'Kısmetse Olur' Yarışmacıları Nur ve Batuhan Evlendi!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Kısmetse Olur' Yarışmacıları Nur ve Batuhan Evlendi!

kısmetse-olur-nur-batuhan-düğün.jpg

Kanal D'nin sevilen ve Eylül'de 2. sezonuyla ekrana gelmesi beklenen 'Kısmetse Olur' adlı programında ilk düğün!

Seda Akgül'ün sunumuyla ekrana gelen 'Kısmetse Olur' adlı programın ilk nikahı kıyıldı. 'Kısmetse Olur' platformunda tanışan Nur Erkoç ile Batuhan Cimilli dün evlendi. Çiftin kına gecesi de önceki gün yapıldı.

Çiftin düğününe ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı ile birlikte 300 davetli de katıldı. Düğüne katılanlar arasında 'Kısmetse Olur' yarışmacılarından Cansel Çördük, Eser West ve Cansu Deliktaş da vardı. İşte düğünden kareler:

Orijinal formatta oku

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Programı ara sıra annem izliyor diye izliyordum da bana en yapmacık gelen çiftti. :F Program bitince evlenmezler demiştim, ama hayırlı olsun. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu Nur hamile olmasın bide:F Batuhan nura seni seviyorum diyip Sebastian beach'te müşterilere bedavadan içki dagıtıyorlardı:F partyleyip, sarhoş olup filan:F
Bir ara Cansel hamile diyorlardı, demek ki doğru değilmiş o haber. :A Olsaydı şimdiye karın falan çıkardı herhalde, taa Nisan'da mı ne söylemişlerdi. :D

Bunların evleneceğini ben hiç düşünmezdim, çok yapmacıklardı. Şaşırtıcı gerçekten. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bir ara Cansel hamile diyorlardı, demek ki doğru değilmiş o haber. :A Olsaydı şimdiye karın falan çıkardı herhalde, taa Nisan'da mı ne söylemişlerdi. :D

Bunların evleneceğini ben hiç düşünmezdim, çok yapmacıklardı. Şaşırtıcı gerçekten. :(
Niye aldıramaz mı onun bedeni onun kararı:A (dedıkodusu benden, gunahı onların boynuna:F)

Nur bastan beridir bana yapmacık geliyor. Asil duruş sergıleyeyım derken soguk nevaleye dönüşüyor:Fsahte nikahdır dizi gibi:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Niye aldıramaz mı onun bedeni onun kararı:A (dedıkodusu benden, gunahı onların boynuna:F)

Nur bastan beridir bana yapmacık geliyor. Asil duruş sergıleyeyım derken soguk nevaleye dönüşüyor:Fsahte nikahdır dizi gibi:A
4 Eylül Pazar günü 90 dakika boyunca Kanal D'den de canlı olarak ekrana gelecek bir düğün daha olacak diyorlar. :D Yani yine bunların düğünü. :F

Programın da 5 Eylül Pazartesi başlayacağı konuşuluyor. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4 Eylül Pazar günü 90 dakika boyunca Kanal D'den de canlı olarak ekrana gelecek bir düğün daha olacak diyorlar. :D Yani yine bunların düğünü. :F

Programın da 5 Eylül Pazartesi başlayacağı konuşuluyor. :D
Pazar SS var izleyemem:( umarım yalan haberdir. Düğünde kavga cıkar inş:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
mutluluklar. Nurun ikinci evliligi.
yarismada en yapmacik Hazal ve Emre ciftiydi bence.
Bakalim ikinci sezonda neler olacak. Melis kopyasi muhakkak olur. yarismaya damga vuran tek kisi