YS Kızların Dünyası 6.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
1j+ojl1FOMkX9WypfBe43D6kjPGIpBRGmRjJwXs1M3EMoAJtlCkrgvNq9...Q8

Kanal Yenisu'yun iç yapımı Pompy Yapım Sunar
Kızların dünyası
6.Bölüm

İlayda Doğanın sırrını öğreniyor

Doğan Üniversite denetleme kurumunun iç işleri Bakanlığından izin aldığı gizli bir öğrenci ekibi Üniversite içindeki çeteleri bitirmek için görevlendirilen bir ekip Doğana Yenibosna Özel üniversite düşmüş ekibini kızlardan seçer

Doğan ekibin başıdır asıl başı Başkandır ekibin

Doğan ve ekibi Cevdetin babasının Peşindedir derdi Karışıklık sağlamak onun için bir Rusya menşeli hapı kontrolsüzlere satıp masumları öldürmek

Şanş Meltem komiseri öldürmek ister hastahanede

Doğan ve arkadaşları hemen müdahale eder Üniversiteye olan bombalı saldırı sonucunda hastahaneye nakil olurlar

Şanş bütün herşeyi bozdun Üniversite ve iç işleri Bakanlığından görevlendirilen özel öğrenci ekibin başıyım

İlayda ne Cevdetin babasını yakalamak için

Operasyon yapılır Cevdetin babası yakalanır ilayda yeri söyledi diye çatışma sonunda Cevdetin babası ölür Cevdetin ev baskını sonucu

İlayda sattın beni hemen ailesine şikayet eder Selim ne demek sattın hemde bir polisle çalışan ekibe o beni aldattı

Farketmez evlenmem gerekirse öldürün fark etmez

Okulda çıkan kavgadan sonra herkes saldırıya uğrar kızlar ağır yaralı başka bir okul çetesi yakalanır

Deşifre olduk O zaman

İlayda ve Doğan aynı evde kalıyorlar ama yere yatak sermiştir doğan Doğana ilayda beraber yatalım der korkuyorum der ama beraber yatarlar ama bişey yapmazlar Doğan annesi ve babasına olanları anlatamaz gizli görev

İlaydayla evleniceksin emri gelir ben ailene gerekli açıklamayı yapıcam

İlayda ve Doğan ve nikah için işlem yaparlar

Doğan ve ilayda nikah masasına oturur

Nikah memuru iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta ölüm sizi ayırına kadar eşin olarak kabul ediyormusun

İlayda evet

Sen Doğan eşin olarak kabul ediyormusun

Doğan evet

Şahitler şahitmisiniz

Evet

İmzalar atılır

Doğan ve ilaydayı karı koca ilan ediyorum

Gelini öpebilirsin

Dudaktan öpüşürler.

Televizyon onları çeker

Haberlere çıkarlar

Cevdet ve İlaydanın ailesi sinirlenir

Selimin üvey kardeşi Selçuk destere Benim lakabım kız avcısıyım Benim yengem olamaz sevdiğim kız Düğüne giderken Dolaba saklanacak Çiğdem

Diye mesaj verir

Dolaba girer ışıklar kapanır Dolabın içinden Vampir görür Mezarlıktan çıkan bir ama geldiği yer cehennemdir Cehennemden kaçmıştır sebep Hayal den intikam almak ister İmdat dolaptan nereye geldim ben Atacan senin burda işin ne İmdat ne oluyor böyle

İntikam vakti geldi hahaha.

Selçuk destere ve Atacan çığlık atar.
6.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @destere @gözlemci @Aserat @emree-29 @papuleoo @@mrt-06 @xBUGRAx @XanTier @Sherlock @Harunnn60 @gözlemci @turkuazz @Dosi @mrt-06 @ömer karataş @turkuazz

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Ozancım emeğine sağlık süper olmuş dolap konusuda çok güzel olmuş:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1j+ojl1FOMkX9WypfBe43D6kjPGIpBRGmRjJwXs1M3EMoAJtlCkrgvNq9...Q8

Kanal Yenisu'yun iç yapımı Pompy Yapım Sunar
Kızların dünyası
6.Bölüm

İlayda Doğanın sırrını öğreniyor

Doğan Üniversite denetleme kurumunun iç işleri Bakanlığından izin aldığı gizli bir öğrenci ekibi Üniversite içindeki çeteleri bitirmek için görevlendirilen bir ekip Doğana Yenibosna Özel üniversite düşmüş ekibini kızlardan seçer

Doğan ekibin başıdır asıl başı Başkandır ekibin

Doğan ve ekibi Cevdetin babasının Peşindedir derdi Karışıklık sağlamak onun için bir Rusya menşeli hapı kontrolsüzlere satıp masumları öldürmek

Şanş Meltem komiseri öldürmek ister hastahanede

Doğan ve arkadaşları hemen müdahale eder Üniversiteye olan bombalı saldırı sonucunda hastahaneye nakil olurlar

Şanş bütün herşeyi bozdun Üniversite ve iç işleri Bakanlığından görevlendirilen özel öğrenci ekibin başıyım

İlayda ne Cevdetin babasını yakalamak için

Operasyon yapılır Cevdetin babası yakalanır ilayda yeri söyledi diye çatışma sonunda Cevdetin babası ölür Cevdetin ev baskını sonucu

İlayda sattın beni hemen ailesine şikayet eder Selim ne demek sattın hemde bir polisle çalışan ekibe o beni aldattı

Farketmez evlenmem gerekirse öldürün fark etmez

Okulda çıkan kavgadan sonra herkes saldırıya uğrar kızlar ağır yaralı başka bir okul çetesi yakalanır

Deşifre olduk O zaman

İlayda ve Doğan aynı evde kalıyorlar ama yere yatak sermiştir doğan Doğana ilayda beraber yatalım der korkuyorum der ama beraber yatarlar ama bişey yapmazlar Doğan annesi ve babasına olanları anlatamaz gizli görev

İlaydayla evleniceksin emri gelir ben ailene gerekli açıklamayı yapıcam

İlayda ve Doğan ve nikah için işlem yaparlar

Doğan ve ilayda nikah masasına oturur

Nikah memuru iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta ölüm sizi ayırına kadar eşin olarak kabul ediyormusun

İlayda eve

Sen Doğan eşin olarak kabul ediyormusun

Doğan evet

Şahitler şahitmisiniz

Evet

İmzalar atılır

Doğan ve ilaydayı karı koca ilan ediyorum

Gelini öpebilirsin

Dudaktan öpüşürler.

Televizyon onları çeker

Haberlere çıkarlar

Cevdet ve İlaydanın ailesi sinirlenir

Selimin üvey kardeşi Selçuk destere Benim lakabım kız avcısıyım Benim yengem olamaz sevdiğim kız Düğüne giderken Dolaba saklanacak Çiğdem

Diye mesaj verir

Dolaba girer ışıklar kapanır Dolabın içinden Vampir görür Mezarlıktan çıkan bir ama geldiği yer cehennemdir Cehennemden kaçmıştır sebep Hayal den intikam almak ister İmdat dolaptan nereye geldim ben Atacan senin burda işin ne İmdat ne oluyor böyle

İntikam vakti geldi hahaha.

Selçuk destere ve Atacan çığlık atar.
6.Bölümün sonu
@Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @destere @gözlemci @Aserat @emree-29 @papuleoo @@mrt-06 @xBUGRAx @XanTier @Sherlock @Harunnn60 @gözlemci @turkuazz @Dosi @mrt-06 @ömer karataş
akşam bunu ayrıntısıyla incelerim @pompy

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İnanki çok haklısın. Bu hatamı en kısa zamanda çözüp bütün bölümleri okuyacağım inşallah.
valla bunda öyle bir sahne yazdımki o bölümler tarzına göre değil @papuleoo benim tarzıma göre değil @papuleoo

@turkuazz Kırgın Çiçeklerin diğer versiyonu devam ediyor

@turkuazz

@turkuazz anlıyamadınmı bölümü

@turkuazz bölüm en yukarda

@turkuazz

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710