalandırılacaktır bundan hiç şüphem yok.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Koza Medya binasının önünde bekleyenlere pilav dağıtan Oktay Usta çevik kuvvet tarafından tartaklanarak gözaltına alınmış. Ya arkadaş pilav dağıtan adamdan ne istiyorsun sen nasıl bir canilik gözü dönmüşlük bu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Koza Medya binasının önünde bekleyenlere pilav dağıtan Oktay Usta çevik kuvvet tarafından tartaklanarak gözaltına alınmış. Ya arkadaş pilav dağıtan adamdan ne istiyorsun sen nasıl bir canilik gözü dönmüşlük bu!
Onun fotoğrafını ben de görmüştüm. Ülke değil, panayır yeri resmen.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yazık.. İnsanların ekmeğiyle oynuyorlar, bu kanallarda çalışan 100'lerce emekçinin işsiz kalması mı yoksa bu korkutucu sansürü normal karşılayan zihniyet mi? Seç beğen al. :):)

İnşallah bu durum temelli olmaz yayına devam ederler...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Yazık.. İnsanların ekmeğiyle oynuyorlar, bu kanallarda çalışan 100'lerce emekçinin işsiz kalması mı yoksa bu korkutucu sansürü normal karşılayan zihniyet mi? Seç beğen al. :):)

Şu an devam ediyor aslında, sadece uydu yayını gitti sanırım. Hatta şu an bir film yayınlanıyormuş.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şu an devam ediyor aslında, sadece uydu yayını gitti sanırım. Hatta şu an bir film yayınlanıyormuş.
Şuan devam etseler bile Kasım ayında Türksat sözleşmeleri iptal olacak yayınları kesilecek yani ama TMSF el koyarsa devam eder tabii. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
hukuk guguk olmuş yazık iktidar hırsları için insanların ekmeğiyle oynuyorlar

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yayın gözümün önünde gitti. Böyle birşeyin hukuk devletinde adı yok, tüm dünyaya rezil olduk. Ama sandıktan sonra bu hükümetin şakşakçısı kanallar bundan daha ağır bir şekilde cezalandırılacaktır bundan hiç şüphem yok.
Ne yani iktidara yakın kkanalları yakıp yiksinlar ama paralel gelince ses olmasın mi yok öyle dava.

Yav ne sansürü ya bu kanal yalanin en bbüyük adresleridir. Cumhurbaşkanı Erdoganin ddemedigi birseyi demiş ggibi gösterecek kadar ileri gidiyor sen neyin kafasindasin.Bu masum insanlar üzerinden paralarını cukkaliyorlar

hukuk guguk olmuş yazık iktidar hırsları için insanların ekmeğiyle oynuyorlar
Kimin iktidar hirsi o kadar sahte kumpaslar yap insanları hapse at darbe yap öldür yik sonra bbaskın yiyince de özgü basın susturalamaz de kusura bakma amainsan bir ttaraflarıyla güler buna bu masum insanların parasını cukkaladilar hala neyin kafası bu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Ne yani iktidara yakın kkanalları yakıp yiksinlar ama paralel gelince ses olmasın mi yok öyle dava.

Kimin iktidar hirsi o kadar sahte kumpaslar yap insanları hapse at darbe yap öldür yik sonra bbaskın yiyince de özgü basın susturalamaz de kusura bakma amainsan bir ttaraflarıyla güler buna bu masum insanların parasını cukkaladilar hala neyin kafası bu
aynen aynen ergenekon gibi poyrazköy gibi dimi :) devletin düşmanı birkaç kişinin fikri değişince dğeişmez panpa:)))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Pilav dağıtan adam ppropagandanın alasini yapıyordu cçıkarıp birilerine laf söyletiyordu

aynen aynen ergenekon gibi poyrazköy gibi dimi :) devletin düşmanı birkaç kişinin fikri değişince dğeişmez panpa:)))
Ergenekon MisinYazicioglu Hrant Dink Reyhanlı Ergenekon KKPSS hırsızlığı Yayınevi ssaldırısi 17 AAralık Gezi vs vs vs

Bunların ssavcıları vardı aaaa kaçtı mi yoksa :)))))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Pilav dağıtan adam ppropagandanın alasini yapıyordu cçıkarıp birilerine laf söyletiyordu

Ergenekon MisinYazicioglu Hrant Dink Reyhanlı Ergenekon KKPSS hırsızlığı Yayınevi ssaldırısi 17 AAralık Gezi vs vs vs

Bunların ssavcıları vardı aaaa kaçtı mi yoksa :)))))
ay hadi çüz uğraşamıcam dikkat et 3 yıl sonra teyyip amca bunlar masum der bu mesajlarını hatırlatırım :)))

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben çoğu duruma pek şaşırmıyorum açıkçası 2015 Türkiye'sinde olan bu durum sadece içler acısı ibaresiyle açıklanabilir. :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
ay hadi çüz uğraşamıcam dikkat et 3 yıl sonra teyyip amca bunlar masum der bu mesajlarını hatırlatırım :)))
La kaçtılar kaçtılar Hüseyin Gülerce deşifre etti bunları

Hala Erdogan kacacak ddiyorlar la ooglum öyle diye diye siz kactiniz siz :F :A

Ahlaksız Sahtekarlık bir mmanşet.Meseleyi özetliyor

@mrt-06 @batuhankaralar @Aserat

Ben çoğu duruma pek şaşırmıyorum açıkçası 2015 Türkiye'sinde olan bu durum sadece içler acısı ibaresiyle açıklanabilir. :)
İçler açısıolan durum mmuhalefetin teror destekçisi ve bbunlara aalkış tutan insanımızın oolmasıdır :)