Kanal D'nin Yeni Sezon Tanıtım Filmi Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kanal D'nin Yeni Sezon Tanıtım Filmi Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

thumbnail_1429904836-150x150.jpg

Kanal D'nin yeni sezon tanıtım filmi çekimlerinin başlama tarihi belli oldu.

Bu sezon 'Poyraz Karayel', 'Kurtlar Vadisi Pusu', 'Güllerin Savaşı' ve 'Alın Yazım' gibi eski dizilerinin ve yazdan kalanların yanı sıra 'Anneler Analar', 'Bir Deniz Hikayesi' gibi yeni yapımları da ekrana sürecek olan Kanal D'nin ay sonunda ekrana gelmesi planlanan tanıtım filmi çekimleri Pazartesi günü başlıyor.

Bilindiği gibi geçtiğimiz sezona tam 15 dizi ile başlayan kanal, bu yapımların birçoğunu apar topar bitirmiş ve büyük bir kıyıma imza atmıştı. Hatırlamak isteyenler için Kanal D'nin 2014-2015 sezonu tanıtım filmi:

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Merakla bekliyoruz tanıtım fragmanını. :)

Çoğu kanallar yeni sezon projelerini açıkladı, fragmanlar bile yayınlandı. Fakat Kanal D'den ses daha yeni çıkıyor. Bir Deniz Hikayesi dizisini siteden tanıttı, bir de KVP'ye katılan oyuncuyu açıkladı. Onun haricinde yeni projelerine ait ses seda yok.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Geçen sezonki yani bu fragmanı hiç beğenmemiştim ama aksiyonlu tanıtım ve Haykıracak nefesim kalmasa bile ile oyuncuların şarkı söylediği tanıtımı çok beğenmiştim.Bekliyorum.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Merakla bekliyoruz tanıtım fragmanını. :)

Çoğu kanallar yeni sezon projelerini açıkladı, fragmanlar bile yayınlandı. Fakat Kanal D'den ses daha yeni çıkıyor. Bir Deniz Hikayesi dizisini siteden tanıttı, bir de KVP'ye katılan oyuncuyu açıkladı. Onun haricinde yeni projelerine ait ses seda yok.
erler filmin iki dizisini pelin harcadı en azından arka sokaklar atv ye geçti Aydın doğan bir deniz hikayesini istedi yoksa pelin erler filmi sevmiyor

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Oha geçen sezonun tanıtım filmini izledim de yeni sezonda devam edecek dizilerden gözüme bir tek Güllerin Savaşı takıldı :D Düşünün yani Gültepe'yi kaç kez göstermişler Poyraz Karayel'i iki kez göstermişler ama kanalın en reytingli 2.dizisi Poyraz Karayel olmuş :)

Bu arada Zeki Alasya'lı ilk ve son Kanal D tanıtımı :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kanal D standartlarında 48 bölüm yayınlanması çok iyi bir başarı, geçen sezon final yapmalıydı bence. :)
Konu pek kalmadı zaten bence de final yapmalıydı yeni sezonda erken final kaçınılmaz ne yazık ki.

Medyapım dizilerini iyice sömürmeden bırakmıyor :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Konu pek kalmadı zaten bence de final yapmalıydı yeni sezonda erken final kaçınılmaz ne yazık ki.

Medyapım dizilerini iyice sömürmeden bırakmıyor :D
Ben en çok Poyraz ve Anneler Analar'ı merak ediyorum. Bu arada Kanal D geçen sezona göre daha az yeni dizi yapacak gibi, en azından şimdilik. :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanıtım fragmanı düğün şeklinde olacakmış. :D Güneşin Kızları dizisini yapmışlar bugün, oyun havası oynuyorlardı. :Z

Yarın Kerem Bursin tek çıkacakmış sanırsam.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061