Kırgın Çiçekler'in Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Kırgın Çiçekler'in Yeni Sezon Çekimleri Başladı!

1434355003306.jpg

ATV'nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi ''Kırgın Çiçekler''in yeni sezon çekimlerine başlanıldı!

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, başrollerinde Cansu Fırıncı, Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız ve Hazar Motan'ın yer aldığı dizi 50. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Yeni sezonu merakla beklenen dizinin çekimleri başladı, yeni sezon fragmanının da haftaya yayınlanması bekleniyor.

''Kırgın Çiçekler'' yeni sezonuyla Eylül'de ATV'de!

Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben kırgın çiçeklerin 1.bölüm tanıtımını ilk defa gördüm geçenlerde 40.saniyeden sonra eylülün kardeşi tabut başında ağlıyor sanırım 2.sezondan bir sahneymiş 1.sezondada böyle bir sahne hatırlamıyorum acaba eylülmü ölüyor yoksa mesudemi gerçi ben kızlardan birisinin ölmes gerektiğini düşünüyorum yoka gerçekçilik kalmayacak @Yiğitt (b)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Helal Cansuyu en başa yazmışın @Yiğitt :bhr: :A

ben kırgın çiçeklerin 1.bölüm tanıtımını ilk defa gördüm geçenlerde 40.saniyeden sonra eylülün kardeşi tabut başında ağlıyor sanırım 2.sezondan bir sahneymiş 1.sezondada böyle bir sahne hatırlamıyorum acaba eylülmü ölüyor yoksa mesudemi gerçi ben kızlardan birisinin ölmes gerektiğini düşünüyorum yoka gerçekçilik kalmayacak @Yiğitt (b)
Eylül ölürse dizi biter :D en asıl konu onun hayatı :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aman bu sahneyi biz bile hatırlamıyoruz, millet nereden hatırlasın? :A (Biz forumda ilgiliyiz, genel kadın izleyici falan imkansız hatırlamaz. :F )

Helal Cansuyu en başa yazmışın @Yiğitt :bhr: :A

Eylül ölürse dizi biter :D en asıl konu onun hayatı :D
Sana özel yaptım dikkatini çekecek mi diye çekmiş. :Z :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aman bu sahneyi biz bile hatırlamıyoruz, millet nereden hatırlasın? :A (Biz forumda ilgiliyiz, genel kadın izleyici falan imkansız hatırlamaz. :F )

Sana özel yaptım dikkatini çekecek mi diye çekmiş. :Z :bhr:
2.sezon gelecek bir sahneymiş işte acaba kim ölecek :A mesude olabilir büyük ihtimalle :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2.sezon gelecek bir sahneymiş işte acaba kim ölecek :A mesude olabilir büyük ihtimalle :A
Mesude dizinin ayaklı reytingi, dizinin her bölümünün yarısı onun üzerinden ilerliyor. Asla ölmez. :A

O değilde bunlar yine hastanedeler, vurulan kızları hastaneye taşımışlar. Bakalım kim ölmüş? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mesude dizinin ayaklı reytingi, dizinin her bölümünün yarısı onun üzerinden ilerliyor. Asla ölmez. :A

O değilde bunlar yine hastanedeler, vurulan kızları hastaneye taşımışlar. Bakalım kim ölmüş? :A
eylülde çok kanlı zoom yapılmıştı ben sakat kalır diye tahmin ettim ama omu ölüyor acaba yukarıdada söyledim bu kız kemale ağlamıyor herhalde geriye eylül yada mesude kalıyor ama ferideler çok büyük tepki vermiyor mesude öldüyse eylülde hastanede olduğu için cenazede yer alamaz bence mantıklı kemalde hapihandeydi kamalim yapmaz senaryosu bittimi yoksa :( :( :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
eylülde çok kanlı zoom yapılmıştı ben sakat kalır diye tahmin ettim ama omu ölüyor acaba yukarıdada söyledim bu kız kemale ağlamıyor herhalde geriye eylül yada mesude kalıyor ama ferideler çok büyük tepki vermiyor mesude öldüyse eylülde hastanede olduğu için cenazede yer alamaz bence mantıklı kemalde hapihandeydi kamalim yapmaz senaryosu bittimi yoksa :( :( :(
Kimse ölmeyecek şimdi, ölürse sezonun ileri ki bölümlerinde ölür. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen de fragmanları iyi inceliyon ve önemli detayları yakalıyon vallahi :D
Bi ara TWD'de Glenn'in kesin ölmediğini fragmandan çıkarmıştın galiba :A
haha evet oda dizi başlamadan genel fragmandı oradan yakalamıstım :A ben kırgın çiçeklere dzizi devam ederken başladım oyüzden 1.tanıtım videosunu bilmiyorum geçenlerde gördüm eylülün kardeşi tabut başında ağlıyor 2.sezonun sahnesi olucak büyük ihtimalle :A