Kırgın Çiçekler'de Şok Ayrılık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
@denizz19 Eylül ölmedi ki polisler doktorla konusma sahnesinnde plan yapıldı öldü gosterilecek sadece Kemali yakalamak oçin :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Birileri de bundan kendine mutluluk çıkarmış asıl komik olan bu :F Hayır sonra da numaradan ben sessiz sakin duruyorum o bana bulaşıyor demez mi tam bir fırıldak ya :F

Konu şimdilik açık kalacak daha kesinleşmiş bir durum yok bir varsayımdan ibaret ölmediği. Kesinleşirse kilitlerim konuyu. Her sahneyi öyle pür dikkat izlemediğim için polislerin doktorla olan sahnesini kaçırdım sanıyorum. :D

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,634
Puanı
560
Bugün izleyemedim ama ölmemiştir 9 canlı hepsi :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Dizinin tek kalan kalitesi de ayrılmış diziden, geçmiş olsun.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Böyle bir açığa kim olsa rövaşatadan gol atardı.:A Ben olsam daha da diziyi izliyorum demem.

Yanlış anladığına inandığı halde kesin değil deyip konuyu açık bırakmakta da ayrı komedi. Bu forumda bazılarına yönetici işlemiyor gerçekten. Arkadaş kayırmak fıtratında var bu forumun.:)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Buna açık diyorsan o senin zeka sınırınla paraleldir. Ben ekran karşısında pür dikkat dizi izleyemem elimde muhakkak sosyal medya ile ilgileneceğim bir araç vardır ki bazı sahneleri es geçebiliyorum. Yani 81 bölümdür takip ettiğim diziyi senin gibi biri söyledi diye mi izlememiş olacağım hayır sen kimsin :F Bu da onlardan bir tanesi. Dizide şu an İçin Eylül ölü gösterildi ve kesin ölmedi diye bir şey sadece varsayımlardan yola çıkılarak söyleniyor eğer ortaya çıkarsa konuyu kilitlerim. Her fırsatta yönetimdeki birkaç kişiye olan kinini ortaya çıkarıp bu kadar düşürme kendini.

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kendi ile bir tutuyor beni. İnanılır gibi değil. Ben müsvedde korktu engel istedi gibi hakaretler, aşalayıcı cümleler kurmuyorum. Neyse tartışmak istemiyorum.

Ortada bariz yalan bir haber var. En azından konunun içeriğinin değişmesi gerektiğini söylüyorum. Ayrıldı, Fragmanda öldüğü gösterildi ve öldü tarzında kesin cümleler kurulan bir haber bariz bir şekilde yanlış. Moderatörsün sen abi. Tamam hakaret ediyorsun da yalan haber niye açıyorsun. Yönetim bu tarz davranışlar sergiledikce eleştiririm. Kimse de haklılığımı sorgulayamaz.:)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
@denizz19 Eylül ölmedi ki polisler doktorla konusma sahnesinnde plan yapıldı öldü gosterilecek sadece Kemali yakalamak oçin :D

Öldü gösterilecek tamam olabilir de bu kadar uzun sahnelere gerek varmıydı peki uçurumdan düşüpte öldü gösterilmesi bana olacakmış gibi gelmiyo ama polisin doktorla konuşması kafamı karıştırdı Eylülün o uçurumdan düşüpte ölmemesi bence saçma olur bakalım görecez haftaya:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...