'Kanal D'den Yeni Program!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
5b4a061804207c2034c911d9.jpg

El değiştirdikten sonra program ve yarışmalara ağırlık veren Kanal D'den yeni bir moda programı geliyor: "Yeni Bir Ben"

Yeni programın detayları ise şöyle:
Moda konusunda iddialı olduğunu düşünen ancak değişime ihtiyaç duyan kadınların mucizevi yenilenmesi ve kıyasıya moda yarışı “YENİ BİR BEN ”ile ekranlara geliyor.

Dış görünüşünden rahatsız olan ve aynalarla barışmaya ihtiyacı olan kadınlar, uzman doktorlarımız sayesinde hayal ettikleri görünümü kazanacak ve her gün kıyasıya bir moda yarışının içine girecekler.

Modada iddiali olan, “en güzel ben giyinirim” diyen ancak dış görünüşünden rahatsız olanlar, kendini baştan değistirmek için ufak bir mucize bekleyenler, mucize size geliyor.

"Yeni Bir Ben", yakında Kanal D’de başlıyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Çok umutluydum sizden ama bir sürü ecünnü programı çıkardınız @xBUGRAx ların kanalı fox olma yolundasınız ayoll :( :( :( @mrt-06
Yeni müdürün dizi yapacağı yok böyle programlarla kafayı bozmuş. :A:A
Kenan'ın ettirdiği zarardan sonra normal. Sen git Kavak Yelleri, Geniş Aile, Güneşi Beklerken gibi uzun ömürlü yaz dizileri yap, sonra ilk kez bu yazı boş geçir. Nefretim ağır basmasa ben bile üzülürdüm. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kenan'ın ettirdiği zarardan sonra normal. Sen git Kavak Yelleri, Geniş Aile, Güneşi Beklerken gibi uzun ömürlü yaz dizileri yap, sonra ilk kez bu yazı boş geçir. Nefretim ağır basmasa ben bile üzülürdüm. :A
Sen git Jet Sosyete’nin haline üzül, şükür bizim üzülecek bir yanımız yok. Kendi yaranı kapatmak için bizim çiziğimize laf etme. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen git Jet Sosyete’nin haline üzül, şükür bizim üzülecek bir yanımız yok. Kendi yaranı kapatmak için bizim çiziğimize laf etme. :A
Aaa burada Yiğitde Jest Sosyete konusunda haklı ayoll :A :A :A