Kırgın Çiçekler - Yeni Sezon Fragmanı

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Kırgın Çiçekler - Yeni Sezon Fragmanı

IMG_20160813_164832-1-1024x704.jpg

Atv'nin geçtiğimiz sezona damga vuran iddialı drama dizisi Kırgın Çiçekler'in yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Cansu Fırıncı, Hazar Motan, Aleyna Solaker ve Sacide Taşaner'in yer aldığı, yönetmenliğini Serkan Birinci'nin üstlendiği NTC Medya imzalı dizinin yeni sezon tanıtımı büyük merak uyandırdı.

Senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı Kırgın Çiçekler, yeni sezonunda Eylül'de atv'de!

Orijinal formatta oku

Moderatörün son düzenlenenleri:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Değişik bir fragman olmuş, Cemre'yi görünce diziye yeni birisi falan mı geldi dedim. Sonra görünce çıkardım, ilk görünce Sinem Kobal sandım bu arada. :D

Fragman yeni bölüm fragmanı gibi olmuş, şöyle yeni sezon için daha kalite bir şeyler olabilir. Neyse hayırlı olsun yeni sezon, aslında bakmayı düşünmüyordum ama ilk bölümüne şans vereceğim.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Demek ki o son sahne gerçekmiş ama Cemre fragmanda çok kötü görünüyor umarım böyle değildir. :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Değişik bir fragman olmuş, Cemre'yi görünce diziye yeni birisi falan mı geldi dedim. Sonra görünce çıkardım, ilk görünce Sinem Kobal sandım bu arada. :D

Fragman yeni bölüm fragmanı gibi olmuş, şöyle yeni sezon için daha kalite bir şeyler olabilir. Neyse hayırlı olsun yeni sezon, aslında bakmayı düşünmüyordum ama ilk bölümüne şans vereceğim.
hamdi Alkan geçmiş başa @Harunnn60 @beyazsoy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaman atlaması mı olacak acaba yoksa Cemre'nin sahnesi hayal mi.

bu final sahnesi büyük ihtimalle cemre ileride yurdun müdür yardımcısı oluyor o ana kadar dizide neler yaşanacak geçmişi gösterecekler belliki bu sezon final sezonu ozaman :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Çiğdem- sen bu diziyi izliyordun dimi? Şu şarkı söyleyen kızı afişte napmişlar öyle? Dizi fantastiğe geçiş mi yapıyor? O kızın içinden şeytan filan mı çıkıyor ne? Heycanlandım o bakışa:F

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Fragman bombe olmuş büyük ihtimalle başlangıçta hastaneye gidecekler dizi de mezun olunca işte cemre mirası kazanacak ve öyle müdür olacak ve bu dizinin sonunda olacak :Z:D:):eek:ve şok oldum

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
arkadaşlar artık kesin oldu bnm gözümde bu tanıtım 3. sezon tanıtımı özellikle cemrenın sahneleri diğer sahneler yeni bölüm tanıtımı olmuş sadece gecen sene dizi tanıtımını izlerseniz orda bi cenaze sahnesi bi kız çocuğu var o cenaze eylül'ün cenazisi bnm şahsi kanatim bakıp görecez sabırsızlıkla bekliyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence önce hastane sahneleri izlicez bölüm ortalarında zaman atlaması olur :D
yok bu zaman atlaması dizinin final bölümünde bence cnm yani cemreyi müdür yardımcısı gibi gösterip o ana kadar neler yaşandı bu sezon onları izleyecez gibi bu cemre olayı final sahnesi bana göre :F