Kırgın Çiçekler 27. Bölüm Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,577
Puanı
1,061
Hiç güzel değillerdi, duygulanma şimdi. :A

Bu arada ben yatağıma geçiyorum, dondum. :( Oradan bakacağım. Yarın yorumumu yaparım yine. :bhr:
Beni yalnız bırakıyorsun yani :( sağlık olsun :A

İşte sır ortaya çıktı helal Cemre :D

@Billy Kane hayırsız gelsene :(

Bu Zeyno da ne iğrenç biri çıktı yahu.

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,577
Puanı
1,061
Kızlar ailelerini hatırlayıp hüzünlendiler yazık :( herkes yılbaşı kutluyor ama onlar yurtta :(

Hahahaha Songül'ün ördüğü atkıya for :F

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Beni yalnız bırakıyorsun yani :( sağlık olsun :A

İşte sır ortaya çıktı helal Cemre :D

@Billy Kane hayırsız gelsene :(

Bu Zeyno da ne iğrenç biri çıktı yahu.
geldim. :D çok sarmadı bölüm. okul sahnelerini beğenmedim. defne'nin sahneleri güzeldi güldüm baya. :A haftaya daha iyi olacak gibi seziyorum. cemre yeni bir düşman kazandı bence. gökhan'ın babası zarar verebilir zaten dizide kalıcı bir karakter değil bu şekilde aksiyon katarak çıkartırlar. cemre'nin kardeşinin sahnesi epey abartıydı. yaptığı şey çok normalmiş gibi hareketleri inandırıcı değildi. orada paniklemesi gerekirdi. ama diziye farklı hava katacak henüz katamadı ama şu cemre ile evlerinin peşlerine düşerlerse tam kıvamına gelicekler. dediğim gibi tatmin etmedi bölüm beni. fragmanı bekliyorum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,577
Puanı
1,061
geldim. :D çok sarmadı bölüm. okul sahnelerini beğenmedim. defne'nin sahneleri güzeldi güldüm baya. :A haftaya daha iyi olacak gibi seziyorum. cemre yeni bir düşman kazandı bence. gökhan'ın babası zarar verebilir zaten dizide kalıcı bir karakter değil bu şekilde aksiyon katarak çıkartırlar. cemre'nin kardeşinin sahnesi epey abartıydı. yaptığı şey çok normalmiş gibi hareketleri inandırıcı değildi. orada paniklemesi gerekirdi. ama diziye farklı hava katacak henüz katamadı ama şu cemre ile evlerinin peşlerine düşerlerse tam kıvamına gelicekler. dediğim gibi tatmin etmedi bölüm beni. fragmanı bekliyorum.
Bölüm biraz durağandı evet bence de ama fena da değildi :D bazı sahneler iyiydi yine. Meral öğrendi nihayet merakla bekliyoruz kavuşmalarını :D

Kafasına şişeyi yedi de çok saçma değil miydi :A

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bölüm biraz durağandı evet bence de ama fena da değildi :D bazı sahneler iyiydi yine. Meral öğrendi nihayet merakla bekliyoruz kavuşmalarını :D

Kafasına şişeyi yedi de çok saçma değil miydi :A
bu bölüm acele yazılmış gibiydi. neyse. :D kara ekmek'te bitti artık gül abus ile yelda eroğlu buna yoğunlaşırlar daha özenli iyi bölümler izleriz. fragman beklediğim gibi çok iyiydi. gökhan cemre'nin miras olayını öğreniyor ama kaza geçiriyor hafıza kaybı yaşar bir süre 2-3 bölüm o şekilde geçiştirirler. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Biraz izledimde beğendim dizi belli bi standartın üstünde, sıkılmıyorum izlerken :D

Ayrıca Eylül süper lan :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölümü daha yeni bitirdim de gerçekten çok iyi bölümdü, son 50 dakikasını izleyememiştim. Yeni yıl anında oğlanların oraya gelmesi, sonra Seher'in öğrenilmesi ve Seher'in kafasında şişenin parçalanması falan çok iyiydi.

Bakalım neler olacak? :Z