Kanal D Kısmetse Olur | Genel Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin gündüz kuşağı programlarından birisi olan 'Kısmetse Olur' haftanın her günü izleyicisi ile buluşuyor!

Sunuculuğunu Seda Akgül’ün üstlendiği, 7 gelin ve 7 damat adayının yarıştığı programın yapımcılığını Production House yürütüyor. Program hafta içi her gün 12.45'de, cumartesi sürpriz buluşmasıyla 23.15'de, pazar ise haftanın finaliyle 22.15'de ekrana geliyor.

''Kısmetse Olur'' programı ile yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

5604f1fba781b60fb872b4f9-810x455.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen izliyor musun, favorin Melis değil mi? :bhr:

Geçen hafta tatilde eve gittim orada baktım. Forumda olmayınca mecbur bakıyorsun ama hiç pişman olmadım.:F

Melis inanılmaz bir kız ve bayılıyorum. Ayça süper ve Cansel çok tatlı Eser ile süperrrr eser biraz gıcık olsada. Kızlarda bu üçlüyü seviyorum. Erkeklerde Hint kumaşı Tankut süper.:F Çok samimi.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçen hafta tatilde eve gittim orada baktım. Forumda olmayınca mecbur bakıyorsun ama hiç pişman olmadım.:F

Melis inanılmaz bir kız ve bayılıyorum. Ayça süper ve Cansel çok tatlı Eser ile süperrrr eser biraz gıcık olsada. Kızlarda bu üçlüyü seviyorum. Erkeklerde Hint kumaşı Tankut süper.:F Çok samimi.
Nur çok güzel aralarında. :bhr:

Melis'i kendime benzetiyorum. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Daniel ve Cansel tartışması büyüdü, Melisim ne kadar da sakin :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oha yarın ne oluyor öyle.:eek: Programda dengeler çok hızlı değişiyor. Bugün gülen yarın ağlıyor. Çok İlginç.

Emre yine ne karıştırdı bak merak ettim ana Murat ile Mehtap'ı ayırdı. Ayça yüklen kızım buradan.:A Artist Emre'nin hazin sonu.:Z Bu hafta elenir umarım.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mehmet olayının başta şaka olduğu belliydi ama sonra Mehtap fena atar yaptı.:F Kızcazı ne hale getirdi Emre.ss

Yarın sanırım bombeler patlıyor. Fragman fena.:Z @Ahmad @Yiğitt

Aaa yarın Cidden ilginç olacak.:A

Adnana bak sen. Murat neler oluyor öyle.:F Yarın şaka sa çıkmaz. Baya ciddi yani olay. Eser ağlıyor.

Boğaç ilk geldiği gün inek yalamis saçları ile çok tipsiz duruyordu ama şimdi baya yakışıklı olmuş. Ayça yada Melise yat olur umarım.:Z

Son düzenleme:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mehmet olayının başta şaka olduğu belliydi ama sonra Mehtap fena atar yaptı.:F Kızcazı ne hale getirdi Emre.ss

Yarın sanırım bombeler patlıyor. Fragman fena.:Z @Ahmad @Yiğitt

Aaa yarın Cidden ilginç olacak.:A

Adnana bak sen. Murat neler oluyor öyle.:F Yarın şaka sa çıkmaz. Baya ciddi yani olay. Eser ağlıyor.

Boğaç ilk geldiği gün inek yalamis saçları ile çok tipsiz duruyordu ama şimdi baya yakışıklı olmuş. Ayça yada Melise yat olur umarım.:Z
Yarın bakarım programa, bugün izlemedim. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarın bakarım programa, bugün izlemedim. :D

Ben kısaca ozetleyeyim.
Gözde Emre'ye tekmeyi bastıktan sonra açıldı süper espriler yaptı.:F Emre'ye koyup geçiriyor valla esaslı kızmış.:A
Poğaçanın annesi geldi.:F Melis'e yüklenecek gibi duruyor Poğaça ama Gözde ilede olur diyor.:F
Mehtap'a Emre ve Eser şaka yaptı Mehtap ağladı. Evlilikte çok sıkıntı çektim korkuyorum vs diye.