YS Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Kanal Yenisu)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
evet gerçekte oyüzden sihirli bir dizi yazabilmem için dram olması aynen Çocuklar duymasın gibi Tutku konusu neden var anladın demi @Çiğdem- videoyu beğendinmi @Çiğdem-
Beğendim şimdi Sihirli Dizi yazmak yasak oyüzden mi Sihirli diziler artık olmuyor Aaa bunu bilmiyordum ayoll niye yasak :eek::eek::eek:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@mrt-06 Sır ve vampir Sırları aynı diziydi
14 bölüm Yayınlaması benim sayemde oldu benim ozaman kurduğum ve Kuralla kapanmıştı tabi Sezon finali ramazana çarpması iyiydi Arife günü yayınlatacaktım forum bozuldu @mrt-06 bana alkış yokmu aslında finalsiz bir bölümü Ramazandan sonra yayınla demiştim @cookies e

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@mrt-06 nın 3.Bölümde kaldırdığını
Ben 5 bölümde kaldırdım sebep reyting ve
Ama en büyük sebebi Şike ve Hile ve Tehdit ben diskalifiye etmem direk yarışmayı Bitiririm ben Şike ve Hileye karşıyım @Çiğdem- aslında yarışmanın yayından kaldırılma sebebi Şike ve Hileydi Sokak sanatinin yaptığı şike hile finaldeki rakibine rüşvet vermek kanal patronu izliyordum @MayısKralı bence vermeseydin iyiydi @MayısKralı hem o kötü faciayı yaşamazdı forum

Son düzenleme:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kanal Yenisuda Değişim Sloganıyla Yeniden Yenisu Yıldızlar Yarışıyorun yayından kaldıran yenisu toparlanamadı Kızların dünyası desterenin Dolap macerası protestoyla sonuç verince Kanalın en güçlü dizisi Halkın Polisi Yıkıldı ve kanal yönetimi olarak yeni Polisiye dizimiz olarak Aşk Maceralarını başlatmaya karar verdik @Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @serhatt @mrt-06 @Dosi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kanal Yenisuda Değişim Sloganıyla Yeniden Yenisu Yıldızlar Yarışıyorun yayından kaldıran yenisu toparlanamadı Kızların dünyası desterenin Dolap macerası protestoyla sonuç verince Kanalın en güçlü dizisi Halkın Polisi Yıkıldı ve kanal yönetimi olarak yeni Polisiye dizimiz olarak Aşk Maceralarını başlatmaya karar verdik @Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @serhatt @mrt-06 @Dosi
Aşk Macerası Halkın Polisinin devamı olsun vlla boşluğa düştük :A :A :A @mrt-06 @serhatt @sokak sanati @xemrexxx

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere çok sinirlendirdi protesto yaparım dedi
@gözlemci birde üstüne @mrt-06 olayı olması feci oldu @gözlemci her şeyini bitirdi yayından kaldırdı
Bende @destere 'yı reyting olarak kullandım o da bana protesto etti kanalın hali ortada berbat gidiyoruz Halkın Polisini başlatirim belki @Çiğdem- @Arslan Bey
seni batıran gözlemeci yani @gözlemci oldu:) @Çiğdem- le gül gibi geçinip diyorduk dolapta:) gözlemeci gelip ortalığı velveleye verdi senaryonunda içine etti hain, sonrada öyle sütten çıkmış akkaşık misali kendini kenara çekti :)