Kalp Atışı - Tanıtım Fragmanı | Show TV

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Kalp Atışı - Tanıtım Fragmanı | Show TV

kalp-atisi-da-kimler-yer-alacak-2852666.jpeg

Show TV'nin yeni dizisi Kalp Atışı'nın tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın üstlendiği dizinin başrollerini ise Öykü Karayel, Gökhan Alkan, Ege Kökenli, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Başay Okay, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan ve Erdem Kaynarca gibi isimler paylaşıyor.

Kalp Atışı, yakında Show TV'de başlıyor!

Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel olmuş fragman, beğendim ben. Yazın garanti tutar diye bekliyorum, inşallah Doktorlar ile kıyaslanıp da izlenmemezlik yapılmaz. :(

Bu arada Doktorlar ile aynı hastanede mi çekiliyor, ben mi benzettim? :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Insallah ilerde benimde kalp sesimi duyup kosa kosa gelen bi doktor olur hastanede amin :F @Çiğdem- @destere @mrt-06 @Dosi @vadikızı @Yiğitt @Aserat @Doğu @Harunnn60 @sokak sanati @gözlemci @turkuazz @Forumdash @BesaleT @MayısKralı @DarkLeqenD @denizz19 @Tolstoyevski amin diyin hemen lütfen :F
Doktor olup doktor bulmam lazım ulan evde kalmamam lazım dizideki doktor kızımızı çok begendim inş boyle olur ( biraz yandan yemişide dahil kabulüm) :Z
amin işallah:D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Insallah ilerde benimde kalp sesimi duyup kosa kosa gelen bi doktor olur hastanede amin :F @Çiğdem- @destere @mrt-06 @Dosi @vadikızı @Yiğitt @Aserat @Doğu @Harunnn60 @sokak sanati @gözlemci @turkuazz @Forumdash @BesaleT @MayısKralı @DarkLeqenD @denizz19 @Tolstoyevski amin diyin hemen lütfen :F
Doktor olup doktor bulmam lazım ulan evde kalmamam lazım dizideki doktor kızımızı çok begendim inş boyle olur ( biraz yandan yemişide dahil kabulüm) :Z

Tanıtımı çok beğendim ben :D Aminn Alperim aminn:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Acayip saçma bir fragman olmuş. Romantik komedi mi bu. Çok saçma.:(

Kara Sevda'dan çıkanı çıkmayanı kapiyorlar. Tufan'ın yeni işi hayırlı olsun.:Z Zeynep'ide yazın bir işte başrol göreceğiz. Efsane dizi böyle olur.:bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hhahah aa sen hele bir doktor olda cnm bir meslektaş bulursun elbet :A

ama mesleğinden dolayı böyle peşinden koşan akıllılardan kaç aman :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hhahah aa sen hele bir doktor olda cnm bir meslektaş bulursun elbet :A

ama mesleğinden dolayı böyle peşinden koşan akıllılardan kaç aman :A
sjsjsjs onları da begenirsem kaçmam tabi ama tercihim doktor :A @xemrexxx bi doktor vardi pakistanliydi galiba noldu ona lo :F Bide @RevaN vardı napiyolar acaba doktor buldular mi :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@xemrexxx yabancıları doldurmuştu bir ara buraya neyseki uzaklaşmışlar @destere de olmayan ingilizcesiyle iletişim kurmaya çalısıyordu :A :A :A
Evet pakistanli iki kız arkadaslardi.Pakistani hep fakir yer olaeak bilirdim ama doktoruz demislerdi beni yemedilerse @destere de bunlarda para var diye konusmustur :A
evet diş doktoruydular :) diş doktoru denince jenifer anistonun komedi filmi aklıma geldi ne hoş bir dişçiydi insanın böyle dişçisi olsun günde üç defa diş çektirir :)
hqdefault.jpg