'Kırgın Çiçekler' Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Kırgın Çiçekler' Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

a3d22aa6-85d4-46cd-af59-285e38aa9336.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler'de sezon finali zamanı geldi.

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, başrollerini ise İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Çağla Irmak, Gökçe Akyıldız, Aleyna Solaker, Sacide Taşaner, Veda Yurtsever İpek, Derya Artemel, Cansu Fırıncı, Mehmet Aykaç, Arif Diren ve Birgül Ulusoy'un paylaştığı yapım, önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 50. bölümüyle sezonu kapatacak.

Kırgın Çiçekler, sezon finaliyle 13 Haziran Pazartesi 21.00'de ATV'de!
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Her konuya niye karışıyorsun sen bakayım. Benim dizimin konusunu ben açarım sen karışamazsın @Aserat git Ege dizileriyle ilgilen sen. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
İnşallah internet bağlantın gider ve bir daha foruma giremezsin. :A İyice malum şahsa benzemeye başladın hırs konusunda hiç yakışmıyor. :A
Zaten doğru düzgün mesaj yazamıyorum, konu olarak kendimi göstermek istemem sana çok mu geldi? Sen de benim dizilerimden birinin haberini verirsin. Ama dur bir dakika, zaten hepsini vermiştim. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Zaten doğru düzgün mesaj yazamıyorum, konu olarak kendimi göstermek istemem sana çok mu geldi? Sen de benim dizilerimden birinin haberini verirsin. Ama dur bir dakika, zaten hepsini vermiştim. :A
Hangimiz Sevmedik yorum konusu bana ait eğer açamazsam sen açarsın ama hele bir aç var ya sana çok pis takarım. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Biraz mesaj yazıp üyelerle iletişime geçsen de fena olmaz aslında, forumda en çok konu açan iki isimden birisin ama en favori editör oylamasında finale bile çıkamıyorsun :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Biraz mesaj yazıp üyelerle iletişime geçsen de fena olmaz aslında, forumda en çok konu açan iki isimden birisin ama en favori editör oylamasında finale bile çıkamıyorsun :A
Üşeniyorum artık. Hem finale çıkmama gerek yok, bence herkesin gözünde en favori editör benim. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Üşeniyorum artık. Hem finale çıkmama gerek yok, bence herkesin gözünde en favori editör benim. :A
Avut sen kendini böyle. :F Okullar da kapandı artık bundan sonra aktif ol da bari sana bir siftah yaptıralım artık, sen git dünya kadar konu aç, ama ortada başarı yok, ne anladım ben bundan :A

Konu açmaktan başka bir şey yok sevmediğim birilerini anımsatıyor bu haliyle. :F
@Aserat mesajı almıştır bence :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Avut sen kendini böyle. :F Okullar da kapandı artık bundan sonra aktif ol da bari sana bir siftah yaptıralım artık, sen git dünya kadar konu aç, ama ortada başarı yok, ne anladım ben bundan :A

Zaten yakında dizim başlayacak, siz beni konuşturursanız neden olmasın? :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Daha ne kadar açık olabilir ki söylediğim şey :F

Zaten yakında dizim başlayacak, siz beni konuşturursanız neden olmasın? :A
Senin işin o diziye kaldıysa kalıcı değilsin 2 bölüm sonra naş :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ben demiştim demeyi sevmiyorum ama yazın bu dizi ortalama oranlar aldığında hatta güneşin kızlarına geçildiği zamanlar bu dizinin sezon dizisi olduğunu kışın çok daha yüksek reyting alacağını belirtmiştik ve nitekim öyle de oldu dizi 10 reytingleri falan gördü sezonun en bomba işlerinden biri oldu tebrik etmek lazım. yeni sezonda da idare edecektir sonrasını bilemem

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Diziyi izliyordum bazi olaylar tekrar yaptigi icin ve kemal ve mesude karakterlerine cok sinir oldugum birakmistim diziyi ama sezon finaline bakmayi dusunuyorum