TVen Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (TVen)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Destere Operasyonu bizim kanalda. Emre sana söyleyecekti, ilk ben istemiştim onu. Diğer bütün projeleri sizin kanalda ama. :):)
Hayır ilk iolarak ben ona söylemiştim senin mesajını gördüm söylediğini ama ondan önce ben teklif etmiştim. @xemrexxx

- - - Ekleme - - -

Hayırlı olsun. :D Umarım her şey yolunda gider. :D
Teşekkür ederim Berkan. Bizim işi unutmadım chatte gelicem de daha içeriğe tam karar veremedim. :D Sen kabulsün demi? :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Hayır ilk iolarak ben ona söylemiştim senin mesajını gördüm söylediğini ama ondan önce ben teklif etmiştim. @xemrexxx

- - - Ekleme - - -

Bizim işi unutmadım chatte gelicem de daha içeriğe tam karar veremedim. :D

Emre zaten sana söyleyecekti ama dün mesaj kutun doluydu. Ben konuya yazmadan önce Emre ile görüşmüştüm hatta daha kanal ortakları belli olmadan bana KVP Destereyi senin kanala vereceğim demişti, kanal bütün projeleri de sana vereceğini söylemişti.

Ben de bana bi tek KVP Destere yeter demiştim. :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Merak etme, hepsi AB Grubu'na hitap ediyor. Öyle Bizim Evin Halleri, Salih Kuşu gibi işler yayınlamayacağız. :F

Bana da öyle geliyor orti nedense. TVen'in sonu gerçek TVen gibi olmasında. :F
Doğuş'un TVen'i TVem değil yani. :D Ayrıca merak etmeyin daha çok sürpriz projemiz var. :D

- - - Ekleme - - -

Başarılar :) Yapımlarınız güzel :)
Teşekkür ederim Özgür beğendiğine sevindim. Senin dizini de göremek isteriz var mı yeni projen? :D

Kusura bakma nolur geç cevap verdim sırayla cevap veriyorum. :)

rengarenk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
94
Puanı
129
The Walking Dead , Kazanmak İçin 25 Saniye , Destere Opresayonu ve birçok proje hepsi AB'ye hitap ediyor merak etme daha sizin projeler ortada bile yok. :F
Merdiven 6'nın da AB'ye hitap edeceğini düşünüyorum :)
Ben zaten kendim AB izleyicisiyim. Projelerim de o çizgide olacak.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Doğuş'un TVen'i TVem değil yani. :D Ayrıca merak etmeyin daha çok sürpriz projemiz var. :D

- - - Ekleme - - -

Teşekkür ederim Özgür beğendiğine sevindim. Senin dizini de göremek isteriz var mı yeni projen? :D

Kusura bakma nolur geç cevap verdim sırayla cevap veriyorum. :)

Var evet.Hayattan Korkma diye gençlik dizisi var.Dün belitmiştim hikayesini ama değiştirdim.Kafamda planladım birşeyler.Mesaj atarım sana :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Kanal yöneticilerine sorum var ! :D

1.) Forumda şuan benim bildiğim 4 kanal var kanalınız tam olarak hangi tarihte yayına başlayacak?

2.) Yayın akışı çıkaracakmısınız?

3.) Her gün için proje olmak zorunda mı?

4.) Aklıma geldikçe sorucam. :D

@Arslan Bey , @XanTier , @dizi kolik , @Yakamoz-Asi , @RevaN , @denizz19 , @Fks14 , @xemrexxx

Son düzenleme: