Kanal D - Yeni Yayın Dönemi Tanıtım Filmi | 2016 - 2017

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Kanal D - Yeni Yayın Dönemi Tanıtım Filmi | 2016 - 2017

54665d34f6309a10e04836fc.jpg

Türkiye'nin en çok izlenilen kanallarından olan Kanal D'nin yeni yayın dönemine ait hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı.

Tanıtım filmin için, geçtiğimiz sezondan devam eden Poyraz Karayel, Arka Sokaklar ve Hayat Şarkısı dizilerinin ekibi, yaz sezonunun sevilen işleri olan Tatlı İntikam ve Bodrum Masalı dizi ekibi ve yeni sezondaki iddialı dizilerinden olan Babam ve Ailesi, Vatanım Sensin ve Altınsoylar ekibi kamera karşısına geçti.

İşte merakla beklenen Kanal D'nin yeni yayın dönemi tanıtım filmi:

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bence yine başarılı bir tanıtım olmuş geçen senekine göre daha çok beğendim. Bazı PK fanları İlker Kaleli'nin olmamasını yanlış anlamışlar ama gizemi korumak istemeleri normal. Yine onların söylediği gibi yeni oyunculardan Funda Eryiğit ve İlker Aksum'un olup eskilerinin olmaması da bana anormal gelmedi. Tabii Hayat Şarkısı, Poyraz ve Vatanım Sensin'i 4 bölümlük Bodrum Masalı ve 1-2 ay sonra biteceği bariz olan Tatlı İntikam'dan daha çok görmeyi isterdim.

Bu arada Okan Bayülgen de son 2 yıldır yer aldığı kanalların tanıtımında ilk görünen yüz oluyor antilerine duyurulur. :A

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
geçen sene daha iyiydi.mekan olarak sokak kullanılmıştı(yanlış hatırlamiyorsam) Farkliydi. Bu seneki karaeografinin farklı sıradışı bir tarafı yok. Beyaz bir mekanın içinde oyuncular dans ediyor arkada şarkı vs. Tüm kanalların tanıtımı vasat bence. Her sene aynı şeyler sadece arka fonun rengi ve şarkısı degisiyor:A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@MayısKralı @Yiğitt bu tanıtım fragmanı 2003 deki fragmana benziyor sihirli annemin olduğu zamandakı gibi olmuş

geçen sene daha iyiydi.mekan olarak sokak kullanılmıştı. Farkliydi. Bu seneki karaeografinin farklı sıradışı bir tarafı yok. Beyaz bir mekanın içinde oyuncular dans ediyor arkada şarkı vs. Tüm kanalların tanıtımı vasat bence. Her sene aynı şeyler sadece arka fonun rengi ve şarkısı degisiyor:A
bunu zaten sihirli annemin olduğu zamandada yaptılar şarkı aynıydıı

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
@MayısKralı @Yiğitt bu tanıtım fragmanı 2003 deki fragmana benziyor sihirli annemin olduğu zamandakı gibi olmuş

bunu zaten sihirli annemin olduğu zamandada yaptılar şarkı aynıydıı
Şarkı bile değişmiyor mu daha kotu:A geçen seneninkini hatırlıyor musun? Sokaktaydi değil mi yanlış hatirlamiyorum? Bak o bir yenilikti mesela. Her ne kdr genel olarak basit olsada trtnin geçen seneki tanıtımı da en azından farklıydı.futbol standında geçiyordu. Diriliş karakterleri atları ve dönem kıyafetleriyle oradaydı falan. Biraz sıradışı fikirler uretsinler garı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Şarkı bile değişmiyor mu daha kotu:A geçen seneninkini hatırlıyor musun? Sokaktaydi değil mi yanlış hatirlamiyorum? Bak o bir yenilikti mesela. Her ne kdr genel olarak basit olsada trtnin geçen seneki tanıtımı da en azından farklıydı.futbol standında geçiyordu. Diriliş karakterleri atları ve dönem kıyafetleriyle oradaydı falan. Biraz sıradışı fikirler uretsinler garı.
bu çok gerideki şarkı tek değişikliği var sihirli annem yok arka sokaklar var

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlker Kaleli'nin tanıdım da gözükmemesinin sebebi dizide ki gizemin korunmak istenmesi kesinlikle.

Onun dışında tanıtım başarılı olmuş. Diğer kanallara göre kesinlikle daha iyi ama Kanal D'nin önceki tanıtımlarına göre geride kalmış bence. (Dış mekanda falan çekerlerdi önceden yada konu daha farklı olurdu. Ayrı bir hava katardı bunlar tanıtıma) Zaten Kanal D bana göre sezon öncesi tanıtım filmi konusunda kendisiyle yarışıyor sadece. :D

Onun dışında tanıtımda dikkatimi çekenler: Okan Bayülgen. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç. Yine uyumlular. Poyraz Karayel'li kısımlarda gözüken Funda Eryiğit ve İlker Aksum. Diziye ayrı bir hava katacaklar bence bu sezon. :)

Birde @Aserat'ın da dediği gibi Tatlı İntikam en fazla 1-2 ay sürebilecek. Tanıtımda bu kadar çok onu göreceğimize Poyraz Karayel veya kanalın daha iddialı dizierini görsek daha iyi olurdu. :A

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Su ana kadar yayınlanan tanitimlardan en iyisi bu ama hep aynı... :(

Ajda pekkan haykiracak nefesim li olan tanıtımın üstüne tanımam

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ama yine stüdyo çekimi:T:
Geçen @Aserat-e dediğim gibi Bergüzar tümögüzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmiş:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Her zamanki gibi en iyi tanıtım filmini Kanal D çekmiş, çok beğendim. :D

İlker Kaleli olmadan eksik kalmış tanıtım tabii ama denildiği gibi izleyiciyi merakta bırakmaları gerekiyor, yapacak bir şey yok. ss

Bodrum Masalı ekibinde Hilmicem eksik kalmış. ss

Tatlı İntikam'a bu kadar yer verilmesine şaşırdım, bakalım Kanal D ne kadar sabredecek diziye :A

Hayatımın Aşkı'na da kesin olarak elveda diyebiliriz artık.

Halit'i sevmem ama eşi renk katmış tanıtıma.

Babam ve Ailesi'nin tutacağını zannetmiyorum, Altınsoylar tutabilir belki.

Beyazıt da sonda görünmüş bari, sanırım en az göründüğü tanıtım bu olsa gerek.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Güzel olmuş ben de beğendim. :)

Bakalım Show ve Fox'un tanıtımları nasıl olacak. Gerçi Fox'tan tanıtım haberi çıkmadı galiba.

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Her zamanki gibi en iyi tanıtım filmini Kanal D çekmiş, çok beğendim. :D

İlker Kaleli olmadan eksik kalmış tanıtım tabii ama denildiği gibi izleyiciyi merakta bırakmaları gerekiyor, yapacak bir şey yok. ss

Bodrum Masalı ekibinde Hilmicem eksik kalmış. ss

Tatlı İntikam'a bu kadar yer verilmesine şaşırdım, bakalım Kanal D ne kadar sabredecek diziye :A

Hayatımın Aşkı'na da kesin olarak elveda diyebiliriz artık.

Halit'i sevmem ama eşi renk katmış tanıtıma.

Babam ve Ailesi'nin tutacağını zannetmiyorum, Altınsoylar tutabilir belki.

Beyazıt da sonda görünmüş bari, sanırım en az göründüğü tanıtım bu olsa gerek.
hilmide orada sevval samla dans ediyordu

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Evet ikinci izleyişte fark ettim kendisini, Aslı ile de dans ediyormuş hatta. :D

Senin Alperen'i de Alara ile yan yana çekmişler bir sahnede, As-atçılar üzülecek. :A
Bir de bazı PK fanları tanıtımda Celil Nalçakan ile Funda Eryiğit yan yana duruyor diye Hare Sürel'in çıktığını iddia etmiş. Okurken gülmeyle sinirlenmeyi bir araya yaşadım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
geçen yılı kanalın kovmaya çalıştığı arka sokaklar götürdü ayoll bu yılda arka sokaklar hariç tek iddialı dizileri vatan haini görünüyor kanal d malesef show tv gibi büyük güç kaybetmiş durumda eski gücünde değil geçen yıl kovmaya çalıştıkları diziyle geçindiler bu yılda tutarsa vatan haini işe yarar görünüyor yani çok ciddi anlamda güç kaybı var
o_Oo_Oo_O

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
geçen yılı kanalın kovmaya çalıştığı arka sokaklar götürdü ayoll bu yılda arka sokaklar hariç tek iddialı dizileri vatan haini görünüyor kanal d malesef show tv gibi büyük güç kaybetmiş durumda eski gücünde değil geçen yıl kovmaya çalıştıkları diziyle geçindiler bu yılda tutarsa vatan haini işe yarar görünüyor yani çok ciddi anlamda güç kaybı var o_Oo_Oo_O
o kovulmasından sonra arka sokaklar iyi hazırlandı hatta fragmanda değişiklik yaptılar normalde 7 8 9 sezon hep aynı tanıtım fragmanıyla çıktı budefa Amerika dizisi gibi yapmışlar fragmanını