Kısmetse Olur - Yeni Sezon Fragmanı

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Kısmetse Olur - Yeni Sezon Fragmanı

kismetse_olur_son_bolum_izle_kismetse_olur_13_ocak_2016_kanal_d_canli_izle_h3769.jpg

Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenilen programı ''Kısmetse Olur'' yeni sezonuyla ekranlara dönüş yapıyor!

Yapımcılığını Production House'nin üstlendiği, sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı ve 7 kız ve 7 erkek toplam 14 yarışmacının yarıştığı 'Kısmetse Olur' ekranlara dönüş yapıyor. İlk sezon aldığı reytinglerle ve yarışmacılarıyla çok konuşulan 'Kısmetse Olur' bu sezon da Kanal D'de yayınlanmaya devam edecek. Programda geçtiğimiz sezondan bazı yarışmacılar da olmaya devam edecek.

''Kısmetse Olur'' iddialı yeni sezonuyla Eylül'de Kanal D'de! İşte yeni sezon fragmanı:

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tuhaf olan @Çiğdem-'in kötülediği yarişma/programa sevdiği sanatçının şarkısını kullanmişlar:F Kudur kız şimdi:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tuhaf olan @Çiğdem-'in kötülediği yarişma/programa sevdiği sanatçının şarkısını kullanmişlar:F Kudur kız şimdi:A
Hahaha aynı şeyi yazmaya gelmiştim. :D

Fragmana baktıysan bazı eski yarışmacılar yeniden olacakmış. Coming the reyting. :Z (Melis garanti olur, Adnan garanti olur, Mehtap olur, Semih olur. :D

Yazdım buraya. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Fragmana baktıysan bazı eski yarışmacılar yeniden olacakmış. Coming the reyting. :Z (Melis garanti olur, Adnan garanti olur, Mehtap olur, Semih olur. :D

Semih olmasa da olur. Ne reytingi var Allah aşkına:X Nur'un yanına her erkek kitle yapıyor zaten:A Nur da olur büyük ihtimalle:X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Semih olmasa da olur. Ne reytingi var Allah aşkına:X Nur'un yanına her erkek kitle yapıyor zaten:A Nur da olur büyük ihtimalle:X
Aaa evet Nur'u yazmayı unutmuşum, onun da fanları fazla garanti olur. :A

Hanife gelecek diyorlardı, yalandır herhalde o? :F (Zuhal Topal'daki. :A )

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hahah aa bir işe yarayabilirler hemen 200 izlenme eklenmiş videoya ve bu akşam 3 milyon oluruz büyük ihtimalle :A :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Son yılların en kötü programı. Bir de ev ahalisi her gece tekrarlarını izliyor, kuru gürültüden başka bir şey değil.