Kırgın Çiçekler 57.Bölüm Yorumları

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız ve Hazar Motan gibi isimlerin paylaştığı fenomen dizi Kırgın Çiçekler 57.bölümüyle ekranlara geliyor.

Ruhi Sarı'nın da kadroya eklendiği dizi heyecan dolu bir bölümle geliyor.

Yorum ve eleştiriler bu başlık altında yapılabilir.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Bu akşam yanında olamıcam @denizz19 bonişim annemler yok abimlerde kalıyorum o yüzden yorumlarda bu hafta yokum çok çok çok özür dilerim ya :(

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@denizz19 bu akşam izleyebilirim kalan bölümleri tammaladım. :F Lalin'i Meral'dende çok seviyorum galiba :D

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız ve Hazar Motan gibi isimlerin paylaştığı fenomen dizi Kırgın Çiçekler 57.bölümüyle ekranlara geliyor.

Ruhi Sarı'nın da kadroya eklendiği dizi heyecan dolu bir bölümle geliyor.

Yorum ve eleştiriler bu başlık altında yapılabilir.

Bu dizinin başrolü Aleyna Solaker ve Almila Ada'dır yazmamak niye :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aynen songülün hikayesini izliyeceğiz güzel şeyler olur kızlardan en güzel hikaye Meraldeydi ama çabuk harcadılar :D Keşke bu sezon açsalardı hikayesini :(
Meral'in hikayesi aşk üzerinden ilerlemeli ve eğlenceli olmalı. Dizide yeteri kadar dram var zaten. Yani annesinin ölmesi bir nevi iyi oldu aslında :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Meral'in hikayesi aşk üzerinden ilerlemeli ve eğlenceli olmalı. Dizide yeteri kadar dram var zaten. Yani annesinin ölmesi bir nevi iyi oldu aslında :D

Getirdikleri çocuktan ne çıkabilir sence :D O çocuğu bari Laline yapsınlar.ss Dizideki en güzel kıza nasıl onu bulmuşlar.ss Ben Tolga Sarıtaş, Fırat Altunmeşe falan beklerdim sanırım ilk dizisinde partneri Berk Atandı.ss
13.saniyeye bak :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Getirdikleri çocuktan ne çıkabilir sence :D O çocuğu bari Laline yapsınlar.ss Dizideki en güzel kıza nasıl onu bulmuşlar.ss Ben Tolga Sarıtaş, Fırat Altunmeşe falan beklerdim sanırım ilk dizisinde partneri Berk Atandı.ss
Son son Mert Meral ile olacak bence ama belli de olmaz. :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Haahaahaha Özlem süper ya :F nerimandan beter çıktı kız Meralin 30 yaş versiyonu resmen ama Meralde bu kadar çene yoktur :A Komedi yanı tamamlanır bu kızla feride ile süper olucaklar :F @denizz19

@denizz19 birde Özlemde farklı bir tatlılık var :A

Lalinin hikayesini anlatacaklar ve 2 3bölümede Koşuyolu Kolejine geçer :D