Kırgın Çiçekler'e Damga Vuran Sahne!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ATV ekranlarının fenomen dizisi Kırgın Çiçekler'in bu akşam yayınlanan 62.bölümünde çarpıcı bir sahne geceye damga vurdu.

Ruh sağlığını bir anda yitiren Banu karakterinin bebeği Umut'u su dolu leğende boğup öldürmesi büyük yankı uyandırdı.

İşte gecenin en duygusal ve geren sahnesi.

@Billy Kane

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Bakalım anne taraftarı bu sahneye , reyting oyunu der , ama kendi yaptıkları bundan daha beter , kimse kusura bakmasın Kırgın Çiçekler , Anne dizisinden daha fazla sosyal yaşamın içinde , popüler oyuncular yok diye bu kadar gündemde değil.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
O değil de sahnenin bitmesi 45 dakika sürdü :A

Sosyal Medya da hemen RTÜK e şikayete edelim diyenler olmuş ( :F ) dizilerde ki cinsel sahnelerden değil de bundan rahatsız oluyorlar :D) Allah ıslah etsin.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Sosyal Medya da hemen RTÜK e şikayete edelim diyenler olmuş ( :F ) dizilerde ki cinsel sahnelerden değil de bundan rahatsız oluyorlar :D) Allah ıslah etsin.
Gecenin en iyi sahnesiydi. Kimse şikayet falan edemez bu sahne çok anlamlıydı. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yazık... Böyle bir sahnenin yayınlanması nasıl bir vahşetliktir. Kanım dondu...

Bir bebeği suda boğmak hafif bir şey mi? Zaten ülke manyak dolu çok güzel örnek gerçekten(!)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Diycek söz bulamiyorum fragmanda gördügümde cok sasirmistim simdi izleyince de şok oldum cok etkileyici bir sahne olmus..

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yazık... Böyle bir sahnenin yayınlanması nasıl bir vahşetliktir. Kanım dondu...

Bir bebeği suda boğmak hafif bir şey mi? Zaten ülke manyak dolu çok güzel örnek gerçekten(!)
bunu örnek alanın zaten içinde vardır , burada gördü diye yapacak hali yok ya ? :D manyak olan zaten her türlü yapar akli dengesi yerinde olan niye böyle birşey yapsın :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İki saattir konudasın bunu mu yazdın cevap olarak. :A Benim fikrim böyle sana göre saçma gelebilir saygı duyarım ama böyle bir senaryoyu hoş karşılayacak değilim. :)

@Billy Kane sen neye güldün yine sinsi sinsi. :A
Evet bunu yazdım ayrıca Yılanların Öcündede kendini asma sahnesi vardı onu izleyenler kendini mi astı :A @DarkLeqenD

@eskici ciddi yorum mu o :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İki saattir konudasın bunu mu yazdın cevap olarak. :A Benim fikrim böyle sana göre saçma gelebilir saygı duyarım ama böyle bir senaryoyu hoş karşılayacak değilim. :)

@Billy Kane sen neye güldün yine sinsi sinsi. :A
Denize takıldığını düşündüm meğer ciddi yazmışın o yorumu pes, şimdi dahada güldürdün. :A