Kısa Kısa Yabancı Dizi Haberleri

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
konusu ne bunun peki
Basroldeki kız wattpadde bi kitap yazmaya başlıyor ve kitabı okuyan herkes tarafindan seviliyor bir tek kişi dışında o kişi çok klişe yaziyorsun aşk böceği tarzi yazıyorsun gibi şeyler söylüyor ve konu gelişiyor ayrica bu kişide şiir yazıyor ve kendinden karanlik yazar olarak bahsediyor ve ayrıca profil fotosu simsiyah :)
Konusu super lo eğer istersen my wattpad love wattpad yazıp googleye okuyabilirsin :love1:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Basroldeki kız wattpadde bi kitap yazmaya başlıyor ve kitabı okuyan herkes tarafindan seviliyor bir tek kişi dışında o kişi çok klişe yaziyorsun aşk böceği tarzi yazıyorsun gibi şeyler söylüyor ve konu gelişiyor ayrica bu kişide şiir yazıyor ve kendinden karanlik yazar olarak bahsediyor ve ayrıca profil fotosu simsiyah :)
Konusu super lo eğer istersen my wattpad love wattpad yazıp googleye okuyabilirsin :love1:
hımm ilgi çekici dizisi olursa izlerim ilgimi çekti konusu;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ariana Godoy isimli bir kızın wattpadde bundan yaklaşık 2 yıl önce yazmaya başladığı "MY WATTPAD LOVE " adlı kitabı kısa süre içinde milyonlara ulaşmıştı ve kitap olarak basılmıştı ayrıca Wattpadde 10 dan fazla dilr çevrilen kitabı Turkiyede 3 Milyonu geçik kişi okumuştur.
İşte bu kitap dizi veya film olabilir yazar görüşmelerinin sürdüğünü bildirdi ayrıca Yazar bu kitabın ikincisi olan "GROWİNG UP " adlı kitabı Wattpadde yayinlamaktadir ve Türkçeye çevrilmeye devam edilmektedir ....
@xemrexxx @destere @Çiğdem- @vadikızı ve diger yabanci dizi izlerlerin haberleri olsun belki görüşmeler olumlu sonuclanir ve dizi olarak izleriz :love1:
10fa96082992ca206e29e5fe465df054.jpg
09b1ac9ec3e7fc68cc63331e00d800af.jpg
konusu ne bunun peki
kitabı yazan kız büyük ihtimalle ilk aşklarını ilk gönül ilişkilerini kaçamaklarını falan filan yazmıştır roman olarak melissa p . gibi :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
12 Haziran da başlayacağını bende gördüm bir kaç yerde ama resmi açıklama gelmedi. :X

@OzaN'a soralım? :X
Habere rastlamadım onunla ilgili. Şimdi arattım da resmi bir kaynak bulamadım ama imdb'de yazıyorsa yanlış olma olasılığı az. Zaten benim tahminim de o araydı. En fazla 1-2 hafta oynar herhalde. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Habere rastlamadım onunla ilgili. Şimdi arattım da resmi bir kaynak bulamadım ama imdb'de yazıyorsa yanlış olma olasılığı az. Zaten benim tahminim de o araydı. En fazla 1-2 hafta oynar herhalde. :)
İMDb'ye güvenmek lazım. Açayım o zaman konusunu. :)