Kırgın Çiçekler 68.Bölüm Yorumları

Helni

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
11
Puanı
9
bu bölüm geçen bölümden daha iyiydi bana göre

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@denizz19 çay iyiydi :A
bende bir dahaki sefere isveç cikolatasıyla gelirim :A elimiz boş geldik malesef :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yani çok zahmetli iş :D

Bölüm güzeldi. Temposu da güzel bölümdü. Geçen haftaya göre yükseliş olacaktır. Haftaya Kemal etkisi iyice etkisini arttırıyor. Bu bölüm Mesudeyi hiç göremedim. Başlarını kaçırdım ama genelinde yoktu büyük eksik.

Gelecek hafta Sadullah, Güney'i dövüyor acaba neden dövüyor merak ettim :(

Nazan Hanım bu kadar zorluğu hak etmiyor. Başlangıçta kötü karakter de olsa çocukları üzerinden sınanmamalıydı bence. Farklı bir yolla ki fakir kalarak iyi bir ceza olmuştu.

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060

Bölüm güzeldi. Temposu da güzel bölümdü. Geçen haftaya göre yükseliş olacaktır. Haftaya Kemal etkisi iyice etkisini arttırıyor. Bu bölüm Mesudeyi hiç göremedim. Başlarını kaçırdım ama genelinde yoktu büyük eksik.

Nazan Hanım bu kadar zorluğu hak etmiyor. Başlangıçta kötü karakter de olsa çocukları üzerinden sınanmamalıydı bence. Farklı bir yolla ki fakir kalarak iyi bir ceza olmuştu.

Fragman süperr bende Sadullahın Güneyi neden dövdüğünü merak ettim kesin o üvey anne olacak kadın birşey yaptı kesin

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Mesude parmağını kıpırdadı ve kendi kendine söz verdi iyileşip Kemalden kızını koruyacağına

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
İyiydi, çok iyi değildi. Umarım düzelirler haftaya yeter çocuk muyuz biz?! çok sıradanlıklar var senaryo iyice ucuzlaştı !! ve kemal olayları vs. çok şey var aslında diyecek !! @vadikızı @denizz19

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ıyy şu meral çok gözüme batıyor ayoll önceden kedere gıcık oluyordum ama annesi gittikten sonra dh göze batmıyor :F şuan dizinin en sinir bozucu karakteri meral çok bencil içide bence çok kötü bu kız iyiki zengin değil vlla yoksa defneden bile daha beter olur kötülükte kisme eline su dökemezdi :A :A :A

kemalim ise yine bölümün heyecan aksiyon yükünü çeken taraftı herzaman olduğu gibi ayoll:Z:Z:Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Nazana yazık ya başta çok fazla sinir biriydi ama aslında iyi biri o birkaç bölüm önce Mesude demişti ona sen meğer çok iyi biriymişsin:)