Kırgın Çiçekler - 52. Bölüm Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Zap yaparken denk geldim de İpek Karapınar biraz çirkinleşmiş sanki. :A @denizz19
Çirkinleşmedi kızların vurulması sonrası kendini suçlu hissettiğinden yetimhaneden de ihraç edildi ama kabul edildi sonradan. Bu sebeple depresyona girdi :(

Bu arada Arkadaşlar İyidirdeki Seda ile çok benzettim bu bölüm :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çirkinleşmedi kızların vurulması sonrası kendini suçlu hissettiğinden yetimhaneden de ihraç edildi ama kabul edildi sonradan. Bu sebeple depresyona girdi :(

Bu arada Arkadaşlar İyidirdeki Seda ile çok benzettim bu bölüm :F
Gelecek bölüm eski haline dönsün bari. Bak profilinde ne kadar tatlı. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kes be kadın makyaj yapmadan bile güzel :A Kıskanma zap yaparken ATV'ye geldin ve muhtemelen takıldın kaldın şu an :F
İçerde reklamdayken Babam ve Ailesi, Hangimiz Sevmedik ve Eyyvah Eyvah 2 arasında zap yapıyordum denk geldim yoksa işim olmaz. Hem güzel olabilir, ama mesela profilimdeki tanrıça kadar değil yani. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İçerde reklamdayken Babam ve Ailesi, Hangimiz Sevmedik ve Eyyvah Eyvah 2 arasında zap yapıyordum denk geldim yoksa işim olmaz. Hem güzel olabilir, ama mesela profilimdeki tanrıça kadar değil yani. :A
İpekçiğim :A aç izle La yayında olan tek dizi biziz zaten :A sanıyorum :D

En azından iyi ya da kötü yorum yaparsın :D

İzlemezsen Aşkın Pşeinden okumam daha. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Bu bölüme ne yorum yapsam bilemiyorum valla bölümde birşeyden sıkıldım hatta iki şeyden
kaderin annesi banu dan ve kader den ikiside artık beni sıkmaya başladı tamam kaderin
annesi kader iyi bir kız ama bu kadarı da fazla oluyor kaderin arkadaşlarına bunu yapmaya
hakkı yok songülün elleri ne hale geldi kıza yazık değilmi ya sen anneni bilmiyormusun
arkadaşlarını nasıl kandırırsın ya yapma kader tamam iyi bir kalbin var ama bu kadarı fazla
be gülüm yapma şunu
he bu arada banu iğrençsin çocuğu satacak ya pislik kadın
ve neriman hanım ya luzümsuz kadınsın yaa koskoca kadın lise öğrencisi çocukla nasıl
konuşuyor ya bunlar dışında bölüm çok güzel yeni gelen kızı sevdim ben
@denizz19 @DarkLeqenD

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
evet şimdi kırgın çiçekleri izleyip yatalım kemalimiz neler yapmış bakalım
:Z:Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölümü beğendin mi. :A
yok ayoll malesef bu sezona iyi başlayamadık kemale 2 sahne yazmışlar feridede pasif durumdaydı komedi yönü 0 inanılmaz sıkıcı bölümdü kemlimsiz bu dizi olmaz onu gördük :A

ayrıca şu kaderle annesi ikisini birden birisi uçurumdan aşşağıya atsada kurtulsak :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
:F:FAllah allah şaka yapmaktamı suç oldu şimdi neden şakaların büyük yazılıyor
inanmadın herhalde şaka yaptığımı arkadaş şaka yapıyoruz suç yapmıyoruz suç ne yapacağımı
şaşırdım ya:(

@Harunnn60 ayrıca okulundu stajında az giriyorsun anlıyorum ama girdiğinde de muhakkak
çiğdemle konuşuyosun banada bir kere abla iyimisin durumlar nasıl diyede
sormuyosun:( bak özelden yazdım konuşalım diye cevap yok
-
Özelden de @Çiğdem- e öyle yazdım. Kendisi burada der zaten. Akşam konuşuruz dedim çünkü yorgunum. Bazı olaylar çok büyütüyorsun sürekli abla.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ya bırak Allah aşkına doğallık olmadıktan sonra boş söz bunlar:) sen biraz fazla abartmışsın aslında:)

Birde bize gözleriniz bozuk diyor ama onun niki onu ele veriyor aslında kullanıcı adı dahi karanlık onun:D @DarkLeqend:D
Adı üstünde Dark karanlık :F
Eylül biraz sıyrılıyordu güzellikte ama diğerlerinde cıkk hiç bir +ları yoktu :A Doğal haliyle bile merale eylüle headshot atar <3