YS Kızların Dünyası 5.Bölüm (2.Sezon İlk Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kızların Dünyası 6.Bölümde Dolaba giren destere Cehennemden kaçan bir ruhla karşılaşıyor ve onların ekibide mezarlıktan çıkmış olan bir çete ve dolabın içinde vampir görür @destere @gözlemci @Çiğdem- in evliğini engelliyim derken

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dolabın içinde öyle süprizle karşılaşıcaksın şaşıp kalıcaksın @destere
dolap geldi nihayet :)
Kızların Dünyası 6.Bölümde Dolaba giren destere Cehennemden kaçan bir ruhla karşılaşıyor ve onların ekibide mezarlıktan çıkmış olan bir çete ve dolabın içinde vampir görür @destere @gözlemci @Çiğdem- in evliğini engelliyim derken
Ben demiştim @gözlemci e bu dolap konusu @pompy elinde olsa ne fantaziler denerdi diye bu ne ayoll :A :A :A

destere dolabın içinde Cehennemden kaçan bir ruhla karşılaşıyor :F :F :F

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ben demiştim @gözlemci e bu dolap konusu @pompy elinde olsa ne fantaziler denerdi diye bu ne ayoll :A :A :A

destere dolabın içinde Cehennemden kaçan bir ruhla karşılaşıyor :F :F :F
Hhaha Aaa evet ruh var vampir var :F dolap istiyordun al sana dolap ayoll :A :A :A @gözlemci @pompy
dlapta ben sen birde vampir var kazayla vampire salça olursak yandık :)
@destere için en iyi dolap sahnesini @pompy yazar ben güveniyorum :A Sen şimdi ruhlarla şeytanlarla ilişkiye gir :A hatta vampirler falan sana şey yapmasın dikkat et :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060