Kırgın Çiçekler 81.Bölüm Fragmanı

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Cansu Fırıncı, Biran Damla Yılmaz ve Gökçe Akyıldız gibi isimlerin paylaştığı fenomen dizi Kırgın Çiçekler'in 81.bölüm fragmanı yayınlandı.

Heyecan dolu yepyeni bölüm Pazartesi akşamı ATV'de.
@Dosi @turkuazz @vadikızı @DarkLeqenD @Çiğdem- @Helni @tolgab

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
:kiki:başrollere 153738 kez ölüm süsü verildi her bölüm fragmanı birbirinin kopyası şaka gibiler.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Gökhan öldü Mesude öldü demek ki süs değil :A

Niye :A beğenmedin mi :A ben de pek beğenmedim ama kuyruğu dik tutuyorum düşmanlara karşı :A
yok ondan degil. Nazanın durumu baya şaşırdım. Eylülün ki gerçek değildir zaten :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
yok ondan degil. Nazanın durumu baya şaşırdım. Eylülün ki gerçek değildir zaten :A
Twitter'da şimdi tepkimi gösterdim ve çok kişide tepkili Zaten. İşlenecek çok fazla konu bulabilirler ama inatla birilerini ölü göstermek kabak tadı verdi. :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Twitter'da şimdi tepkimi gösterdim ve çok kişide tepkili Zaten. İşlenecek çok fazla konu bulabilirler ama inatla birilerini ölü göstermek kabak tadı verdi. :(

Tepkini iyi ki dile getirmişsin bu fragman ne Nazan tam iyi olmuşken bu kaza ne mesude gibi sakat kalmasa bari şu Defneyi bir düzeltemediler gitti bakalım ne olacak bence Eylül öldü göstermece falan değil Mesude gibi yüzü örtüldüğüne göre öldü Eylül Güneye ne yapıyorlar acaba ne iftirası attılar of ya :(

ahahah bak işte sende artık . :D deniz kabullen berbat ettiler mahvettiler dizimizi !! of of !! :T @vadikızı

Yani ne desem bilemiyorum bende denize dediğim gibi nasıl bir bölüm olacak acaba

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Cansu Fırıncı, Biran Damla Yılmaz ve Gökçe Akyıldız gibi isimlerin paylaştığı fenomen dizi Kırgın Çiçekler'in 81.bölüm fragmanı yayınlandı.

Heyecan dolu yepyeni bölüm Pazartesi akşamı ATV'de.
@Dosi @turkuazz @vadikızı @DarkLeqenD @Çiğdem- @Helni @tolgab

Çığır açtınız rezillikte dizi kötünün kötüsünün kötüsü oldu tebrikler!

@vadikızı @mrt-06